Poszukujemy fotografa wnętrz do zdjęć apartamentów w Świnoujściu

(2136204)

Świnoujście

Zleceniodawca:
Barbara ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 10 dni
Budżet zlecenia: 200 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 5

Poszukujemy fotografa wnętrz do stałej współpracy na terenie Świnoujścia i okolic. Jesteśmy agencją nieruchomości, sprzedajemy apartamenty wakacyjne. Interesują nas stawki w okolicy 200zł/apartament lub rozliczenie za zdjęcie. Prosimy o przedstawienie swojego portfolio.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
GRZEGORZ GOLDYSZEWICZ FOTOGRAFIA

GRZEGORZ GOLDYSZEWICZ FOTOGRAFIA

2020.12.11: Dzień dobry. zapraszam do współpracy jeśli chodzi o zdjęcia apartamentow i zdjęć obiektów turystycznych na wynajem i sprzedaż. Jestem jedynym w Kołobrzegu certyfikowanym fotografem wnętrz. Pracuję od 3 lat dla serwisu nocowanie.pl i booking .com oraz eholiday.pl . Wnętrza zasługują na inwestycje w piękne zdjęcia dzięki którym pozyskają Państwo jeszcze więcej klientów. W sprawie pytań zapraszam do kontaktu, pozdrawiam :) https://m.facebook.com/Goldyszewicz.Fotografia Www.goldyszewiczfotografia.pl W ofercie posiadam również drona. Jeśli będą Państwo zainteresowani, chętnie przygotuję ofertę :)

1 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Jakub Bauke

Jakub Bauke

2020.12.09 (zmieniono 2020.12.09 o 22:33): Jestem z Warszawy ale... mogę po 200 zrobić apartament, jeżeli byłoby więcej naraz. Może interesowałyby Państwa spacery wirtualne 360? One sprzedają dużo lepiej. Zdjęcia: https://photos.app.goo.gl/JJ6PemUpxfPRNqWi8 Przykładowe spacery po apartamentach: https://app.lapentor.com/sphere/apartament-woronicza-31 https://app.lapentor.com/sphere/qbik-8estate Minimalka za spacer składający się z 5 panoram łącznie z zestawem 10 zdjęć płaskich gratis - 350 zł.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Robert Chmara

Robert Chmara

2020.12.09: Zajmuję się fotografią wnętrz, Moje portfolio podobnych realizacji można zobaczyć poniżej: https://www.robertchmara.com/fotografia-wnetrz/ Jeśli realizacje się Pani podobają to zachęcam do kontaktu. Pozdrawiam Robert Chmara www.robertchmara.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Lumen Fotografia

Lumen Fotografia

2020.12.08: Dzień dobry bardzo chętnie podejmę współpracę. Serdecznie zapraszam do zapoznania się z moim portfolio na -----------------> www.lumenfoto.pl -----------------> 506 800 779

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Ostry Dyżur Artystyczny ODART

Ostry Dyżur Artystyczny ODART

2020.12.08: Witam Nasza firma może zająć się Państwa zleceniami. odart.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo