Przekładka silnika mazda 323f Warszawa

(1836666)

Warszawa

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dla mechaników samochodowych Warszawa

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: 1 400 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 2

Szukam kogoś z Warszawy, kto chciałby podjac sie przekladki silnika w mazdzie 323f BG. Mam 2 samochody. Chcę wyjac silniki z samochodu A i B, po czym z samochodu B włożyć do A. Silnik A zostaje na wierzchu do sprzedaży. Buda po samochodzie B idzie na szrot. Także chciałbym przerzucić jako komplet: 

silnik ze skrzynią i półosiami, wiązkę, sterownik, chłodnicę, tłumik, przepływomierz

Samochody będą przygotowane do przeszczepu z początkiem lipca i po przekładce chciałbym budę zezłomować za grosze a pozostały silnik A sprzedać. Silniki pasują w obu samochodach beż żadnych przeróbek. Zależy mi żeby załatwić to w miarę szybko np. w 1 tydzień. Jak coś mogę pomóc.

Możliwe, że trzeba będzie jeszcze spojrzeć na sprzęgło jak wyciągnie się silnik B czy trzeba je wymieniać, czy jeszcze się nadaje do jazdy oraz na uszczelkę zaworów, bo silnik się poci. Prosze o wycene calego zabiegu.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
DAR-KAR

DAR-KAR

2018.06.17: Witam, czas ok 1 tydzień. Zapraszam do kontaktu

1 400 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Tomasz Zając

Tomasz Zając

2018.06.14: Zapraszam cena podana za robociznę przekładki wg pana ustaleń możemy także przyjąć w rozliczeniu karoserie w cenie do ustalenia naprawa po wcześniejszym umówieniu max w 1 tygodniu wliczając niespodziewane sytuacje więcej informacji pod numerem telefonu 50-796-426 lub mailowo tomek_zajac1@wp.pl
508-796-426

1 500 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo