Teksty na portal internetowy/blog/instagram/fac ebook - Copywriter

(2132886)

Kraków

Zleceniodawca:
Mateusz ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 2 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 9
Średni koszt realizacji: 20 zł/1000 znaków  

Zlecę napisanie tekstów dla nowopowstałego portalu internetowego związanego z konkursami w mediach społecznościowych.

 

Materiał potrzebny na podstrony portalu (o nas, misja, cele, itd.), opisy usług i funkcji platformy, na bloga oraz media społecznościowe (pod gotowe zdjęcia/grafiki). Teksty mają reklamować/opisywać usługi i samą platformę. Powinny być napisane zgodnie z zasadami marketingowymi, przyciągające klientów i nakłaniające do zaangażowanie.

 

Główne zagadnienia to gotowanie/potrawy/jedzenie, gry komputerowe, branża beauty (można wybrać kategorię lub zrobić wszystkie)

Tekst muszą być ciekawe, oryginalne, odważne. Napisane poprawną polszczyzną z bogatym zasobem słów.

 

Nie będzie potrzeby wrzucania słów kluczy, ponieważ nie są to teksty pod SEO.

Zlecenie dla Copywriterów z doświadczeniem i portfolio do sprawdzenia.

Miejsce zamieszkania/pracy w Krakowie lub okolicach będzie dodatkowym atutem (osobiście przedstawiłbym wizję nowej platformy, opowiedział o jej funkcjach, przedstawił cele).

Proszę o podanie ceny za 1000 znaków.

Rozliczenie po wykonanej pracy na podstawie rachunku lub Faktura VAT (możemy spisać umowę).

Zlecenie tylko dla osób/firm z dostępnym terminem w pierwszej połowie grudnia.

Wielkość zlecenia w zależności od pomysłowości/twórczości zleceniobiorcy, budżet przygotowany na kilkadziesiąt-kilkaset tysięcy znaków.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Polskie Znaki, Łukasz Stachurski

Polskie Znaki, Łukasz Stachurski

2020.11.23: Dzień dobry. Możemy się przydać! KONTAKT E-MAIL: ✉ lukasz@polskie-znaki.pl, TEL.: ☏ (+48) 792 213 177. ★★★ Nazywam się ŁUKASZ STACHURSKI i jestem profesjonalnym copywriterem, dziennikarzem i właścicielem Agencji Copywriterskiej POLSKIE ZNAKI. Na co dzień tworzymy: teksty sprzedażowe, interesujące artykuły wysokiej jakości i prowadzimy blogi o różnej tematyce. Innymi słowy, staramy się, aby oferty reklamowe, artykuły, strony WWW i fanpag'e były ciekawe, zarówno dla wyszukiwarek internetowych, jak i czytelników. Więcej o nas na naszej STRONIE INTERNETOWEJ: polskie-znaki.pl. Jesteśmy też na FACEBOOK'U: www.facebook.com/polskieznakipl/. Zapraszam! ★★★ Zachęcamy do kontaktu! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Jesteśmy FIRMĄ i wystawiamy FAKTURY.

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
tekstynazamowieniecompl

tekstynazamowieniecompl

2020.11.20: Dzień dobry, chętnie nawiążemy współpracę. W odróżnieniu od konkurencji, możemy pochwalić się tym, że nad każdym tekstem zawsze pracują minimum 2 osoby - copywriter oraz redaktor (doświadczony marketingowiec). Jeśli potrzeba próbki umiejętności - chętnie taką udostępnimy, po kontakcie :) Myślę jednak, że nasze komentarze na oferii mówią same za siebie. Teksty będą nowatorskie, unikalne i dostosowane pod SEO. Zawsze wywiązujemy się ze swoich zobowiązań na czas. Ze względu na niskie ceny, jesteśmy często podwykonawcami dla "droższych" agencji marketingowych oraz copywriterskich, a także poprawiamy po naszych najtańszych kolegach i koleżankach. Zachęcam do kontaktu.

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Kamil (Pixelkoduje.pl)

Kamil (Pixelkoduje.pl)

2020.11.20: Dzień dobry ! Jestem dostępny i mogę zająć się od ręki zleceniem. Proszę zerknąć na stronę, tam widnieje parę realizacji. I zapraszam do kontaktu. www.pixelkoduje.pl | pixelkoduje@gmail.com -- nie trać czasu, odezwij się i zacznijmy Twój projekt.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Agata Mościcka

Agata Mościcka

2020.11.20: Dzień dobry. Polecam swoje usługi. Jestem doświadczonym copywriterem, dziennikarzem, korektorem i tłumaczem. Moja dotychczasowa praca jest udokumentowana w internecie i w moim własnym archiwum tekstów, napisanych na zlecenia w ciągu 6 ostatnich lat. Portfolio z linkami do moich treści w internecie, można znaleźć na Linkedln pod Agata Cukrowska-Mościcka. Piszę teksty pod SEO. Zlecenia wykonuję terminowo i w bardzo dobrej jakości. .Wystawiam faktury VAT. Zapraszam do kontaktu na scriptrix.a.moscicka@gmail.com. Pozdrawiam Agata Mościcka

9 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Natalia Suchocka

Natalia Suchocka

2020.11.20: Dzień dobry, bardzo chętnie podejmę z Panem współpracę. Gwarantuję szybki czas realizacji oraz wysoką jakość. Wystawiam faktury. Proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy: natalia.suchocka@gmail.com.

39 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Crazy Owl

Crazy Owl

2020.11.19: Szanowny Panie! Jestem zainteresowana nawiązaniem współpracy. Od ponad 7 lat redaguję perswazyjne teksty na strony internetowe, artykuły o wysokiej wartości merytorycznej, opisy produktów, a także teksty blogowe. Przykładowe teksty, które napisałam znajdzie Pan na stronie www.drukarniagama.pl. Wystawiam FV. Kontakt: biuro@crazyowl.pl
517-17-41-79

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Fast Page 511474708 - Strony Www, E-commerce, Grafika

Fast Page 511474708 - Strony Www, E-commerce, Grafika

2020.11.19: Dzień Dobry, jesteśmy gotowi od zaraz do pracy. Wykonujemy bardzo zróżnicowane projekty do pełnej akceptacji Klienta, które można zobaczyć tutaj: https://fastpage.pl/portfolio/ i mamy ogromne doświadczenie poparte sukcesami i rekomendacjami. Mogę podać więcej realizacji na maila. Działamy niezwykle profesjonalnie i w szybkim tempie. Porozmawiaj z nami, a na pewno umówimy się na konkretne prace na pierwszej rozmowie 576 887 237 | http://fastpage.pl | lecimyz@fastpage.pl | | 576 887 237

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Kamila Ozgowicz

Kamila Ozgowicz

2020.11.22: Witam serdecznie, chętnie podejmę się zlecenia. Jestem copywriterem z powołania. Mam bogate doświadczenie. Piszę zarówno dla Firm stacjonarnych jak i dla Klientów działających online. Obsługuję jako copywriter Klientów indywidualnych, Firmy oraz Instytucje. Swoją pracę wykonuję zawsze rzetelnie i na czas. Posiadam wyższe wykształcenie. Mam bogate słownictwo i jestem kreatywna. Moja dewiza to otwartość na Klienta i Jego propozycje. Posiadam własną działalność gospodarczą, wystawiam Faktury. Zapraszam serdecznie do współpracy.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Ewa Lademann

Ewa Lademann

2020.11.20: Dzień Dobry, zapraszam do kontaktu: ewa.lademann@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo