Mądrzej online - Wojciech Głuch

(2)

Wrocław

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Telefon:
(71XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Portal uczymy24.pl oferuje naukę i korepetycje online.
Lekcje odbywają się za pośrednictwem Portalu. Każdy zainteresowany korepetycjami sam wybiera swojego nauczyciela i czas, w którym odbywają

Słowa kluczowe: Lekcje, korepetycje, online, testy, matematyka, angielski, polski, niemiecki, kurs, kursy, historia, geografia, biologia, chemia, informatyka, matura
Pracownicy
 • Wojciech Głuch
  Wojciech Głuch

  Absolwent Instytutu Nauk Politycznych Uniwersytetu Wrocławskiego, II kierunek Filozofia. Ukończył także podyplomowe studia dziennikarskie na Uniwersytecie Warszawskim. Przez 10 lat pracował jako dziennikarz w redakcjach dziennika Sztandar Młodych oraz miesięcznika Reporter. Publikował w Kulturze, Przeglądzie Tygodniowym, Prawie i Życiu oraz Polityce. Jest laureatem wielu nagród i wyróżnień za reportaże. Posiada duże doświadczenie na rynku edukacyjnym m.in przez wiele lat prowadził osobiście korepetycje z j.angielskiego oraz szkolenia dziennikarskie, a przez lat kilkanaście organizował i prowadził największą prywatną szkołę języków we Wrocławiu GLOB. W 1990 roku założył i prowadzi do dzisiaj Wydawnictwo EUROPA , które może się poszczycić wybitnymi publikacjami (jest wydawcą blisko 300 publikacji książkowych - najsławniejsze to: Milenijny Słownik Wyrazów Obcych, Pierwsza Książka III Tysiąclecia, Słownik Ojczyzny Polszczyzny prof. Jana Miodka).

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • Platforma wideokonferencyjna QL24
  Platforma wideokonferencyjna QL24

  Platforma wideokonferencyjna zawierająca interaktywną tablicę oraz czat. Zajęcia odbywają się "na żywo" za pośrednictwem Internetu. Użytkownicy widzą się za pomocą kamery internetowej, słyszą za pomocą mikrofonu i słuchawek. Nie trzeba nic instalować, bo wszystko odbywa się w oknie przeglądarki internetowej. Aby spotkanie przebiegało efektywnie, uczestnicy mają do dyspozycji specjalną tablicę interaktywną, na której można: * jednocześnie pisać i rysować * umieszczać pliki PDF oraz pliki tekstowe * prezentacje PowerPoint, zdjęcia * mapy, wykresy, grafy itp.

Osiągnięcia
 • Wyróżnienia i nagrody (styczeń 2002)

  Wśród najważniejszych wyrazów uznania, jakie otrzymaliśmy, są:
  wyróżnienie za autorską koncepcję „Słownika Ojczyzny Polszczyzny” prof. Miodka, przyznane przez Wrocławskie Promocje Dobrych Książek,
  wyróżnienie za Najpiękniejszą Książkę Roku za „Tylko miłość”,
  nominacja książki Reginy Dachówny „Tango z motylem” do Nagrody Księgarzy „Witryna 2003”,
  Dolnośląski Laur Literacki za „Mostek czarownic. Baśnie wrocławskie” Mariusza Urbanka,
  liczne wpisy naszych książek na listę środków dydaktycznych Ministerstwa Edukacji Narodowej (m.in. atlasów, książek do nauki języka hiszpańskiego, edukacyjnych programów multimedialnych i in.).
  Stworzenie i wdrożenie do użytku pierwszej w Polsce platformy wideokonferencyjnej w systemie online z wykorzystaniem interaktywnej tablicy.

Aktualności
 • MATURZYSTO! MAMY COŚ DLA CIEBIE! (marzec 2011)

  Zapraszamy na nasze aukcje KURSÓW MATURALNYCH w portalu Allegro.pl. Oferta Pakietów Last Minute obejmuje opcje 11 lub 23 lekcji z każdego dostępnego u nas przedmiotu maturalnego. Możecie sporo zaoszczędzić i wykorzystać ostatnią chwilę, żeby uporządkować wiedzę albo nadrobić zaległości. Wykorzystajcie szansę! Pod tym linkiem znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie, żeby nie tylko zdać maturę, ale żeby zdać ją dobrze.

  http://allegro.pl/show_user_auctions.php?uid=21623123  Jednocześnie informujemy, że dokonaliśmy kilku zmian w Centrum Maturzysty Online (CMOL). Tam również znajdziecie pełną ofertę kursów maturalnych, możecie umówić się na lekcję próbną z wybranego przedmiotu, ściągnąć za darmo TESTY MATURALNE i dowiedzieć się więcej o lekcjach na żywo przez Internet. Na naszej stronie www.uczymy24.pl koniecznie odwiedźcie odnowione Centrum Maturzysty Online (CMOL).  Życzymy przyjemnej nauki z naszymi korepetytorami i wysokich wyników z egzaminów!

Warunki współpracy
 • Naszym uczniem/nauczycielem można zostać w każdej chwili.
  Wystarczy wejść na portal i zarejestrować się, a następnie postępować w/g wskazówek.
  Wszystko trwa kilka chwil, a daje nieograniczone możliwości uczenia się i nauczania.
  Uczniowie sami wybierają przedmioty, nauczycieli, ceny oraz przede wszystkim czas lekcji.
  Na koniec można wystawić ocenę nauczycielowi.
  Chyba każdy o tym marzy:)
  Zapraszamy na www.uczymy24.pl

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (2)

(4,63) | Otrzymane oceny: 2
2011.03.07
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
elastyczne ustalenie godzin zajęć:

Komentarz:

Mocno nietypowa usługa, ale się świetnie sprawdza. Uczę się do egzaminu gdzie chcę.

Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
dostosowanie lekcji do potrzeb:
elastyczne ustalenie godzin zajęć:
forma ułatwiająca przyswojenie wiedzy:
przygotowanie prowadzącego:
wzbudzanie zainteresowania przedmiotem:

Komentarz:

Po raz pierwszy korzystałem z takiej usługi i jestem pod ogromnym wrażeniem. Nowatorskie rozwiązani, może jeszcze potrzebuje kilku poprawek, ale generalnie niezwykle ciekawa rzecz.