Twój Dom W Dobrych Rękach - Wylewki Anhydrytowe Akustik

Jaworzno

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Wylewki Anhydrytowe Akustik
Wylewki Anhydrytowe Akustik
Telefon:
501XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Wandy 60/44
43-600

Jaworzno

Podgląd

Akustik to rodzinna firma remontowo-budowlana, która powstała w 1996 roku. Decyzja o jej założeniu poprzedzona została wieloletnim doświadczeniem zdobytym zagranicą. Dziś 21 lat własnych doświadczeń, popartych licznymi sukcesami w branży, oraz wykwalifikowany zespół pozwalają nam spoglądać w przyszłość z szerokiej perspektywy i mierzyć się z najtrudniejszymi wyzwaniami.

Dysponujemy niezwykle wydajnym, profesjonalnym sprzętem (m.in. agregaty tynkarskie PFT, osprzęt Hilti i Makita, szlifierki żyrafy Festool Planex, agregaty natryskowe Graco), co umożliwia nam sprostanie nawet najbardziej skomplikowanym inwestycjom.

Tak samo chętnie przyjmujemy małe i większe zlecenia. Obsługujemy zarówno indywidualnych Klientów, jak i firmy deweloperskie. Prywatnym zleceniodawcom udzielamy fachowego doradztwa w kwestii wykonywanych prac. Taka współpraca – oparta na partnerstwie, fachowości i zaufaniu – zawsze przynosi największe korzyści. Wiemy o tym doskonale, bo przez kilkanaście lat działalności zrealizowaliśmy setki inwestycji. Teraz czekamy na Ciebie.

Współpraca z Knauf

Od ponad dekady współpracujemy z firmą Knauf, co gwarantuje najwyższe standardy stosowanych przez naszą ekipę materiałów.

Grupa Knauf od wielu lat należy do światowej czołówki producentów materiałów budowlanych. Fabryki Knauf posiadają wdrożony, udokumentowany i realizowany w praktyce system zarządzania jakością. Pozwala on na produkcję o powtarzalnej i gwarantowanej jakości, zgodnie z wymaganiami normy ISO 9001:2001, jak również odpowiednich norm i przepisów krajowych oraz zakładowych.
Knauf produkuje m.in. najwyższej jakości tynki gipsowe, wylewki anhydrytowe, środki gruntujące i produkty cementowe. Dzięki ścisłej współpracy z Knaufem, gwarantujemy niezmiennie wysokie standardy materiałów wykorzystywanych do realizacji Państwa zleceń.

wiecej na ...

http://akustikwylewki.pl/wylewki-anhydrytowe/

http://akustikwylewki.pl/tak-pracujemy/

Oraz zapraszamy do śledzenia Nas na FB

https://www.facebook.com/akustik.wylewki/

Zadzwoń 501041092 Spotkajmy się na budowie

Słowa kluczowe: Wylewki anhydrytowe, tynki gipsowe, sucha zabudowa, ogrzewanie podłogowe, samopoziomujące, posadzki z jastrychu anhydrytowego, wylewka anhydrytowa Śląsk, wylewka anhydrytowa małopolska, Knauf,
Sprzęt i wyposażenie
 • Agregat szpachlarski T-Max 506 Graco
  Agregat szpachlarski T-Max 506 Graco

  Krótko o agregacie. Bardzo gładkie wykończenie: Dużo mniejsza ilość odpadów, możliwa 30% oszczędność w porównaniu z pracą ręczną Możliwość natrysku z wężem do 30 metrów długości: Można wykonać natrysk w całym domu bez potrzeby przemieszczania urządzenia i materiału Natrysk bez użycia powietrza lub wspomagany powietrzem: Możliwość nałożenia prawie wszystkich gładzi bez kompresora Nakładanie materiałów dekoracyjnych przy użyciu zewnętrznej sprężarki

 • Agregat Tynkarski G54 PFT
  Agregat Tynkarski G54 PFT

  Niezawodny agregat do tynków gipsowych/cementowych oraz idealny do płynnych jastrychów samopoziomujących

 • Niwelator na ciecz PFT
  Niwelator na ciecz PFT

  Urządzenie PFT pozwala na wyznaczanie dokładnego poziomu wylewania płynnych jastrychów samopoziomujących. Zalety; Niwelacja z milimetrową dokładnością Jednoosobowa obsługa Łatwość obsługi Przyrząd mechaniczny a więc niezależny od zasilania elektrycznego Ekonomiczny, nie wymagający stosowania lasera Bezpiecznie spakowany w stabilnej metalowej walizce  Minimum konserwacji

 • Nóż termiczny STORCH
  Nóż termiczny STORCH

  Zajmujemy się również układaniem styropianu. Dzięki temu drobnemu urządzeniu praca ta staje się naprawdę bardzo przyjemna :)

 • Obrotowy Nivelator Laserowy Stanley FatMax RL350
  Obrotowy Nivelator Laserowy Stanley FatMax RL350

  Obrotowy niwelator laserowyRL350 StanleyPolecany jest do prac budowlanych, wykończeniowych oraz geodezyjnych. Dokładność poziomowania: 3 mm na 30 m Zakres samopoziomowania: 5 Sposób poziomowania: mechanizm samopoziomujący wspomagany elektronicznie Zasięg (średnica) pomiaru: do 600 m przy użyciu opcjonalnego detektora laserowego Dioda laserowa: 635 nm, 1 mW, emitująca wiązkę lasera w pionie i poziomie Odporny na standardowe warunki pogodowe

Warunki współpracy
 • Zamówienia z wyprzedzeniem tel.501-041-092
  Rozliczenie po wykonaniu usługi.
  Zamówienia/Zapytania przesłane e-mail

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()