Copywriting na potrzeby komunikacji Marketingowej oraz P.R.

(1977336)

Warszawa

Zleceniodawca:
David ******** dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: TAK
Do końca: 42 dni
Budżet zlecenia: 300 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 19
Średni koszt realizacji: 300 zł/całość  

Podana kwota jest orentacyjna.

Szukam kreatywnej osoby, która ma doświadczenie w tworzeniu treści tekstowych na potrzeby marketingu. Pisze sprawnie i "lekko" - lubi to co robi.

Jestem na etapie zakładania firmy oferującej Kretywny Content Wizualny na potrzeby komunikacji Marketingowej oraz P.R. Mam wieloletnie doświadczenie w tworzeniu obrazu i najchętniej podejmę współpracę z osobą, która zna zasady "obrazowego pisania" i potrafi je intuicyjnie zastosować.

Na tym etapie zlecę przygotowanie / przeredagowanie, mojej oferty, oraz wsparcie w przygotowaniu dodatkowych tekstów opisujących działalność na stronę www / S.M.

Jeżeli współpraca się ułoży chętnie zlecę więcej lub dołączę Twoją ofertę do mojej zwiększając atrakcyjnąść usługi.

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Katarzyna Aleksandrzak

Katarzyna Aleksandrzak

2019.05.31: Witam, chętnie podejmę się tego zlecenia. W ramach usługi zapewniam ciekawe teksty przyjazne użytkownikom i wyszukiwarce. Możliwe rozliczenie w oparciu o fakturę VAT z przekazaniem praw autorskich. Wstępnie oferuję cenę 15zł / 17 zł netto za 1000zzs, ale dla szczegółowej wyceny prosiłabym o kontakt mailowy: biuro@rockseo.pl. Nasze prace można obejrzeć na stronie www.rockseo.pl.

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
stworzymy.pl

stworzymy.pl

2019.05.09: STARTUJEMY ZA: 3 > 2 > 1 START! Właśnie ruszamy z kolejną kampanią mailingową dla naszego klienta. Teraz Twoja szansa na rozwój Firmy. Aktywne bazy | Brak spamu | Darmowy szablon eMail | Firmy i indywidualni | DO DYSPOZYCJI AŻ 11 mln rekordów. Dotrzyj do swoich klientów i bądź o krok przed konkurencją! Posiadamy Pakiety dopasowane do Twoich potrzeb: Wysyłka maili do 150 tys użytkowników - 129zł | 700 tys - 320 zł. SPRAWDŹ NA: www.stworzymy.pl/kampanie-mailingowe Dodatkowo oferujemy Tworzenie: stron internetowych, projektów graficznych,materiałów reklamowych. KONTAKT: Tel: 881-708-942 Email: oferia@stworzymy.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Exito

Exito

2019.05.07: Skupiamy wokół siebie doświadczonych redaktorów - copywriterów, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą, realizując dla Państwa zlecenia. Działamy na rynku od kilku lat, śledzimy wszelkie nowinki i płyniemy z duchem czasu, dlatego też nasze teksty są tak doceniane. Wystawiamy faktury. Zapraszamy do współpracy, chętnie przedstawimy szczegółową ofertę. Referencje dostępne są na naszej stronie internetowej. www.exito-group.pl biuro@exito-group.pl 796427021

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Polskie Znaki, Łukasz Stachurski

Polskie Znaki, Łukasz Stachurski

2019.05.06: Dzień dobry. Mogę się przydać! KONTAKT E-MAIL: ✉ lukasz@polskie-znaki.pl, TEL.: ☏ (+48) 792 213 177. ★★★ A teraz regułka… Nazywam się ŁUKASZ STACHURSKI i jestem profesjonalnym copywriterem, dziennikarzem i właścicielem Agencji Copywriterskiej POLSKIE ZNAKI. Na co dzień tworzymy: teksty sprzedażowe, interesujące artykuły wysokiej jakości i prowadzimy blogi o różnej tematyce. Innymi słowy, staramy się, aby oferty reklamowe, artykuły, strony WWW i fanpag'e były ciekawe, zarówno dla wyszukiwarek internetowych, jak i czytelników. Więcej o nas na naszej STRONIE INTERNETOWEJ: polskie-znaki.pl. Jesteśmy też na FACEBOOK'U: www.facebook.com/polskieznakipl/. Zapraszam! ★★★ Zachęcamy do kontaktu! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Jesteśmy FIRMĄ i wystawiamy FAKTURY.

20 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Jakub Sosnowski

Jakub Sosnowski

2019.05.03: Faktura VAT. Zapraszam do współpracy. Referencje dostępne na stronie: http://napisztekst.pl/referencje || Kilka słów o mnie i ofercie: http://www.slideshare.net/kubasosnowski/prezentacja1-40007082 || kontakt@kubasosnowski.pl | tel. 502 413 496 || skype: ar_kubasosnowski |www.kubasosnowski.pl Cena brutto za 1000 znaków ze spacjami.

50 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Magdalena Gajowska

Magdalena Gajowska

2019.05.02: Dzień dobry. Posiadam doświadczenie w tworzeniu artykułów, które przyciągają uwagę czytelników i poprawiają wyniki seo. Pomogę Państwu w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje blog firmowy. Zapraszam do kontaktu, w celu omówienia szczegółów: magdalena.gajowska@gmail.com

20 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
TraviDesign

TraviDesign

2019.05.02: Zapraszamy do współpracy - www.travi-design.pl - Wystawiamy FV. Travi Design to agencja interaktywna działająca na rynku od ponad 10 lat. Rozwijaj swoją firmę dzięki naszemu doświadczeniu. Projektujemy strony internetowe, sklepy internetowe, logo. Zajmujemy się również obsługą Facebook/Instagram, projektowaniem materiałów reklamowych i marketingiem szeptanym.
(42) 288-2000

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Natalia Suchocka

Natalia Suchocka

2019.05.01: Dzień dobry, bardzo chętnie podejmę się tego zlecenia. Wstępnie proponuję 300 zł za całość, choć ostateczna stawka będzie zależała od ilości oraz długości przygotowywanych tekstów. Czy mógłby mi Pan powiedzieć więcej na temat tego zlecenia? Mój e-mail to: natalia.suchocka@gmail.com. Pozdrawiam.

300 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Agnieszka Kondracka

Agnieszka Kondracka

2019.06.05: Oferuję:

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Paulina M....

Paulina M....

2019.05.13: Dzień dobry, Mogę zaoferować swoją pomoc. Od wielu lat zajmuję się redagowaniem tekstów. Często w swojej pracy zawodowej współpracuję z ludźmi biznesu, a dzięki temu dobrze orientuję się jakie standardy powinny spełniać teksty opisujące ofertę. Dodatkowo, bardzo dobrze znam zasady wykorzystywania fraz kluczowych i pozycjonowania tekstów.

400 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Frase

Frase

2019.05.13: Dzień dobry, chętnie podejmę się realizacji zlecenia. Z content marketingiem jestem związana od 2016 roku, obecnie prowadzę własną działalność. Bardzo proszę o kontakt mailowy pod adresem kontakt@frase.pl, abym mogła przygotować dla Państwa dokładną wycenę. Z serdecznymi pozdrowieniami Dominika Kulas

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Dariusz Brzostowicz

Dariusz Brzostowicz

2019.05.12: Posiadam doświadczenie w pracy copywritera. Proszę o kontakt: darbrzos@op.pl

300 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
ME-L-ANGIE Angelika Kwiecień

ME-L-ANGIE Angelika Kwiecień

2019.05.08: Cześć! :) Mam doświadczenie w pisaniu tekstów na strony www, tekstów na bloga, jak i prowadzeniu SM. Chętnie podejmę się współpracy. Jeżeli chcesz się dowiedzieć więcej o moim doświadczeniu, pisz śmiało - endzi.kwiecien@outlook.com :)

300 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Weronika S.

Weronika S.

2019.05.06: Dzień dobry, z przyjemnością pomogę z tekstami. Mam doświadczenie w pisaniu treści dla klientów, którzy oferują usługi marketingowe i PR-owe. Wiem, jak jeden tekst może odwrócić punkt widzenia czytelnika i zmienić go w klienta. Pracę zawsze zaczynam od szczegółowego poznania potrzeb i wymagań. Piszę dla efektów, nie dla pisania. Chętnie przygotuję fragment na próbę. Zapraszam do kontaktu: spodar.weronika@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Piotr Tomilicz

Piotr Tomilicz

2019.05.04: Dzień dobry, Panie Dawidzie. Z przyjemnością pomogę. Zacznę od koniecznych banałów: piszę komercyjnie od 20 lat, mam 13 lat doświadczenia w e-handlu, jestem też redaktorem i korektorem w papierowych wydawnictwach. Dzięki temu mój klient dostaje zawsze bardzo mocne i skuteczne teksty, głównie sprzedażowe, i napisane doskonałym językiem. No jasne, że mogę teraz zacząć dowodzić, że wiem, co ma Pan na myśli, piszą o "obrazowym pisaniu", dawać przykłady i tak dalej. Ale faktem jest, że bardzo, bardzo trudno dziś do dobrego autora (od czasu do czasu szukam podwykonawców: jest kiepsko). Ja nim jestem i uwielbiam wyzwania. Zainteresowałem? To zapraszam do kontaktu ze mną.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Marlena Kobyłecka

Marlena Kobyłecka

2019.05.04: Witam serdecznie. Oferuję swoją pomoc w redagowaniu artykułów sponsorowanych i pod kątem pozycjonowania SEO o dowolnej tematyce. Mam doświadczenie w tworzeniu artykułów o tematyce turystycznej, ekologicznej i w dziedzinie termotransferu. W trakcie pracy zawodowej stworzyłam kilka tysięcy opisów towarów do sklepów internetowych ze zwróceniem szczególnej uwagi na frazy Google. Zapewniam wysoką jakość tekstów oraz poprawność ortograficzną i gramatyczną. Zapraszam do kontaktu pod adresem marlenakobylecka@gmail.com.

300 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Krystian Broniszewski

Krystian Broniszewski

2019.05.03: W ramach promocji zaplata po wykonaniu zlecdenia wg uznania finansowego zleceniodawcy. Brak zadowolenia - nie przyjmuje pieniedzy! Przyjmuje jedynie symboliczna zaliczke 15zl za rozpoczecie wspolpracy. Programowanie grafika teksty www na zlecenie: http://www.programowanienazlecenie.eu dapalan.com/5k66 krbroniszewski@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Jakub Tomkiewicz

Jakub Tomkiewicz

2019.05.02: Dzień dobry - tekst napisany od podstaw - proponuję 17.00 zł / 1000 znaków. Przeredagowanie tekstu istniejącego 13.50 / 1000 znaków. Zachęcam do współpracy, bo warto. Pozdrawiam, jot Te

17 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Maciej Kusznierewicz

Maciej Kusznierewicz

2019.05.01 (zmieniono 2019.05.01 o 14:59): Wstępna oferta wysłana mailem. Dziennikarz i copywriter z doświadczeniem w operowaniu językiem korzyści i tworzeniu chwytliwych tekstów marketingowych. Wystawiam faktury. Więcej info o mnie, portfolio i referencje: kusznierewicz.eu

100 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo