Praca dla nauczyciela języka angielskiego

(2123438)

Tychy

Zleceniodawca:
Natalia ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 37 dni
Budżet zlecenia: 50 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 1

Szanowni Państwo!

Jesteśmy grupą ludzi, którzy kochają języki obce. Chcemy tworzyć zespół ludzi, których celem jest uczenie języka obcego w sposób umożliwiający skuteczną komunikację, ale też rozwijanie kreatywności czy krytycznego myślenie. Przede wszystkim jednak pragniemy dzielić się wiedzą językową podczas spotkań, których podstawą są otwartość na potrzeby i możliwości ucznia, wzajemny szacunek i partnerstwo.

 

Aby dowiedzieć się więcej zapraszamy na naszą stronę internetową: ******* dlaczego ukryte?

 

Poszukujemy pasjonatów języków obcych, w szczególności języka angielskiego, chętnych do dzielenia się wiedzą i umiejętnościami w tym zakresie.

 

Innymi słowy: nauczycieli języka angielskiego (a w dalszej perspektywie także innych języków obcych) dzieci, młodzieży i dorosłych.

 

A także (opcjonalnie) osób do współpracy przy tworzeniu treści o tematyce okołoedukacyjnej, w postaci tekstów na bloga, filmów na kanał na YouTube, czyli rozwijaniu naszej marki, oraz przygotowywaniu materiałów edukacyjnych dla naszych uczniów.

 

Czego oczekujemy?

wysokiego poziomu umiejętności językowych (C2 wg. klasyfikacji Europejskiego Systemu Opisu Kształcenia Językowego)

doświadczenia (może być niewielkie) w nauczaniu języka obcego

dbałości o posługiwanie się poprawną polszczyzną

umiejętności przekazywania wiedzy językowej

umiejętności nawiązywania partnerskich relacji z uczniami

otwartości i kreatywności

gotowości do budowania marki i zaangażowania się w tworzenia zespołu nauczycielskiego

mile widziane doświadczenia językowe wynikające z codziennej komunikacji w języku obcym z rodzimymi użytkownikami tego języka

 

Nie wymagamy posiadania oficjalnych kwalifikacji do pracy na stanowisku nauczyciela języka angielskiego – ważne są dla nas Twoje zaangażowanie, otwartość i umiejętność przekazywania wiedzy językowej i nawiązania relacji z uczniem.

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą jako nauczyciel lub chciałbyś dołączyć do naszego zespołu w innej roli, skontaktuj się z nami!

Na zgłoszenia czekamy pod adresem: ******* dlaczego ukryte?

Na Twoje pytania odpowiemy również pod numerem telefonu: ******* dlaczego ukryte?

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Zuzanna Tasarz

Zuzanna Tasarz

2020.10.20: Dzień dobry, jestem zainteresowana współpracą. Jestem absolwentką filologii angielskiej i od piętnastu lat pracuję jako nauczycielka i korepetytorka z języka angielskiego. Uczenie się i uczenie innych języków to jedno z moich głównych zainteresowań, więc chętnie poznam więcej szczegółów (w tej chwili niestety Państwa dane kontaktowe i adres strony są dla mnie niewidoczne). Zapraszam do kontaktu: z.tasarz@gmail.com, tel. 793 793 822.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo