7 ogłoszeń
Lista wykonawców
Słowo ma swoją wagę - Krystian Koterbski Słupsk i okolice

Słowo ma swoją wagę - Krystian Koterbski

Redaktor należący do International Press Club oraz National Press Club of Australia. Miłośnik kultury słowa, tak mówionego, jak i pisanego. Zwolennik przykładania wagi do dyscypliny językowej, egzekwowanej od najmłodszych lat. Od blisko piętnastu lat, zajmuję się redakcją oraz korektami…
Ponad tydzień temu
Aplicom - Tomasz Sójka Słupsk i okolice

Aplicom - Tomasz Sójka

Firma "Aplicom" - Usługi Informatyczne i Biurowe świadczymy głównie usługi w zakresie wsparcia technicznego użytkowników indywidualnych jak i małych i średnich przedsiębiorstw.
Ponad miesiąc temu
Marek Konarzewski Słupsk i okolice

Marek Konarzewski

Tłumaczenie z j. Polskiego na j. Angielski J. Angielski. Poziom: Native speaket
Ponad miesiąc temu
Aleksandra Szemryk Słupsk i okolice

Aleksandra Szemryk

Absolwentka polonistyki i dziennikarstwa oferuje korektę tekstów wszelkiego rodzaju. Korekta błędów ortograficznych, gramatycznych i innych. Atrakcyjna cena.
Ponad miesiąc temu
Luiza Wikarj Słupsk i okolice

Luiza Wikarj

Wykonam tlumaczenie z jezyka polskiego na niemiecki i odwrotnie. Mieszkam od 8 lat w Niemczech. Tutaj skonczylam studia i na codzien pracuje. Juz bardzo czesto wykonywalam tlumaczenia. Jestem osoba rzetelna i sumienna. W razie pytan prosze o kontakt. Pozdrawiam serdecznie Luiza Wikarjusz
Ponad miesiąc temu
Ewa Mazur

Ewa Mazur

Redakcja i korekta tekstów, edytorstwo. Przepisywanie w języku polskim. Kolacjonowanie tekstów. Wprowadzanie danych. Dokładnie, bez błędów i literówek. Tłumaczenia z języka słowackiego na polski i odwrotnie. Projektowanie ulotek i plakatów. Fotografia produktów (tylko w województwie pomorskim).
Ponad miesiąc temu
Dominika Marglarczyk

Dominika Marglarczyk

Chętnie podejmę się m.in.: *transkrypcji nagrań *korekty wszelkiego rodzaju tekstów *pomocy przy pisaniu pracy dyplomowej/semestralnej/zalicz eń/wypracowań *tłumaczeń z języka słowackiego *tłumaczeń z języka angielskiego *pisania tekstów reklamowych/blogowych/opisów produktów itp.
W ciągu ostatnich 7 dni