Stolems.com Justyna Szewczyk

Częstochowa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Stolems.com Justyna Szewczyk
Stolems.com Justyna Szewczyk
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Sportowa 64/66/20
42-200

Częstochowa

Podgląd

Nasza firma jest stosunkowo młoda, jednak doświadczenie jakie posiadamy jest wieloletnie, a zaangażowanie w pracę jest bardzo duże. Projektowaniem stron internetowych, w tym sklepów internetowych na platformie Shoper (i nie tylko) zajmujemy się od wielu lat.

Z racji tego, że jesteśmy Resellerem Shoper znamy tę platformę, jak własną kieszeń. Oraz nasza oferta związana z tym oprogramowaniem jest bardzo korzystna dla naszych Klientów.

Oferujemy abonament Shoper we wszystkich dostępnych pakietach, hosting, certyfikat SSL oraz gotowe szablony Shoper w przystępnej cenie.

Nasze projekty są nowoczesne i funkcjonalne. Współpraca z naszymi Klientami odbywa się do momentu satysfakcji obu stron. Jeśli są Państwo zainteresowani współpracą prosimy o kontakt.

Nasze usługi:
- projektowanie i wdrażanie sklepów internetowych wykorzystujących oprogramowanie Shoper, ClickShop, Shopgold, RedCart, AtomStore, Sky-Shop,
- projektowanie i wdrażanie stron internetowych opartych o system CSM Wordpress,
- projektowanie szablonów eBay,
- usługi programistyczne JavaScript i PHP.

Wystawiamy faktury VAT!

Serdecznie zapraszamy!

E-mail: kontakt@stolems.com

Słowa kluczowe: Tworzenie stron www, tworzenie stron internetowych, strony www, strony internetowe, tworzenie serwisów www
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()