150 ogłoszeń
Lista wykonawców
Bogumiła Sukienniczak Gdańsk i okolice

Bogumiła Sukienniczak

Bardzo zmobilizowany i dokładny
Ponad miesiąc temu
Joanna Jurak Gdańsk i okolice

Joanna Jurak

Unikalny copywriting.
Ponad miesiąc temu
Ponad miesiąc temu
Magdalena Kołodziejska Gdańsk i okolice

Magdalena Kołodziejska

Witam, Jestem studentką III roku filologii angielskiej. Tłumaczeniami zajmuję się już od dłuższego czasu. Mimo młodego wieku posiadam doświadczenie w redagowaniu tekstów, tłumaczeniu, a także obeznana jestem w programach CAT.
Ponad miesiąc temu
Kazimierz Kowalczyk Gdańsk i okolice

Kazimierz Kowalczyk

Absolwentka Skandynawistyki (linia norweska). Studentka 3 roku Politologii na norweskiej uczelni. Tłumacz z kilkuletnim doświadczeniem.
Ponad miesiąc temu
OLA JAGLARSKA Gdańsk i okolice

OLA JAGLARSKA

Absolwentka fil.ang UG z bogatym doświadczeniem w tłumaczeniach dla firm, osób prywatnych, instytucji. krótkie terminy. tłumaczenia tekstów reklamowych, marketingowych, technicznych i innych
Ponad miesiąc temu
Tomasz Lisowski Gdańsk i okolice

Tomasz Lisowski

Potrzebujesz porządnie napisanego tekstu? Zawiodłeś się na nieterminowych i nieprofesjonalnie podchodzących osób do zlecenia? Chcesz mieć pewność, iż otrzymane teksty są w pełni unikalne?
Ponad miesiąc temu
  Gdańsk i okolice

Open Poland Sp. z o.o. świadczy usługi tłumaczeniowe w językach angielskim, rosyjskim oraz ukraińskim. Długoletnie doświadczenie naszego zespołu w tłumaczeniach zwykłych i specjalistycznych gwarantuje wysoką jakość usług.
Ponad miesiąc temu
Marek Piosik

Marek Piosik

Wieloletnie doświadczenie w branży informatycznej i tłumaczeniowej. Administracja systemami informatycznymi.
Ponad miesiąc temu
An Do

An Do

Dzień dobry:) Przez kilka lat tworzyłam etykiety nowych produktów kosmetycznych, wdrażając je do produkcji i sprzedaży. Gruntowna wiedza, praktyka w dziedzinie chemii kosmetycznej oraz doświadczenie w tłumaczeniu angielskich tekstów etykiet czy ulotek załączonych do pudełek konkurencyjnych…
Ponad miesiąc temu