Rysowanie CAD branża elektryczna / telekomunikacyjna

(2062550)

Lublin

Zleceniodawca:
Prze... ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 56 dni
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 4

Firma - biuro projektowe branży elektrycznej zleci wykonywanie rysunków CAD, opisów, zestawień, itp. Wymagane doświadczenie przy opracowywaniu projektów w jednej ze specjalności - elektrycznej / teletechnicznej / telekomunikacyjnej. Obiekty liniowe, kubaturowe. Praca może być zdalna, komunikacja i wymiana informacji wówczas poprzez email.

Wynagrodzenie ustalane indywidualnie, uzależnione od złożoności i stopnia skomplikowania zlecenia, ewentualnie stawka ramowa dla powtarzalnych opracowań.

Zainteresowane osoby proszę o kontakt ustalimy szczegóły współpracy.

Oferta skierowana do osób sprawnie poruszających się w programie graficznym typu CAD (w zakresie podstawowym - proste rysowanie schematów, tras w 2D w odpowiednich warstwach) i posiadających podstawową wiedzę techniczną z zakresu projektowania sieci i instalacji elektrycznych / teletechnicznych.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
itdesk.biz - Provider Twoich usług

itdesk.biz - Provider Twoich usług

2020.02.14: Witam serdecznie, jesteśmy chętni do podjęcia się realizacji tego zlecenia. Posiadamy w zespole grafika który spełni Państwa oczekiwania. Termin realizacji to około 3 dni roboczych. Na usługi wystawiamy faktury VAT. Zapraszamy do kontaktu w celu zapoznania się dokładnie z projektem i omówienia szczegółów współpracy, kontaktowy adres e-mail: studio@itdesk.biz, telefon: +48 71 735 3264
+48 71 735 3264

777 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
AutoSoftID

AutoSoftID

2020.02.17: Dzień dobry. Jestem zainteresowany podjęciem współpracy w wykonywaniu proponowanych przez Państwa zadań. Nasza działalność na co dzień skupia się na realizacji tematów dotyczących automatyki przemysłowej (maszyny procesowe) gdzie jednym z elementów naszej pracy jest projektowanie oraz rysowanie elektrycznych schematów połączeniowych. Zapraszam do kontaktu na adres firma@autosoftid.pl lub pod nr telefonu 722-218-829. Pozdrawiam Łukasz.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Adrian Ochocki

Adrian Ochocki

2020.02.16: Witam, Jestem zainteresowany zleceniem. Proszę o kontakt na maila adi313@interia.pl Pozdrawiam Adrian

25 zł

za godzina

GreyDarkIcoInfo
F.H.U. LUKKA

F.H.U. LUKKA

2020.02.15: Witam podejmę współpracę w projektowaniu rysowaniu instalacji teletechnicznych SSP DSO SSWIN SKD CCTV LAN, Proszę o kontakt Lukka@onet.eu Fhulukka.wordpress.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo