Zlecę przygotowanie klasy wykonującej zapytania do RESTApi Allegro

(2142438)

Warszawa

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 52 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 10

Zlecę przygotowanie klasy umożliwiającej autoryzacje i wykonywania następujących zapytań: 

- pobranie historii operacji płatniczych (parametry dostępne przy zapytaniu dowolna kombinacja z (data od data do), identyfikator płatności allegro, login kupującego, operator płatności, grupa typów operacji, limit, offset, )

- pobranie historii zwrotów płątności do zamówień (parametry dostępne przy zapytaniu dowolna kombinacja z (limit, ofset, id zwrotu, id płatności, data od data do, status))

- pobieranie historii bilingowych (parametry dostępne przy zapytaniu dowolna kombinacja z (data od data do, tyo operacji bilingowej id i nazwa, numer oferty, limit, ofset))

Dane mają być zwracane w postaci JSON

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
ITPROG

ITPROG

2021.01.20: Dzień dobry, chętnie podejmę się zlecenia, proszę o kontakt celem omówienia szczegółów adaniluk@itprog.eu tel: 693 585 919 Wystawiam faktury VAT Pozdrawiam, Arkadiusz Daniluk
693 585 919

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Kamil (Pixelkoduje.pl)

Kamil (Pixelkoduje.pl)

2021.01.17: C je profesjonalnie i w terminie. Czasowo w pełni dostępny i gotowy. -- nie tra czasu, odezwij się i zacznijmy Twój projekt. www.pixelkoduje.pl | pixelkoduje@gmail.com Programista z zamiłowania i pasji, nie z przymusu. -- nie tra czasu, odezwij się i zacznijmy Twój projekt.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Paweł Stachurski

Paweł Stachurski

2021.01.15: Indywidualny programista ●●● W branży zawodowo od ponad 9 lat. Doświadczenie w zakresie projektowania dedykowanych aplikacji w PHP, NodeJS, React, VueJS, Laravel 6/7 Framework, konfiguracja (w pełni responsywne na wszystkie typy urządzeń mobilnych), zaawns. systemów mvc oraz usług bazodanowych zorientowanych na Web API. Dostępność codziennie od 9:00 do 17:00 ●●● O mnie: https://drive.google.com/open?id=1zDPWhuZOhblr2PmSPmMZ59iIz1KMSezW Kontakt email: pawelstachurski@interia.com ☎ - Zapraszam! ✔️ www.goldenline.pl/pawel-stachurski8 ✔️ www.linkedin.com/in/paweł-stachurski-4209191a9

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Jakub Kwaśniewski

Jakub Kwaśniewski

2021.01.15: Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Mam doświadczenie z Allegro API - tworzyłem już systemy wysyłki automatycznej wirtualnych towarów (klucze licencyjne, konta premium itd.) na platformie allegro. Czas realizacji ok 2 dni.

120 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Geeknauts / STUDENTNEWS.EU

Geeknauts / STUDENTNEWS.EU

2021.01.14: Dzień dobry. Przeanalizowaliśmy ofertę i jesteśmy zainteresowani współpracą. Zapraszam do kontaktu: Telefon: 517-151-439 . E-mail: mg.poznanski@gmail.com
517 151 439

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Darek Gołębiowski

Darek Gołębiowski

2021.01.14: Witam, zapraszam do kontaktu celem wykonania zlecenia- proszę o szczegóły: biuro@gddm.com.pl i/lub GSM 509869388. Oferuję uczciwą, kompetentną współpracę: analiza, umowa, f-ra VAT. Wybierając moje usługi korzystasz z faktycznie istniejącej od kilkunastu lat firmy (freelancer). Potrzebujesz wysokiej jakości wykonania i kontaktu z sympatycznym fachowcem? - zapraszam do współpracy :). Specjalizuję się w technologiach IT- koduję (JavaScript/PHP/Laravel/HTML/CSS): responsywne strony www, aplikacje PWA, aplikacje mobilne, sklepy on-line (WP-WC, PS1.7x), Wtyczki i Motywy do CMS-ów (D7/8, WP), gry HTML/JavaScript. Dbam o cyberbezpieczeństwo aplikacji www.
509 869 388

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Szymon Bortel

Szymon Bortel

2021.01.14: Dzień dobry, w jakim języku miałaby zostać przygotowana ta klasa/serwis? szymonbortel8@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
CodeWeb - Profesjonalne strony www ★★★★★

CodeWeb - Profesjonalne strony www ★★★★★

2021.01.14: Nasza firma jako specjaliści w branży chętnie podejmiemy się realizacji tego projektu. Zapewniamy umowę z przeniesieniem praw autorskich, wystawiamy faktury VAT i dajemy roczną gwarancję. Gwarantujemy rzetelne i profesjonalne podejście do tematu! Posiadamy ponad 9 letnie doświadczenie w tworzeniu serwisów i aplikacji webowych które piszemy obiektowo w oparciu o wzorzec MVC, tworzymy autorskie projekty graficzne. Zapraszam do kontaktu.

123 zł

za roboczogodzina

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Krystian Broniszewski

Krystian Broniszewski

2021.01.15: | http://www.programowanienazlecenie.eu | krbroniszewski@gmail.com |

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Patryk Brzegowy

Patryk Brzegowy

2021.01.14: Dzień dobry, wykonałem wiele identycznych zleceń w oparciu o RestAPI Allegro. Do pracy mogę przystąpić od razu. Zapraszam do kontaktu: kontakt@dev4u.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo