Travel Care Konrad Radzikowski

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Travel Care Konrad Radzikowski
Travel Care Konrad Radzikowski
Telefon:
730XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Siedziba firmy TravelCare znajduje się w Warszawie przy ul. Włodarzewskiej 55F. Zajmuje się sprzedażą produktów Moskito Guard odstraszających komary, kleszcze, roztocze, meszki oraz inne owady.
W ofercie znajdują się takie produkty jak: balsam, inteligentne plastry, chusteczki nasączone delikatnym balsamem oraz spray do ubrań. Gwarantują długotrwałą ochronę (do 8h), są wodoodporne i bezalkoholowe, przyjemne w zapachu, a także doskonale nawilżają i pielęgnują skórę. Podczas aplikacji nie lepią się, nie podrażniają skóry oraz nie powodują jej przetłuszczania. Wszelkie produkty zawierają 20% ikarydyny, czyli bezpiecznej i skutecznej substancji używanej do odstraszania insektów, pozwalającej na stosowanie produktów u dzieci już powyżej 2 roku życia. Nie zawierają substancji DEET, powodującej reakcje alergiczne, a w przypadku intensywnego stosowania komplikacje neurologiczne oraz uszkadzanie tworzyw takich jak okulary, czy sprzęt fotograficzny. Istotnym atutem jest możliwość posiadania produktów na pokładzie samolotu, dzięki czemu możliwe jest zabranie Moskito Guard w podróż. Gwarantują całkowitą ochronę przed insektami zmniejszając ryzyko występowania chorób, takich jak: borelioza, odkleszczowe zapalenie mózgu, malaria, chikungunya, denga, japońskie zapalenie mózgu, żółta gorączka, czy virus zika. Należą do produktów rekomendowanych przez Światową Organizację Zdrowia oraz UK Malaria Prevention Guidelines.

Słowa kluczowe: Moskito guard, mugga, mugga na komary, mugga deet, ikarydyna, deet na komary, deet 50, środek na komary deet 50, najbezpieczniejszy repelent na owady, najbezpieczniejszy środek na kleszcze
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()