Stwórzmy coś wyjątkowego - Tomasz Wojewódzki

Wyszków

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Tomasz Wojewódzki
Tomasz Wojewódzki
Telefon:
507XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Witosa 8/5
07-200

Wyszków

Podgląd

Montaż to moja pasja, którą żyję parę dobrych lat. Do każdego projektu podchodzę indywidualnie starając się,  aby każdy projekt był niepowtarzalny i wyjątkowy, nie ważne czy jest to projekt na wielką skalę, czy prosty materiał. Uwielbiam tworzyć coś nowego, niepowtarzalnego i to  uczucie napędza mnie i motywuje do działania.

Cały czas poszerzam wiedzę i zdobywam nowe umiejętności, oprócz montażu rozwijam się w efektach specjalnych, grafice, animacjach Flash, aby mieć możliwość wykorzystać jak najwięcej narzędzi, by efekt końcowy był jak najlepszy.

Moja główna oferta to montaż materiałów, który może być różny w zależności od wymagań. Montuję od prostych materiałów po reportaże, wesela, teledyski ze skomplikowanymi efektami. Oprócz programu do montażu wideo (Adobe Premiere) do projektów wykorzystuję również program do obróbki grafiki (Photoshop) i tworzenia złożonych efektów (After Effects)

Każdy projekt to indywidualna sprawa, dlatego żeby powiedzieć więcej o cenie muszę znać szczegóły projektu - cena zależy głównie od długości i ilości materiału a także jego złożoności, im dłuższy i bardziej skomplikowany montaż tym drożej.

Przykładowe projekty:

http://www.youtube.com/watch?v=7v3RCXFHRBk

http://www.youtube.com/watch?v=hb6xT-xyKxw&feature=c4-overview&list=UUKhoGGeZU5apCVns-dRaGgg

http://www.youtube.com/watch?v=IgINUzXCcxU

http://www.youtube.com/watch?v=wkHMWehqBsk

Zapraszam do współpracy. Razem stwórzmy coś czego jeszcze nikt nie widział.

Słowa kluczowe: Montaż wideo postprodukcja efekty film wesele teledysk klip
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()