Copywriter (branża IT)

(1918250)

Warszawa

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dla copywriterów Warszawa

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: TAK
Budżet zlecenia: 50 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 6

Poszukuję copywritera, który świetnie orientuje się w tematach związanych z IT, takich jak np. chmura obliczeniowa, DevOps, outsourcing IT, bezpieczeństwo danych, backup.

Uwaga! Potrzebuję osoby naprawdę znającej branżę, jako że do jej zadań należałoby nie tylko pisanie, ale również późniejsze poprawianie artykułów. Klient prosi czasem np. o uszczegółowienie pewnych kwestii, do czego potrzebna jest zazwyczaj naprawdę rozległa wiedza lub wręcz praktyka (nie wszystko da się znaleźć w sieci).

Konieczne będą przykłady podobnych artykułów. 

Podany budżet zlecenia dotyczy jednego artykułu o długości ok. 3000 znaków ze spacjami.

Cztery artykuły w miesiącu. 

Praca wyłącznie zdalna. FV mile widziane :)

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Tomsky Sp z o.o.

Tomsky Sp z o.o.

2018.12.06: Jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy. Proszę o podanie szczegółów w celu dokładniejszej wyceny. Czekam na odpowiedź. Wystawiamy Faktury VAT. www.Tomsky.pl mail: kontakt@tomsky.pl
791 213 285

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Magdalena Gajowska

Magdalena Gajowska

2018.12.04: Dzień dobry. Posiadam doświadczenie w tworzeniu artykułów, które przyciągają uwagę czytelników i poprawiają wyniki seo. Pomogę Panu w pełni wykorzystać możliwości, jakie daje blog. Zapraszam do kontaktu, w celu omówienia szczegółów: magdalena.gajowska@gmail.com

15 zł

za 1000 znaków

GreyDarkIcoInfo
Polskie Znaki, Łukasz Stachurski

Polskie Znaki, Łukasz Stachurski

2018.12.03: Dzień dobry Panie Marcinie. Mogę się przydać! Pisuję głównie o branży IT, współpracuję z programistami i znam branżę. Proszę o info na email, pokażę przykładowe teksty w tej tematyce. KONTAKT E-MAIL: ✉ lukasz@polskie-znaki.pl, TEL.: ☏ (+48) 792 213 177. ★★★ A teraz regułka… Nazywam się ŁUKASZ STACHURSKI i jestem profesjonalnym copywriterem, dziennikarzem i właścicielem Agencji Copywriterskiej POLSKIE ZNAKI. Więcej o nas na naszej STRONIE INTERNETOWEJ: polskie-znaki.pl. Jesteśmy też na FACEBOOK'U: www.facebook.com/polskieznakipl/. Zapraszam! ★★★ Zachęcamy do kontaktu! Chętnie odpowiem na wszystkie pytania. Jesteśmy FIRMĄ i wystawiamy FAKTURY.

50 zł

za sztuka

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
stworzymy.pl

stworzymy.pl

2019.01.02: STARTUJEMY ZA: 3 > 2 > 1 START! Właśnie ruszamy z kolejną kampanią mailingową dla naszego klienta. Teraz Twoja szansa na rozwój Firmy. Aktywne bazy | Brak spamu | Darmowy szablon eMail | Firmy i indywidualni | DO DYSPOZYCJI AŻ 11 mln rekordów. Dotrzyj do swoich klientów i bądź o krok przed konkurencją! Posiadamy Pakiety dopasowane do Twoich potrzeb: Wysyłka maili do 150 tys użytkowników - 129zł | 700 tys - 320 zł. SPRAWDŹ NA: www.stworzymy.pl/kampanie-mailingowe Dodatkowo oferujemy Tworzenie: stron internetowych, projektów graficznych,materiałów reklamowych. KONTAKT: Tel: 881-708-942 Email: oferia@stworzymy.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Krystian Broniszewski

Krystian Broniszewski

2018.12.05: Powiem wprost, nie posiadam doswiadczenia w copywritingu na zlecenie, jednak dobrze jestem zaznajomiony z zagadnieniami IT. Posiadam bogate doswiadczenie. Cena w zaleznosci od nakladu pracy. http://www.programowanienazlecenie.eu krbroniszewski@gmail.com tel:50221454 gg:8188976 skype:br0n3x mozliwosc negocjacji ceny. Mozliwosc FV.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Daniel Podgorski

Daniel Podgorski

2018.12.04: Dzień dobry. Współpracuję jako copywriter w tworzeniu treści ze startupem, który działa w branży nowoczesnych technologii. IT to jedna z moich specjalizacji, o której lubię dowiadywać się dużo więcej. Mój mail to kontakt@danielpodgorski.pl. Prosiłbym o kontakt właśnie na nim, abym mógł podesłać moje przykładowe artykuły. Zapraszam do współpracy.

75 zł

za sztuka

GreyDarkIcoInfo