Wystawianie aukcji na Allegro

(1653702)

Warszawa

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na teksty i tłumaczenia specjalistyczne

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: TAK
Budżet zlecenia: 1 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 10

Zlecę wystawianie aukcji na Allegro. Zlecenie na dłuższą współpracę. Preferowane solidne osoby którzy mogą poświęcić na pracę przynajmniej kilka godzin dziennie  i którzy są w stanie dotrzymać terminów wykonania zlecenia.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Klaudia Osmólska

Klaudia Osmólska

2017.08.11: Witam, jestem zainteresowana podjęciem współpracy. Zapraszam do kontaktu: kontakt@klaudiaosmolska.pl celem omówienia szczegółów. Pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Tomasz Juszczak

Tomasz Juszczak

2017.10.04: Dzień dobry, Interesuje nas Państwa oferta. Działamy w tej branży intensywnie od ponad 2 lat. W swojej historii posiadamy wystawionych ponad 10 tys. przedmiotów i drugie tyle stworzonych opisów. Usługi, które możemy Państwu zaoferować to wystawianie/modyfikacja/przygotowanie aukcji na allegro, bądź innym portalu internetowym. Wykonujemy także estetyczne, nowoczesne szablony, które zagwarantują Państwa wysoką sprzedaż. Na zlecenie klienta obrabiamy zdjęcia, tworzymy opisy. Istnieje możliwość zrobienia zdjęć osobiście w Poznaniu i w obrębie Poznania/Piły. Miniaturki, które wykonujemy są idealne, zgodne z nowymi wytycznymi allegro - na przejrzystym tle niezawierające tekstów, znaków wodnych etc. Zapraszam do kontaktu i negocjacji ceny. Telefon: 505 040 372 E-mail: Juszczak1394@gmail.com Pozdrawiamy.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Paulina Augustyn

Paulina Augustyn

2017.08.24 (zmieniono 2017.08.24 o 22:31): Nie polecam. Oszuści i tyle. Klient czeka na wysłanie towaru już ponad tydzień po tym jak otrzymali pieniądze. Zero kontaktu z ich strony, ponadto podszywają się pod Lombard który tak na prawdę nie jest ich własnością i którego właścicielem jest zupełnie inna osoba nie wystawiająca przedmiotów na allegro.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Mateusz Wąsikowski

Mateusz Wąsikowski

2017.08.24: Witam chętnie podejmę się zlecenia, posiadam doświadczenie Mój mail: Matizg1993@gmail.com

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
PAWEŁ LEWKO

PAWEŁ LEWKO

2017.08.15: Jeżeli interesuje Pana ,,profesjonalne'' wystawianie aukcji to zapraszam do kontaktu.

1 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Patryk Kardyś

Patryk Kardyś

2017.08.14: Witam! Bardzo chętnie podejmę się robótki, wystawiam ogłoszenia na różnych portalach łącznie od 4 lat i mam mnóstwo wolnego czasu szczególnie wieczorami. Co do stawki - kwestia dogadania i ilości pracy, gwarantuję, że nie będzie wysoka. Jestem otwarty również na dłuższą współpracę. Proszę o kontakt na adres: patrykkardys1997@gmail.com Pozdrawiam!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Brajan Wiśniewski

Brajan Wiśniewski

2017.08.13: Witam, bez owijania w bawełnę: ostatnim moim zleceniem było wystawienie 3000 aukcji allegro dotyczących produktów marki eibach. Zadanie wykonałem w 4 tygodnie. Czas ten był dość długi ze względu na skomplikowana edycję treści aukcji dotyczącej specyfikacji technicznej produktów - jak to w motoryzacji bywa. Proszę o kontakt pod brajan.wis@gmail.com - wycenie i wyznacze realny termin realizacji pana zlecenia od reki. Jestem zorientowany w temacie allegro bardziej niż kandydatury powyżej. Konto na allegro od 12 lat, regulamin w małym palcu. Zapraszam.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Rafał Bryzek

Rafał Bryzek

2017.08.12: Jestem zainteresowany. Poproszę o szczegóły. Mam dużo czasu, poza tym mam niskie wymagania kosztowe. Allegro mam w małym palcu. Mail: noce0z0dniami0mylic0ciagle@gmail.com

1 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Jarek Chmiel

Jarek Chmiel

2017.08.11: Witam, chętnie podejmę się wykonania tego zlecenia, nawet od zaraz. Od kilku lat zajmuję się handlem internetowym, serwis aukcyjny Allegro jest mi doskonale znany. Wystawianie aukcji, tworzenie tytułów, opisów, odpowiedni dobór kategorii mam w małym palcu. Kontakt z klientem, bezpośredni, mailowy czy też telefoniczny nie są mi obce. Proszę o kontakt w celu ustalenia szczegółów współpracy. Mail: anwil12@poczta.fm Zapraszam do współpracy. Jarek.

1 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
W3W2

W3W2

2017.08.11: |WEBstate| Witam serdecznie, zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, marketingiem oraz e-commerce. 5 lat doświadczenia, szybka realizacja zleceń oraz bezpośredni kontakt z klientem. Jesteśmy zainteresowani tym zleceniem, czas realizacji to maksymalnie 2 tygodnie (w zależności od wielkości wykonywanego zlecenia). Telefon kontaktowy - +48 574 277 220, adres mailowy - office@webstate.pl | Portfolio: webstate.pl CENA DO NEGOCJACJI W ZALEZNOSCI OD ILOSCI PRODUKTÓW Z poważaniem, Dział obsługi klienta WEBstate, Adam Jabłoński.

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo