naprawa dachu po kunach montaż zabezpieczeń

(2005150)

Kraków

Zleceniodawca:
Ryszard ******** dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 28 dni
Budżet zlecenia: 10 000 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 2

Zlecę  naprawę izolacji i ocieplenia dachu uszkodzonego przez kuny oraz  montaż zabezpieczeń fizycznych (zabezpieczenie  ew. punktów wejśc  kuny na poddasze ) oraz montarz elektrycznego pastucha na kuny.

Dach dośc płaski kryty dachówką , możliwośc wymiany ocieplenia od  strony strychu.

.Cena do uzgodnienia . Dobrze by było gdyby oferent dysponował  możliwością sporządzenia certyfikowanej wyceny kosztów naprawy dla zakładu ubezpieczeń. Oczekuję ofert od zakładów  które takie naprawy wykonywały i mogą przedstawić referencje lub podać adresy wykonanych napraw.

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Nowoczesne Systemy Docieplania Budynków TEST Tomasz Stachoń

Nowoczesne Systemy Docieplania Budynków TEST Tomasz Stachoń

2019.07.23: Dzień dobry ;firma Nowoczesne Systemy Docieplania Budynków TEST zajmuje się profesjonalnym docieplaniem budynków metodą wdmuchiwania mat. termoizolacyjnych . W Pana przypadku materiałem odpowiednim do naprawy izolacji po zdewastowaniu po kunach jest celuloza . Z doświadczenia kilkuletniego celuloza wtłoczona do istniejącej izolacji spełni w 100% swoje zadanie : 1. nie będzie tam wolnego miejsca dla gnieżdżenia się gryzonia ze względu na gęstość wtłaczanego materiału 2. gryzonie w tym kuny stronią od dodatków zawartych w celulozie 3. dodatki obojętne i nie wyczuwalne dla człowieka 4. nie trzeba pozbywać się ( usuwać starych materiałów ) Z mojego doświadczenia żadne mechaniczne , elektryczne zabezpieczenia nie zniechęcą kuny do zamieszkania na poddaszu w warstwie izolacyjnej typu wełna mineralna . Wtłoczona celuloza daje 100% gwarancję . Materiał producenta fińskiego oraz niemieckiego .Zapraszam do kontaktu :tel. kom. 693 452 226 ,www.docieplenia-test.pl

6 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Adam Lis

Adam Lis

2019.07.22: Witam jestem Zainteresowany Zleceniem Prosze o Kontakt 537-275-249

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo