Teksty na wizytówkę www

(2087366)

Warszawa

Zleceniodawca:
Jarek ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 4 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 7

Potrzebuję fachowego wsprcia. Poszukuję profesjonalisty z bezpośrednim kontaktem do niego. Bez oczekiwania w kolejkach i przekazywania pałeczki z działu do działu. Nie szukam agencji i unikam od dzisiaj jak ognia. Poproszę o link do portfolio, najlepiej do podobnych wykonanych zleceń (wizytówki www).

Zlecę napisanie tekstów na stronę/wizytówkę www. Mamy już postawioną stronę, która pełni (będzie pełnić) rolę wizytówki naszej działalności. Działalność składa się z różnych dziedzin (max 10). Każda dziedzina to jeden z elementów wizytówki. Zleciłem napisanie tekstów profesjonalnej agencji Copywritingowej. Nie zrozumieliśmy się zupełnie lub poprostu zostałem maksymalnie zignorowany. (Moja prośba do tej agencji, by już NIGDY nie udzielała się przy naszych zgłoszeniach).

Do wybranych oferentów, prześlę link do obecnej strony i poproszę o "szkic", oraz wzór wizji wykonawcy, jak wg niego powinna wyglądać wizytówka (w zakresie tytułów i tekstów, ułożenia ich..). Z tego wybiorę ostatecznie wykonawcę, który w pełni zrozumie co jest potrzebne i wykaże się inicjatywą.

Przekażę informację na czym nam zależy, czym się zajmujemy, co powinno się znaleźć na stronie. Na początku należy ułożyć (dopasować do miejsc, które już są na www) odpowiednią kolejność tematów/kategorii/zagadnień na wizytówce. Odpowiednio je nazwać, wypunktować itd. Następnie należy odpowiednio zatytułować mocnymi (H1) każdą kategorię. Do każdej kategorii należy napisać doskonały tekst (H2, H3...) Wizytówka musi przyciągać tekstem usera, zaciekawić, zachęcić.. Jednocześnie pamiętając o botach google (mocne frazy, H1, H2 itd.. są niezbędne). Jeżeli będzie problem ze sprawdzeniem odpowiednich fraz, sprawdzimy w semstorm lub w senuto i przekażemy.

Każda kategoria/temat/zagadnienie z wizytówki, będzie miała swoją podstronę. Zanim to jednak nastąpi, musi powstać doskonały OnePage, który rozwiniemy w odpowiednim czasie.

Serdecznie proszę o oferty.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Wiktoria Florek

Wiktoria Florek

2020.05.20: Dzień dobry, jestem zainteresowana podjęciem zlecenia. Zajmuję się copywritingiem od dwóch lat. Posiadam doświadczenie w pisaniu tekstów sponsorowanych, opisów kategorii, jak i tekstów poradnikowych, blogowych i eksperckich. Wszystkie moje treści są zoptymalizowane pod SEO. Posiadam znajomość języka angielskiego biegłą w mowie i piśmie. Proszę o kontakt pod adresem e-mail: copywriter.w.florek@gmail.com w celu zaznajomienia się z próbnymi tekstami mojego autorstwa. Wysłałam również wiadomość prywatną :)

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Piotr Tomilicz

Piotr Tomilicz

2020.05.20: Dzień dobry, Panie Jarosławie. To niezwykłe, że gdy klient - tutaj: Pan - ma wymagania, to wykonawcy znikają. 3 zgłoszenia! To źle świadczy o mojej branży, ale... niestety nie ma zaskoczenia. Panie Jarosławie, być może zdołam pomóc. Zacznijmy zero-jedynkowo: niech Pan wyśle do mnie swój adres e-mail, ja wskażę kilka linków i dodam, jaki jest mój udział w widocznych tekstach i w ten sposób oceni Pan, czy podołam. Prawie tak samo często projektuję treści, co i je tworzę, no ale sprawdźmy. Jeśli taki układ brzmi sensownie, to zapraszam na Piotrek@Tomilicz.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
"e-kontent" Marek Polubiatko

"e-kontent" Marek Polubiatko

2020.05.20: Dzień dobry. Chętnie podejmę się wykonania zlecenia. Jako copy z 9-letnim stażem gwarantuję wysokiej jakości treści z zakresu content marketingu, merytoryczne, praktyczne i pisane pod SEO. Proszę o kontakt i stronę, przyjrzę się witrynie i dam znać. Stawka: ok. 400-500 zł. Wystawiam FV. Zapraszam do kontaktu (marekmp@wp.pl, 500750123).

400 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Natalia Suchocka

Natalia Suchocka

2020.05.20: Dzień dobry, bardzo chętnie podejmę z Panem współpracę. Gwarantuję szybki czas realizacji oraz wysoką jakość. Ostateczna cena będzie zależała od ilości tekstu na stronę. Wystawiam faktury. Proszę o kontakt telefoniczny lub e-mailowy: natalia.suchocka@gmail.com.

500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Mateusz Zbiciak

Mateusz Zbiciak

2020.05.21: Rozumiem złość, haha. Jestem freelancerem i zajmuję się m.in copywritingiem. Zapraszam do kontaktu drogą mailową. translat3s0l0@gmail.com Pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
MiA Agnieszka Kusz

MiA Agnieszka Kusz

2020.05.21: Dzień dobry, z chęcią podejmiemy się realizacji Państwa zlecenia. Serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu. Pozdrawiamy, Ekipa CopyNow.pl mail: kontakt@copynow.pl

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Kancelaria Rozwoju Biznesowego Michał Jezierski

Kancelaria Rozwoju Biznesowego Michał Jezierski

2020.05.20: Panie Jarku, mam w dorobku kilkaset tekstów, (współpraca m.in. z Grupą Adamed, Happy Content, Think Kong, TU Europa, Eurocash). Dlatego też chętnie napiszę dla Pana angażujące i przekazujące cenne informacje teksty. Przyjemne w odbiorze i lekkie. FAKTURA VAT. Zachęcam do owocnej współpracy.KONTAKT- kontakt@krb.edu.pl/ tel. 605 283 041/ www.krb.edu.pl. Łączę wyrazy szacunku, Michał Jezierski

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo