Rozliczenie CIT-8, bilans stowarzyszenia

(1946358)

Łódź

Zleceniodawca:
Firma ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 28 dni
Budżet zlecenia: 300 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 8
Średni koszt realizacji: 123 zł/całość  

Zlecę wykonanie bilansu oraz wypisania deklaracji CIT-8 za 2018 rok. Jesteśmy stowarzyszeniem ukierunkowanym na pomoc niepełnosprawnym nie prowadzimy działalności gospodarczej. Na chwilę obecną nie posiadamy jeszcze statusu OPP.

Znaleźliśmy się w bardzo trudnej sytuacji nasza księgowa nagle zmarła i w ten sposób pozostaliśmy bez profesjonalnej obsługi księgowej. W chwili obecnej najbardziej zależy nam na rozliczeniu ubiegłego roku oczywiście również bardzo chcętnie nawiążemy długoterminową współpracę. 

Ze swojej strony gwarantujemy również rekalamę na naszej stronie internetowej i w mediach społecznościowch biura rachunkowego z którym nawiążemy współpracę.

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
TAX GROUP Sp. z o.o.

TAX GROUP Sp. z o.o.

2019.02.22 (zmieniono 2019.02.22 o 22:25): Witam, Biuro Rachunkowe KRAKTAX chętnie podejmie się wykonania zlecenia. Swoją pracę wykonujemy zdalnie, dokumenty odbieramy pocztą, kurierem lub e-mailem. Rozliczamy stowarzyszenia, reprezentujemy swoich klientów przed urzędami. Cena bieżącej obsługi księgowej jest uzależniona od ilości dokumentów do księgowania w danym miesiącu - podana dotyczy do 10 wpisów. Posiadamy OC, wszystkie deklaracje wysyłamy elektronicznie. W cenie także JPK, portal do wystawiania faktur oraz indywidualna księgowa. Zapraszamy do kontaktu po więcej szczegółów: biuro@kraktax.pl, tel.: 12 38 33 999, www.kraktax.pl

343 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Biuro Rachunkowe

Biuro Rachunkowe

2019.02.21: Szanowni Państwo, Biuro Rachunkowe Liliana Stasiak oferuje profesjonalne usługi księgowe, kadrowo- płacowe a także specjalizuje się w doradztwie gospodarczym. Obsługujemy podmioty gospodarcze o różnym profilu działalności i formie prawnej. Posiadamy ubezpieczenie OC oraz podpis kwalifikowany. Chętnie podejmiemy się zlecenia. Mając na uwadze przedstawioną przez Państwa specyfikację proponujemy: świadczenie profesjonalnych usług księgowych za wynagrodzeniem 50 zł netto . Zapraszamy do współpracy. Liliana Stasiak, tel. 785458926, e-mail: ksiegowosc.stasiak@gmail.com, www.biurorachunkowelilianastasiak.pl

61,50 zł

za miesiąc

GreyDarkIcoInfo
Biuro Rachunkowe Żaneta Jakubowska

Biuro Rachunkowe Żaneta Jakubowska

2019.02.21: Witam. Biuro rachunkowe Żaneta Jakubowska chętnie podejmie się zlecenia. Za sprawozdanie finansowe moge wziąść kwotę 50 zl. netto. Zapraszam do wspolpracy e-mail zanetajakubowska13@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Biuro Usług Finansowo-Księgowych Cleartax.sc

Biuro Usług Finansowo-Księgowych Cleartax.sc

2019.02.19: Dzień dobry, Biuro Usług Finansowo-Księgowych Cleartax sc Oferuje pełną zdalną współprace na usługi księgowe. Dokumenty odbierane poprzez kuriera bądź skany wysyłane drogą e-maliową. Koszt zlecenia jednomiesięcznej usługi w przypadku fundacji na kolejny rok to kwota netto 100 zł .Wykonanie rocznego sprawozdania finansowego jednorazowa opłata 100 zł netto. Biuro posiada ubezpieczenie OC, Licencje Ministerstwa finansów, podpis elektroniczny. Zapraszamy do współpracy . kontakt : biuro@cleartax.pl -502 994 683 .

123 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Manufaktura Biznesu Spółka z o.o.

Manufaktura Biznesu Spółka z o.o.

2019.02.21: Dzień dobry. Nasze Biuro specjalizuje się w prowadzeniu księgowości i kadr dla NGO, prowadzimy w tej chwili blisko 60 organizacji z całego kraju, w tym również z Łodzi. Ja sama aktywnie działam w dwóch Stowarzyszeniach przez co jest nam bardzo dobrze znana specyfika NGO i rozliczeń z tym związanych. Koszt rozliczenia ubiegłego roku mogę wycenić po uzyskaniu większej ilości informacji. Na życzenie mogę podać tel do kilku organizacji, które zaświadczą o naszych referencjach. Zapraszam do współpracy.

120 zł

za miesiąc

GreyDarkIcoInfo
Joanna Słabolepsza

Joanna Słabolepsza

2019.02.20: Zapraszam www.kbr-cma.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Aleksandra Muller

Aleksandra Muller

2019.02.20: Witam, mogę zrobić to sprawdzanie za symboliczna kwotę 50 zł. A co do pozniejszych miesiecy mozemy sie dogadać. Jestem głowna ksiegowa z 18 letnim stazem, ubezpieczeniem OC, Zapraszam Aleksandra Muller tel. 502 434 235.

50 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Kancelaria Rachunkowa AGRA Licencja Ministerstwa Finansów

Kancelaria Rachunkowa AGRA Licencja Ministerstwa Finansów

2019.02.19: Kancelaria Rachunkowa AGRA oferuje profesjonalne i kompleksowe usługi w zakresie księgowości, podatków, kadr i płac, ZUS, PFRON i pokrewne. Specjalizujemy się w obsłudze podmiotów prowadzących pełną księgowość. Posiadamy Certyfikat Ministerstwa Finansów oraz ubezpieczenie OC. Mieścimy się w centrum Krakowa (w pobliżu bezpłatny parking), współpracujemy też zdalnie z Klientami z całej Polski. Chętnie podejmiemy się wykonania zlecenia. Koszt miesięczny usług zależy od liczby dokumentów i zatrudnionych osób. Zapraszam do bezpośredniego kontaktu, wówczas podam szczegóły. Agnieszka Radwan, biuro@kancelariaagra.eu, tel. 607-799-514.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo