106 ogłoszeń
Lista wykonawców
Magdalena Dąbrowska Bydgoszcz i okolice

Magdalena Dąbrowska

Usługi tłumaczeniowe z języka francuskiego oraz angielskiego.
Natalia Gburzyńska Toruń i okolice

Natalia Gburzyńska

Tłumaczenia z języka polskiego na język rosyjski i z języka rosyjskiego na język polski.
Ponad miesiąc temu
Sandra Banaszak Bydgoszcz i okolice

Sandra Banaszak

Jako młoda dziewczyna poszukuje dodatkowej pracy w zakresie tłumaczeń tekstów.Z polskiego na niemiecki lub holenderski.Jednakże nie mam studiów w tym kierunku ukończonych,języki poznałam w bardzom dobrym stopniu mieszkając praktycznie całe życie poza granicami kraju.Jestem ambitna…
English School Biuro Tłumaczeń Halina Kaniewska Toruń i okolice

English School Biuro Tłumaczeń Halina Kaniewska

tłumaczenia, tłumaczenia przysięgły, kursy języka angielskiego
Ponad miesiąc temu
Sergiej Labzenko Toruń i okolice

Sergiej Labzenko

Tłumaczenie z języka rosyjskiego, ukraińskiego. Doświadczenie w tłumaczeniu umów, dokumentacji technicznej, CV pracowników, stron internetowych.
Ponad miesiąc temu
Wojtek Morawski Łabiszyn i okolice

Wojtek Morawski

editione.pl
Anna Kopańska

Anna Kopańska

Tłumaczenia ustne, pisemne, ogólne i fachowe
Taktika Dzikowo i okolice

Taktika

Tłumaczka języka angielskiego z kilkuletnim doświadczeniem. Preferowane rodzaje tłumaczeń: techniczne, chemia, medycyna, korespondencja handlowa. Posiadam duże doświadczenie w pracy jako copywriter.
Ponad miesiąc temu
Marta Sss

Marta Sss

Chętnie podejmę się zleceń dla operatora dtp - związanych z korektą i redakcją, pisaniem tekstów od podstaw, łamaniem i składem oraz projektowaniem (książki, broszury, ulotki, wizytówki, plakaty). Praca zdalna. Zapraszam - martis14@live.com
Ponad miesiąc temu
Marlena P.

Marlena P.

Pisanie tekstów na zlecenie (felietony,porady,wpisy na blogach,teksty zapleczowe,precle seo). Tłumaczenie zwykłe tekstów z/na język niemiecki.
Ponad miesiąc temu
Anastazja Andrykovska Bydgoszcz i okolice

Anastazja Andrykovska

Rosjanka z pochodzenia, obecnie już polka z mentalności. Rosyjski i polski to języki ojczyste. Doświadczenie w zakresie copywriting'u i prowadzenia bloga. Mocne zainteresowanie muzyką.
Ewelina Kucharska Bydgoszcz i okolice

Ewelina Kucharska

Witam, jestem absolwentka lingwistyki stosowanej; od dwóch lat pracuje w międzynarodowej korporacji w Londynie. Język angielski to moja pasja. Chętnie zajmę się tłumaczeniem tekstów o rożnej tematyce z języka angielskiego na język polski i odwrotnie. Pozdrawiam
Paulina Gatner Serock i okolice

Paulina Gatner

Jestem absolwentką wydziału filologicznego Uniwersytetu Wrocławskiego i posiadam tytuł magistra Filologii Klasycznej i Kultury Śródziemnomorskiej. Znajomość języka włoskiego pogłębiłam podczas 10 miesięcznych studiów na Uniwersytecie Bolońskim oraz 5 miesięcznym studiom na Uniwersytecie…
Ponad miesiąc temu
Adam Lewandowski Brześć Kujawski i okolice

Adam Lewandowski

Chcę rozpocząć przygodę z copywritingiem, bez doświadczenia lecz z wielkim zapałem do pracy.
Klaudia Mampe

Klaudia Mampe

Absolwentka filologii angielskiej i Public Relations. Pracuje jako specjalista ds. PR i copywriter. Moją pasją jest content marketing. Zajmuje się opisami produktów, artykułami na strony internetowe, na blogi, kampaniami marketingowymi, tłumaczeniami i tworzeniem baz danych do mailingu.
Ponad miesiąc temu
Agnieszka Hejenkowska-Marek

Agnieszka Hejenkowska-Marek

Pisanie różnego rodzaju tekstów i opracowań. Najlepiej czuję się w tematyce/branżach: - przyrodnicza - zwierzęca - sanitarna Przeprowadzam też korekty tekstów oraz przepisuję teksty. Jestem z wykształcenia magistrem filologii polskiej, mam łatwość w pisaniu i przez czytelników język…
Bartosz Wolski Wąbrzeźno i okolice

Bartosz Wolski

Jestem studentem filologii polskiej. Oferuję swoje usługi przy redagowaniu tekstów, a także przy tłumaczeniu tekstów z języka angielskiego. Gwarantuję wysoki poziom wykonania!
Agata Zielińska

Agata Zielińska

Zajmuję się wykonywaniem prostych zleceń (redagowanie tekstów,sprawdzaniem poprawności danych) w celu uzyskania doświadczenia.
Ponad miesiąc temu
DD reporter :-) - Daria Jenczewska

DD reporter :-) - Daria Jenczewska

DD reporter - pisanie jest dla mnie sportem :-) Posiadam ogólną wiedzę o świecie, nie wiem czy o tym wiecie? Piszę teksty, bo bardzo to lubię, w słowach się nie gubię. Chętnie podejmę współpracę, ale sama sobie za to nie zapłacę :-)
Ponad miesiąc temu
Aleksandra Kała Bydgoszcz i okolice

Aleksandra Kała

Kilkuletnie doświadczenie w branży SEO, autorka kilku blogów, informatyk z wykształcenia.