Osoba z doświadczeniem w zakresie UX/UI Android

(1516446)

Wrocław

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia na aplikacje mobilne

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 6

Zlecę wykonanie projektu graficznego dla aplikacji przez osobę, która posiada doświadczenie w zakresie UX/UI. Zlecenie dedykowane tylko dla osób, które są w stanie przedstawić konkrente pracę w tym zakresie, np. stan aplikacji przed pracą i po jej zakończeniu, wskazać w jaki sposób zmiany wpłynęły na odbiorów aplikacji.

 

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
Dr Weidler Szymon

Dr Weidler Szymon

2017.01.08: ★ Zapraszam do wspólpracy. Posiadam wieloletnie doświadczenie w projektowaniu aplikacji mobilnych na Android, iOS i WP. Oferuje indywidualne podejście do projektu, krótki czas realizacji i relatywnie niski koszt! Więcej info po kontakcie email: szymonweidler@gmail.com mob: 737 836 760 ★ Oceny i komentarze poprzednich realizacji: http://goo.gl/iFMMDT Portfolio: http://goo.gl/OpdGOp

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
DWG Design

DWG Design

2017.01.08: Www.dwgdesign.pl // kontakt@dwgdesign.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Michał Ek

Michał Ek

2017.01.07: Witam, z wielką chęcią podejmę się zlecenia. Jestem pełnym pasji Web & UI Designerem z ponad 6-letnim doświadczeniem. Gwarantuję jakość projektów z najwyższej półki, zgodnymi z najnowszymi standardami i trendami. Współpracuję w zespole z doświadczonymi programistami co gwarantuje profesjonalne wykonanie usługi w rozsądnym terminie realizacji. Portfolio: http://dribbble.com/miheiz (Po kontakcie przedstawię więcej projektów). Cena orientacyjna netto. Umowa o dzieło (+11%) lub Faktura VAT (+43%). W razie zainteresowania zapraszam do kontaktu, contact@miheiz.pl. Pozdrawiam i życzę miłego dnia!

2 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
ComNet - Łukasz Kominek

ComNet - Łukasz Kominek

2017.01.06: Witam, Oferuję wykonanie zlecenia od ręki. Nie będę Państwu wysyłał tu jakichś reklamowych propozycji, tylko konkretnie pochylam się nad zleceniem. Mamy odpowiednie doświadczenie i kilkunastu klientów z portalu Oferia.pl, którzy są zadowoleni z naszych usług (możliwość przedstawienia rekomendacji). Cena jest do ustalenia, w zależności od szczegółów, jednak oscyluje ona w +/- tym, co podałem, jako cenę. Proszę o kontakt pod adresem e-mail -> lukaszcomnet@gmail.com. Pozdrawiam.

800 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Tomsky Sp z o.o.

Tomsky Sp z o.o.

2017.01.09: Po zapoznaniu się z państwa zleceniem jesteśmy zainteresowani nawiązaniem współpracy. Czekam na podanie szczegółów w celu dokładniejszej wyceny.Czekam na odpowiedź. Wystawiamy Faktury VAT. www.Tomsky.pl mail: kontakt@tomsky.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
INCRED

INCRED

2017.01.08: Wyrażamy zainteresowanie realizacją zlecenia. W swojej pracy wykazujemy się wielkim zaangażowaniem i efektywnością. Do każdego powierzonego zadania podchodzimy indywidualnie i z należytą starannością. - Wystawiamy faktury VAT - http://www.incred.pl - kontakt@incred.pl - tel. +48.531766848 - Chętnie odpowiemy na Twoje pytania!

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo