Kontakt z Oferią

Informujemy, iż Państwa zlecenia moderowane są według kolejności utworzenia zlecenia. Maksymalny czas oczekiwania na moderację zlecenia wynosi 48h. Na Państwa wiadomości odpowiadamy w ciągu 48h w dni robocze od poniedziałku do piątku w godz.: 08.00-16.00
*
Masz pytania dotyczące oferii? Potrzebujesz fakturę? Jak najdokładniej opisz nam swój problem, dzięki temu będziemy mogli sprawniej Ci pomóc.

Masz już konto w Oferii?
Zaloguj się przed wysłaniem wiadomości.
*
*

Państwa dane osobowe przetwarzane będą w celu i w okresie niezbędnym dla wyrażania opinii, zapoznania się z nią oraz udzielania odpowiedzi. Administratorem danych jest Leroy - Merlin Polska sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie przy ul. Targowej 72, kontakt ochronadanych@leroymerlin.pl. Dane osobowe mogą być przekazywane podmiotom współpracującym na podstawie umów powierzenia w zakresie niezbędnym do realizacji powyższych celów. Państwa dane nie podlegają zautomatyzowanemu przetwarzaniu, w tym profilowaniu. Osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania, prawo dostępu do treści i przenoszenia swoich danych, ich sprostowania, usunięcia lub ograniczenia przetwarzania, a także prawo wniesienia skargi do organu nadzorczego. Podanie danych jest dobrowolne, jednak niezbędne dla realizacji wyżej wymienionych celów. Więcej informacji znajduje się w polityce prywatności.


Anuluj