Sprawa odszkodowania

(2144966)

Strumień

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 23 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 3

W listopadzie jechałem samochodem remontowaną drogą S1. W wyniku źle ustawionej podstawy znaku uszkodziłem oponę i przednią felgę oraz tylną felgę. Niestety samochód nie posiadał fabrycznie koła zapasowego w związku z czym konieczny był transport lawetą 200km w jedną stronę. Zmuszony byłem wymienić dwie opony ze względu na brak szybkiej dostępności takiej samej. Do tego w wyniku zdarzenia zostałem pozbawiony możliwości korzystania z samochodu oraz miałem inne kłopoty i utrudnienia. Ze zdarzenia została sporządzona notatka policyjna.

Wystąpiłem do ubezpieczyciela o zwrot poniesionych wydatków na naprawę dwóch felg, wymianę dwóch opon, zapłatę opłat leasingowych za czas niemożności korzystania z pojazdu, oraz zadośćuczynienie za kłopoty z tym związane. Niestety dostałem odszkodowanie w wysokości ledwie pokrywające koszt lawety i czterokrotnie mniejsze niż żądałem. Szukam adwokata/kancelarii która jest w stanie wysądzić należne odszkodowanie oraz własne koszty. 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Kancelaria Radców Prawnych Stricte Konsorcjum

Kancelaria Radców Prawnych Stricte Konsorcjum

2021.01.26: Dzień dobry, jestem radcą prawnym i chętnie podejmę się poprowadzenia opisanej przez Pana sprawy. Zapraszam do kontaktu: klitynska_pamela@poczta.onet.pl celem ustalenia warunków współpracy, możliwych rozwiązań oraz przygotowania konkretnej oferty z poważaniem r.pr. Pamela Klityńska-Łęga

70 zł

za godzina

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Maciej Krzemiński

Maciej Krzemiński

2021.01.27: Dzień dobry. Prowadzę kilkadziesiąt spraw związanych z wypadkami drogowymi. Zapraszam do kontaktu na email maciej.krzeminski@gmail.com, www.adwokatkrzeminski.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Rafał Kowalczyk

Rafał Kowalczyk

2021.01.27: Zapraszam do współpracy. Od wielu lat zajmuję się sprawami odszkodowawczymi. Kontakt: biuro@kowalczykkancelaria.pl, tel. 501 310 488.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo