marketing szeptany z obsługą monitoringu internetu: brand24 i sentione

(1804922)

Warszawa

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na e-marketing Warszawa

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: TAK
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 5

Zlecę kompleksowe prowadzenie marketingu szeptanego połączonego z pełną obsługą monitoringu internetu - brand24 i/lub sentione
Tematyka: kryptowaluty i ICO - niezbędna jest przynajmniej podstawowa znajomość tematu (wpieramy podając podstawową wiedzę i informacje na naszych stronach)

Założeniem kampanii jest śledzenie wszelkich wątków związanych z monitorowanymi słowami kluczowymi (docelowo dziesiątki fraz) oraz wchodzenie w dyskusje, wskazywanie strony z informacjami. 
Nie sprzedajemy żadnych produktów wieć sposób prowadzenia kampanii musi być z wyczuciem i nie nachalny. Sugerujemy gdzie znaleść pożądane przez rynek informacje, które sa aktualne i do odnalezienia na wskazanych stronach.  

W związaku z ostatnimi zmianami w ramach dostępu narzędzi takich jak brand24 i sentione do grup na FB wymagane bedzie dołaczenie do wybranych grup "prywatnych" i wykonywanie także tam poza systemem monitoringu wpisów i działań zleconych w zakresie marketingu szeptanego w oparciu o wskazane słowa kluczowe. 

Działania podejmowane powinny być z wielu konta FB/Twitter ale również na portalach/forach branżowych

Rozliczenie za ilość wpisów
Proszę o podanie szacunkowej uśrednionej ceny za 1 wpis (z uwzględnieniem wpisów nie banowanych)
Założenie to kilkaset wpisów tygodniowo


Wpisy powinny być publikowane o różnych porach dnia, również wieczorem (i późnym wieczorem) - wiele dyskusji w tej branży odbywa się o tej porze.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Darek Gołębiowski

Darek Gołębiowski

2018.04.27: Właściwa reklama trafi do Twojego klienta i przełoży się na sprzedaż produktów i usług Twojej firmy. Pomogę Tobie w stworzeniu i poprowadzeniu całokształtu efektywnych działań marketingowych w internecie i poza nim! Co potrzebuje Twoja firma? Wspólnie dopasujemy do potrzeb Twoich Klientów - stronę www (CMS, sklep on-line) grafikę reklamową 2D/3D (logo, ulotki, wizytówki, plakaty, foldery, prezentacje multimedialne), filmy reklamowe .. * * Oferuję uczciwą, kreatywną współpracę, popartą wieloletnim doświadczeniem. Doradzam także w RODO. Proszę o kontakt: biuro@gddm.com.pl, 794553153. Więcej o mnie: www.gddm.com.pl. * * Jestem twórcą strategii marketingowych oraz responsywnych, mobilnych portali wykonanych w CMS D7 wraz z całą dostępną na nich grafiką, poradnikami, prezentacjami multimedialnymi, filmami i animacjami: www.poswojsku.info- bezpłatne szkolenia, www.poswojsku.pl- kulinaria, www.poswojsku.com.pl- humor ;), www.poswojsku.org- bajki i bajeczki. pozdrawiam Darek
794 553 153

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Wojciech Mieleniewski

Wojciech Mieleniewski

2018.04.24: Witam serdecznie :) Marketingiem szeptanym i budową wizerunku w sieci zajmujemy się od 5 lat. Przygotowujemy indywidualne kampanie marketingowe dla wielu firm (co oczywiście możemy potwierdzić przy bliższym kontakcie). Posiadamy bardzo dobrze rozbudowaną bazę kont, potwierdzonych wysoką liczbą wpisów/znajomych. Wysyłamy dla swoich klientów co tygodniowy raport z realizacji według wcześniej ustalonych wspólnie założeń. Wystawimy FV. Kontakt: biuro@buzzmark.pl I strona internetowa: www.buzzmark.pl

2 zł

za sztuka

GreyDarkIcoInfo
Sławomir Rożyński

Sławomir Rożyński

2018.04.23: Polecam www.samlink.pl

50 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Enteractive

Enteractive

2018.05.07: Zapraszam do kontaktu na: enteractive@enteractive.pl, przedstawię wszystkie szczegóły mojego autorskiego pomysłu na promocję, którą zajmuję się 12 lat. W tytule wiadomości proszę o link do domeny dla której ma być przygotowana bezpłatna oferta.

200 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
stworzymy.pl

stworzymy.pl

2018.04.25: STARTUJEMY ZA: 3 > 2 > 1 START! Właśnie ruszamy z kolejną kampanią mailingową dla naszego klienta. Teraz Twoja szansa na rozwój Firmy. Aktywne bazy | Brak spamu | Darmowy szablon eMail | Firmy i indywidualni | DO DYSPOZYCJI AŻ 11 mln rekordów. Dotrzyj do swoich klientów i bądź o krok przed konkurencją! Posiadamy Pakiety dopasowane do Twoich potrzeb: Wysyłka maili do 150 tys użytkowników - 99 zł | 700 tys - 289 zł. SPRAWDŹ NA: www.stworzymy.pl/kampanie-mailingowe Dodatkowo oferujemy Tworzenie: stron internetowych, projektów graficznych,materiałów reklamowych. KONTAKT: Tel: 881-708-942 Email: oferia@stworzymy.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo