Sprzątanie mieszkania 65 m kw WAWER (Korkowa) ewentualnie prasowanie

(1651876)

Warszawa

Zleceniodawca:
Ewa ******** dlaczego ukryte?
Telefon:
********
dlaczego ukryte?
Wspomnij, że zlecenie znalazłeś na Oferia.pl
Możliwość pracy zdalnej: NIE
Do końca: 18 dni
Budżet zlecenia: 60 zł/całość
Liczba zgłoszeń: 6
Średni koszt realizacji: 100 zł/całość  

Witam,

 

Szukamy osoby do regularnego sprzątania 65 m kw mieszkania na bliskim Wawrze (Korkowa). Chętnie co 2 tygodnie. Szukamy kogoś na stałe. 

Jeżeli dla kogoś jest to mało, to możemy również polecić inną rodzinę na tej samej ulicy, która również jest zainteresowana sprzątniem.

 

Prace do wykonania:

 

Za każdym razem:

- sprzątanie mieszkania (kurze w pokojach i kuchni, zmiecenie i umycie paneli w pokojach i przedpokoju, zmiecenie i umycie gresu na podłodze w kuchni i łazience, przetarcie zwierzchu sprzętów AGD i płyty indukcyjnej, wysprzątanie łazienki (biały montaż, krany, pralka), odkurzenie narożnika odkurzaczem (za każdym razem w czasie sprzątania- w domu jest   pies)

 

Od czasu do czasu:

- Zmycie lodówki lub piekarnika/mikrofali

- Sprzątniecie niewielkiego tarasu (zamiecenie i zmycie podłogi)

- prasowanie ok. 15-30 szt odzieży- nie zawsze, tylko jak sobie nie poradzę ze wszystkim- dodatkowo płatne

- mycie okien (raz na 2 miesiące)- za to możemy dodatkowo zapłacić (proszę uwzględnić   dodatkową cenę przesyłając ofertę)

 

Dokładne sprzątanie co 2 tygodnie zajmuje osobie potrafiącej sprzątać ok. 2,5 godz. Zaznaczam, że mieszkanie i tak jest sprzątane przeze mnie na bieżąco, także nie jest tak, że 2 tygodnie nikt się mieszkaniem nie zajmuje. 

Proszę o podawanie stawek za usługę, nie za godzinę.

 

 

Oferujemy:

- płatność każdego dnia wg ustaleń, uczciwe rozliczenia, dodatkową płatność przy myciu okien

- przerwę na kawę, herbatę :)

 

Zależy nam na uczciwej osobie. Nie jesteśmy zamożnymi ludźmi, traktujemy z szacunkiem i uczciwie i tego samego oczekujemy. Gwarantujemy pracę w miłej atmosferze.

 

Propozycje wykonania zlecenia
Proponuję
cenę zł brutto
za
Data zgłoszenia Cena brutto
Ewelina Rokosz

Ewelina Rokosz

2017.08.10: Witam Firma Miotelka chętnie podejmie się zlecenia. Posiadamy profesjonalny sprzęt oraz środki czystości wliczone w cenę usługi. Minimalny czas zlecenia które przyjmujemy to 3 godz. Cena za ten czas pracy to 100zl. Mycie okien i prasowanie - doliczamy tyle dodatkowego czasu ile Państwo potrzebuja.

100 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Paulina Deptuła

Paulina Deptuła

2017.08.19: Dzień dobry, Jeśli ogłoszenie jest nadal aktualne, poproszę o wiadomość prywatną na adres e-mail: paulina_dep22@wp.pl, w celu omówienia szczegółów. Pozdrawiam

100 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Andrzej Kujawa

Andrzej Kujawa

2017.08.10: Witam. Jestem zainteresowana powyższą ofertą.Proponuję 50 zł za podstawowe obowiązki. tel:510410329 - Maryla

50 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Arek Frankowski

Arek Frankowski

2017.08.10: Witam. Chętnie podejmiemy się zlecenia. Cena jednorazowego sprzątania to ok. 100 zł netto. Posiadamy własny sprzęt oraz środki. Przy stałej współpracy cena za mycie okien 10 zł/szt, balkonowe 15 zł/szt. Prasowanie 20 zł/h. Mamy spore doświadczenie jeśli chodzi o sprzątanie przy zwierzakach jak i dzieciach. Dojazd nie stanowi problemu - jesteśmy mobilni. Zapraszam do kontaktu 508400717

100 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Waldemar Krzyżanowski

Waldemar Krzyżanowski

2017.08.10: Witam . Wraz z mężem od kilkunastu lat sprzątamy mieszkania i domy prywatne . Chętnie podejmiemy , to wyzwanie ;-) !. Koszt , to 150 Pln z myciem okien i prasowaniem . Proszę o kontakt tel 513-380-994 lub mail krzyzak0402@o2.pl Pozdrawiamy :-) .

150 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
A2 CLEAN

A2 CLEAN

2017.08.08: Dzień dobry. Koszt usługi sprzątania szacuję na kwotę 75 zł. Mycie okien/prasowanie dodatkowo płatne 25 zł/h. Dojazd na ul. Korkową nie stanowi dla nas żadnego problemu - dobrze znamy tą okolicę. Chętnie przyjmiemy pod opiekę inny dom z tej samej ulicy. Personel stały, rzetelny oraz uczciwy. Zapraszam po więcej informacji tel. 664 115 310

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo