Montaż metalowych tras kablowych

(1514030)

Wrocław

To zlecenie jest nieaktualne.

Zobacz podobne zlecenia dotyczące sieci komputerowych

Zobacz podobne zlecenia

Możliwość pracy zdalnej: NIE
Budżet zlecenia: do uzgodnienia
Liczba zgłoszeń: 7

Zlecę wykonanie ok 5000m tras kablowych. Trasa składa się aluminiowej szyny montowanej na wysokości 2,5m na prętach kwintowanych. Szpilki montowane co ok 1,5m. Odcinki proste 100-200m.

Proszę o wycenę mb instalacji trasy. Zainteresowanym osobą podeslę pliki opisem montażu tego systemu który jest banalny.

 Zlecenie można rozdzielić na kilka firm. Po montażu tras będzie również układanie okablowania i montaż elementów systemu - 700sztuk.

Propozycje wykonania zlecenia
Data zgłoszenia Cena brutto
ComNet - Łukasz Kominek

ComNet - Łukasz Kominek

2017.01.02: Witam, Oferuję wykonanie zlecenia od ręki. Nie będę Państwu wysyłał tu jakichś reklamowych propozycji, tylko konkretnie pochylam się nad zleceniem. Mamy odpowiednie doświadczenie i kilkunastu klientów z portalu Oferia.pl, którzy są zadowoleni z naszych usług (możliwość przedstawienia rekomendacji). Cena jest do ustalenia, w zależności od szczegółów, jednak oscyluje ona w +/- tym, co podałem, jako cenę. Proszę o kontakt pod adresem e-mail -> lukaszcomnet@gmail.com. Pozdrawiam.

5 000 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Data zgłoszenia Cena brutto
Bartosz Czekaj

Bartosz Czekaj

2017.01.10: Proszę o szczegóły na mail Redtyper@protonmail.com Jestem zainteresowany zleceniem. Kwestia ceny do uzgodnienia

1 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Włodzimierz Korzun

Włodzimierz Korzun

2017.01.05: Jesteśmy zainteresowani zleceniem! Poproszę o szczegóły na maila korzunvolodymyr@gmail.com Pozdrawiam!

1 zł

za całość

GreyDarkIcoInfo
Daniel Dziedzic

Daniel Dziedzic

2017.01.04: Witam, jestem Front-end Developer-em z 8 letnim doświadczeniem, wykonuje: ☆ Stron www ☆ Sklepy internetowe ☆ Projekty graficzne ☆ obecnie prowadzę autorskie przedsięwzięcie na zasadzie "Freelance". Zachęcam do zapoznania się z moją stroną internetową ★★★ compsoul.pl ★★★ Współpracuje z programistami i grafikami na bardzo wysokim poziomie. Nasza organizacja oferuje: Logo ☆ Gotowe szablony • Profesjonalne wykonanie • Doświadczenie • Przystępne ceny ❼❸❷ ❽❹❻ ❹❶❻ ✉ daniel@compsoul.pl

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
IT Progress

IT Progress

2017.01.03: Witam. Jesteśmy zainteresowani tym zleceniem. Mamy doświadczenie w budowie sieci strukturalnych, miedzianych i światłowodowych. Poproszę o kontakt na mail Radoslaw.krupa@gmail.com .

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
StarComp

StarComp

2017.01.02: Witamy. StarComp jako firma z długoletnim doświadczeniem chętnie pomoże w realizacji Państwa projektu. Na stronie www.starcomp.pl mogą Państwo zapoznać się z profilem firmy. Cenę możemy napisać po otrzymaniu pliku z opisem montażu i wizją na miejscu. W przypadku zainteresowania naszą ofertą prosimy o kontakt pod adres info@starcomp.pl, Pozdrawiamy

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo
dbfr.pl

dbfr.pl

2017.01.02: Proszę o plik z opisem. kamil@dbfr.pl 696545570 , pozdrawiam

do
negocjacji

GreyDarkIcoInfo