Studio Nagrań/Agencja Koncertowa BaRock Entertainment

Gostyń

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Studio Nagrań/Agencja Koncertowa BaRock Entertainment
Studio Nagrań/Agencja Koncertowa BaRock Entertainment
Telefon:
601XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Kilka słów o moich realizacjach - dlaczego mielibyście wybrać właśnie mnie?

- nie jestem najlepszy na świecie i nie posiadam studia zajmującego 11 piętrowy gmach. Nie mam także magicznego guzika w konsolecie z napisem „ zajebiście” i zapewniam Was, że nikt go nie posiada. Natomiast biorę czynny udział w aranżowaniu utworów, nie zależy mi tylko na „ kasowaniu klienta”, doradzam jaki instrument i z jakim brzmieniem najlepiej sklei się w miksie, czasami nie tylko od studio zależy to jak utwór zabrzmi, w inżynierii dźwięku nazywa się to puls utworu. Jestem otwarty na nowe doświadczenia z instrumentami oraz przedmiotami, które instrumentami nie są i można je nagrać ;). Mam do dyspozycji orkiestrę symfoniczną wraz z dyrygentem. Najchętniej zajmuję się muzyką filmową, kompozycje, realizacja, recording, praca z orkiestrą, reżyserami itp.

Jak wygląda moje studio?

- w moim studio jest zawodowa konsoleta Tascam, kilka monitorów, bardzo dobrej klasy monitory referencyjne Yamaha HS8" oraz przygotowane pomieszczenia przez specjalistów z dziedziny nauki o dźwięku. Pomieszczenia są kameralne ale nie przypadkowo wyklejane „jajcarnymi wytłaczankami” ;). Przedwzmacniacze lampowe, cyfrowo-radiowy z kompresorem, parametryczny eq, finalizer, optokompresor, kilkanaście mikrofonów to normalne wyposażenie mojego studio do Waszej dyspozycji.

- będąc dyplomowanym muzykiem, w każdym gatunku potrafię znaleźć coś wartościowego, muzyka nie dzieli się na metal, rap i funky. Muzyka jest dobra i słaba. Zawsze staram się ukryć ewentualne niedomagania i wyciągnąć z danego gatunku to co najlepsze.

- studio mieści się w dużym domu i posiada warunki domowe tj. kuchnia, salon, toaleta, kanapy do odpoczynku a za pomoc w produkcji niczego nie trzeba dopłacać, po prostu bardzo lubię pracę twórczą.

Kto ze mną pracuje i dlaczego?

- nagrywam zespoły nie tylko polskie, do mojego kameralnego studio przyjeżdżają zespoły z Anglii, Niemiec, Czech, Rosji, Holandii a nawet zespół z Francji. Wszyscy są zgodni, że nie wielkość studio jest ważna ale chęć pracy i wsparcia realizatora, którym Wam służę.

oto kilka z ostatnich recenzji:

1. Z Michałem pracowało nam się lepiej, niż fantastycznie. Na początku byliśmy zaskoczeni kameralnymi warunkami w studiu, ale wszystko co działa się potem, bardzo mile zaskoczyło. Doskonałe ucho realizatora, cierpliwość do nieswornych muzyków ;-) twórczy klimat, znakomita jakość brzmienia końcowej ścieżki oraz domowa atmosfera wydaje się nie do przecenienia. W końcu Michał sam też występuje na scenie i to można odczuć już w pierwszym dniu nagrań.
Gorąco polecamy!!!
Grey Fruit

2. Polecam to studio. Można sobie pomyśleć, że to małe studio w małym miasteczku - nic bardziej mylnego! Wielki realizator, momentami wchodził w buty producenta, świetna atmosfera, można się rozwinąć pod okiem Michała!

Profesjonalny sprzęt, profesjonalne (ale też życzliwe i przyjacielskie) podejście do muzyków, można się dogadać co do wszystkiego i razem z Michałem osiągnąć świetne efekty!

3. Miło,przyjemnie, fachowo czyli tak jak powinno być. Atmosfera bardzo twórcza, co jest bardzo ważne realizator ze świetnym uchem i szczerym serduchem - serdecznie polecam.

Słowa kluczowe: Fotograf, malarz, muzyk, baza fotografów, baza artystów, baza muzyków, agencje artystyczne, grupy taneczne, usługi malarskie, usługi fotograficzne, usługi muzyczne
Zakres działania
  • Kultura, Sztuka  z Gostynia

    Usługi malarskie, agencje artystyczne, baza artystów, fotograf, usługi fotograficzne, usługi muzyczne, baza muzyków, grupy taneczne, baza fotografów, muzyk, malarz

  • Rozrywka, Imprezy  z Gostynia

    Organizacja imprez firmowych, organizacja imprez masowych, organizacja imprez okolicznościowych, rozrywka, organizacja imprez dla dzieci, organizacja imprez, usługi gastronomiczne, organizacja imprez integracyjnych, usługi rozrywkowe, imprezy

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()