Project Manager - Agencja Reklamowa j. ang

(2033480)

Katowice

Zleceniodawca:
Patryk ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 36 dni
Budżet zlecenia: 5 500 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 4

Poszukiwany Project Manager do stałej współpracy w Agencji Reklamowej. 

Szukamy osoby wszechstronnej, sumiennej i przede wszystkim ambitnej. 

Wymagane umiejętności to przde wszystkim język angielski na zaawansowanym poziomie, doświadczenie w pracy z systemami CRM, praca z klientem, zarządzanie zespołem.


Jeśli jesteś osobą posiądającą te umiejętności, dodatkowo chcesz się rozwijać i szukasz pracy, która nie będzie Cię ograniczać, zapraszamy do kontaktu.

Zapewniamy pracę w bardzo dynamicznie rozwijającym się sektorze naszej firmy z wynagrodzeniem stałym + % zysków. 
 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Mateusz Programista

Mateusz Programista

2019.10.21: Witam Panie Patryku! Współpraca jako Project Manager. Prace wykonujemy jak najszybciej. Portfolio : strony-internetowe.radom.pl/portfolio.html Mail : allegro6@gazeta.pl W przypadku kontaktu, proszę o link do tej oferty, bym mógł się merytorycznie do niej odnieść. Pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Darek Gołębiowski

Darek Gołębiowski

2019.10.21: Witam, z przyjemnością zaopiekuję się Państwa projektem webowym (B2B), celem zwiększenia sprzedaży firmy. Kompleksowo wspieram promocję, SEO, pisanie tekstów pod SEO. Jako doświadczony programista/manager uważam, że tego typu przedsięwzięcie przed wyceną należy przedyskutować ;). Zapraszam do współpracy i kontaktu: biuro@gddm.com.pl, gddm.com.pl, GSM 794553153. Oferuję uczciwą, kompetentną współpracę: analiza, umowa, f-ra VAT. Doradzam w zakresie wyboru technologii, SEO i bezpieczeństwa. Zarządzam kilkoma sklepami on-line.
794 553 153

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Sławomir Rożyński

Sławomir Rożyński

2019.10.21: Polecam www.samlink.pl

50 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Rafał Palinowski

Rafał Palinowski

2019.10.22: Dzień dobry. Zapraszam do kontaktu na adres rafal@palinowski.com. Jestem tłumaczem języka angielskiego z doświadczeniem w pracy w agencji marketingowej jako PM. Zarządzanie projektami IT w Agile i Scrum, w trakcie kursów PMP i PMI-ACP. Praca w Jira, Asanie, Hubspocie. Rozliczam się na podstawie faktur VAT. Po kontakcie z Pana strony prześlę CV. Z poważaniem, Rafał Palinowski.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo