Zamknięcie spółki zoo założonej w s24

(2150864)

Kobyłka

Zleceniodawca:
Andrzej ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 55 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 1

Zlecę pomoc w zamknięciu spółki zoo. Jest to uproszczona procedura, bo spółka została założona w s24. Spółka od 3 lat ma już pusty magazyn, 0 sprawozdania, wyrejestrowana z VAT, więc i bilans otwarcia i zamknięcia jest dosyć prosty. Kwestia dopilnowania wysyłki odpowiednich dokumentów i ich wypełnienia.

Za oferty odkupienia czy też zamknięcia pełnej działającej spółki zoo w kwocie ok 5000 zł od razu dziękuje. Instrukcja jest na internecie - generalnie chodzi o dopilnowanie szczegółów i terminów - czyli osoba znająca się na księgowości i skrupulatna, umiejąca wypełniać drugi (razem może z 10 druków)

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Kancelaria Legal Arts Prawnikonline24

Kancelaria Legal Arts Prawnikonline24

2021.02.23: Szanowny Panie, przeanalizowałam Pana zlecenie i służę pomocą. Oferuję sporządzenie dokumentów według wskazanego stanu faktycznego wraz z informacją o dalszych krokach jakie powinni Państwo podjąć oraz zapewnieniem pomocy w dopilnowaniu terminów i złożeniu dokumentów. Przygotowanie pierwszych dokumentów zajmie 24 godziny. Zapraszam do zapoznania się z opiniami na mój temat jak i na temat Kancelarii - podobne zlecenia wykonywane były niejednokrotnie. Z poważaniem, Agata Alberska

300 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo