Szukam chętnych do realizacji projektu apka+serwis+crowfunding

(2075470)

Płock

Zleceniodawca:
Łukasz ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 2 dni
Budżet zlecenia: 1 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 12

Witam,

szukam osób fizycznych lub firm , które potrafią programować, robić grafikę, mają zdolności tworzenia serwisów i aplikacji mobilnych, znają się na tym i mają doświadczenie w realizowaniu takich projektów. Szukam również zespołu do przeprowadzenia campani crowfundingowej.

W dzisiejszym świecie nie trzeba być wielkim wizjonerem aby dostrzec , że wszystko to co nie jest związane z fizycznym kontaktem z drugim człowiekiem lub otoczeniem, ze względu na bezpieczeństwo będzie się powoli przenosić do świata online. Mam pomysł na serwis + aplikację mobilną , które w 100% to umożliwią. Pomysł jest prosty i moim zdaniem również genialny w swojej prostocie.

Wszystkich zainteresowanych na wstępie informuję , że nie posiadam środków na zrealizowanie tego projektu ale posiadam pomysł na biznes i wiedzę jak go zrealizować. Potrzebuję osób , które stworzyłyby ze mną kampanię crowfundingową, zebralibyśmy pieniądze i wcielili w życie projekt, który ma bardzo duży potencjał przyszłościowy i zarobkowy. Nie wykluczam również z mojej strony finansowania bezgotówkowego.

Większość z Nas siędzi teraz w domach i ma nadmiar wolnego czasu, który można pożytecznie wykorzystać. Myślę , że warto byłoby zrobić coś co przyczyni się do zmiany obecnego świata i przeniesie go w bezpieczne miejsce.

Proszę o kontakt mailowy. W przypadku gdy ktoś zainteresuje mnie swoją osobą, będę kontaktował się telefonicznie w celu omówienia szczegółów :)

Do kontaktu mile widziane osoby z Płocka lub jego okolic- ja jestem z Płocka. Byłoby nam łatwiej się spotkać, porozmawiać, omówić najważniejsze kwestie.

Pozdrawiam,

******* dlaczego ukryte?
Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Tomasz Jastrowicz

Tomasz Jastrowicz

2020.05.19: Zapraszam do zapoznania z portfolio: www.jastrowicz.pl - projektowanie & wdrażanie stron i sklepów internetowych. Kontakt: mail: tomasz@jastrowicz.pl tel: 516-244-996

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
stworzymy.pl

stworzymy.pl

2020.04.24: STARTUJEMY ZA: 3 > 2 > 1 START! Właśnie ruszamy z kolejną kampanią mailingową dla naszego klienta. Teraz Twoja szansa na rozwój Firmy. Aktywne bazy | Brak spamu | Darmowy szablon eMail | Firmy i indywidualni | DO DYSPOZYCJI AŻ 11 mln rekordów. Dotrzyj do swoich klientów i bądź o krok przed konkurencją! Posiadamy Pakiety dopasowane do Twoich potrzeb: Wysyłka maili do: 2 mln użytkowników – 599zł | 150tys użytkowników - 189 zł. SPRAWDŹ NA: www.stworzymy.pl/kampanie-mailingowe Dodatkowo oferujemy Tworzenie: stron internetowych, projektów graficznych,materiałów reklamowych. KONTAKT: Tel: 881-708-942 Email: oferia@stworzymy.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Szyjemy Strony Agencja Interaktywna

Szyjemy Strony Agencja Interaktywna

2020.04.22: Dzień dobry! Chętnie podejmiemy się tego zlecenia! W celu wyliczenia precyzyjnej wyceny oraz terminu realizacji proszę się z nami skontaktować : kontakt@szyjemystrony.pl. Pozdrawiam AleX.

2 200 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
ROSE DESIGN MARZENA ŚWIERSKA

ROSE DESIGN MARZENA ŚWIERSKA

2020.04.20: Witam Państwa Chętnie podejmę się zlecenia. W czym mogę Państwu pomóc ? Projektowanie Stron WWW: Strona Statyczna, Strona Dynamiczna, Systemy e-commerce Usługi dodatkowe: Kodowanie PSD do HTML i CSS Projektowanie doznań użytkownika UX Design, Optymalizacja pod kątem SEO Cenę ustalam indywidualnie zależnie od projektu. Indywidualnie podchodzę do każdego projektu. Zapraszam do kontaktu: https://www.rosedesign.pl/ E-mail: kontakt@rosedesign.pl tel: +48 500 863 328 facebook https://www.facebook.com/RoseDesignpl/ Pozdrawiam, Marzena Świerska, Programista, Web Developer i projektant stron www.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Karol Szmajda

Karol Szmajda

2020.04.18: Witam, Postaramy się pomóc, zapraszamy do kontaktu na biuro@anovei.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
EDIOS Sp. z.o.o

EDIOS Sp. z.o.o

2020.04.11: ⚡⚡Witam serdecznie, Proszę zapoznać się z naszą atrakcyjną ofertą. Mamy gotowe SKRYPTY PHP, pozwalające szybko i od podstaw uruchomić własny portal internetowy. Autorskie wielojęzyczne skrypty PHP + grafika RWD + CMS do zarządzania portalem + płatności online. W ofercie: ✔️ skrypt Ogłoszeń jak olx.pl, ✔️ skrypt katalogu firm jak panoramafirm, ✔️ skrypt anonsów typu roksa, ✔️ skrypt zakupów grupowych typu grupon, ✔️ skrypt bazy noclegowej ⚡⚡ Możliwość szerokiego zastosowania/wykorzystania. Wystawiamy FVAT23%, bezpłatna instalacja, pomoc techniczna w prowadzaniu portalu. || Dane kontaktowe: e-mail : kontakt@edios.pl | Tel: ☎ 697-293-173 ☎. Więcej informacji na www.edios.pl

1 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
TraviDesign

TraviDesign

2020.04.10: ★ Zapraszamy do współpracy ---- www.travi.pl ---- Wystawiamy FV ★ TRAVI DESIGN to agencja interaktywna działająca na rynku od ponad 10 lat! ★ Rozwijaj swoją firmę dzięki naszemu doświadczeniu. ★ Projektujemy: strony internetowe, sklepy internetowe, logo, aplikacje mobilne i webowe. ★ Zajmujemy się również obsługą Facebook, Instagram, Linkedin, Twitter. ★ Projektujemy materiałów reklamowe dla firm. ★ Wszsytko czego Twoja firma może potrzebować znajdziesz u nas.★ Sprawdź nas: www.travi.pl ★
(42) 288-2000

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Darek Gołębiowski

Darek Gołębiowski

2020.04.08: Witam, zapraszam do kontaktu celem wykonania zlecenia- proszę o szczegóły: biuro@gddm.com.pl i/lub GSM 794553153. Oferuję uczciwą, kompetentną współpracę: analiza, umowa, f-ra VAT. Specjalizuję się w technologiach IT- koduję (JavaScript/PHP/Laravel/HTML/CSS): responsywne strony www, aplikacje PWA, aplikacje mobilne, sklepy on-line (WP-WC, PS1.7x), Wtyczki i Motywy do CMS-ów (D7/8, WP), gry HTML/JavaScript. Dbam o cyberbezpieczeństwo aplikacji www.
794 553 153

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Bednarek

Tomasz Bednarek

2020.04.08: Witam serdecznie chętnie podejmę się zlecenia. Proszę o kontakt mailowy na zleceniaphppresta@gmail.com.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
TG Coders

TG Coders

2020.04.08 (zmieniono 2020.04.08 o 13:31): Admin powinien odrzucić tego typu zlecenia...

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Tomsky Sp z o.o.

Tomsky Sp z o.o.

2020.04.09: Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy. Zapraszamy do kontaktu. Wystawiamy Faktury VAT. www.Tomsky.pl mail: kontakt@tomsky.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Norbert Borkowski

Norbert Borkowski

2020.04.09: Dzien dobry, jestem zainteresowany zawsze łatwiej bedzie dogadać szczegóły mój adres mail norbert495@wp.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo