Budowa ESCAPE ROOM Warszawa

(1514788)

Warszawa

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne nietypowe zlecenia w branży rozrywkowej

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 4

Nawiążemy współpracę z osobami/firmami najlepiej z Warszawy, które znają tematykę Escape Room oraz docelowo stworzą grupę osób, która od początku do końca (bez prac budowlano-wykończeniowych) weźmie udział w budowie, testach i uruchomieniu Escape Room'u w Warszawie z około 5-7 pokojami. 

 

Główne prace, które pragniemy zlecić to:

1. Napisanie scenariuszy (tematyka różna, nie chcemy narzucać tematyki bo każdy czuje się w czymś innym dobrze) wraz z opisem wyglądu pokoju, opisem zagadek, wyposażeniem wnętrza. Oczekujemy, kreatywności i pełnego zaangażowania.

2. Projekt i wykonanie zagadek, klasycznych manualnych oraz pełnych elektroniki i automatyki. Interesują nas różnego typu rozwiązania techniczne. 

3. Automatyzacja pokoi pod względem obsługi - zarządzania. 

 

Więcej informacji udzielimy po kontakcie.

******* dlaczego ukryte?
Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
DiM Projekt

DiM Projekt

2017.01.16: Polecamy usługi jednej z największych w Polsce i Europie sieci escape room: Open The Door. Firma posiada 5 oddziałów w Polsce, 1 w Wielkiej Brytanii i 1 w Austrii. Open The Door oferuje franczyzę, w skład której wchodzą m.in. kompleksowe prace projektowe, uznana marka, baza grafik reklamowych, strona internetowa, systemy rezerwacji i systemy powiązane oraz wiele innych. Więcej informacji na openthedoor.net.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Looking Glass Films™

Looking Glass Films™

2017.01.03: Szymon Motyl, twórca własnego escape roomu http://domtajemnic.eu , zapewne pomoże :)

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
RETI

RETI

2017.01.22: Witam. Lubię ciekawe projekty, zajmuje się nietypową elektroniką. Faktura VAT. Kontakt: reti@onet.eu Pozdrawiam.

1 zł

za sztuka

GreyDarkIcoInfo
Team Exit spółka z o.o.

Team Exit spółka z o.o.

2017.01.22: Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani współpracą. Posiadamy dwuletnie doświadczenie w prowadzeniu Escape Roomu i organizowaniu wielu eventów. Zapraszamy do kontaktu. Możliwe różne opcje współpracy: franczyza@teamexit.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo