Spirvent Sp. z o.o. Sp.k.

Oborniki

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Spirvent Sp. z o.o. Sp.k.
Spirvent Sp. z o.o. Sp.k.
Telefon:
536XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Spirvent to polska, doświadczona i sprawdzona firma badawczo-produkcyjna, która oferuje systemy umożliwiające przetwarzanie i zarządzanie energią z Odnawialnych Źródeł Energii (OZE).
Firma wprowadza nowoczesne i przełomowe rozwiązania, które znajdują zastosowanie zarówno w przemyśle, rolnictwie, instytucjach publicznych jak i gospodarstwach domowych, będąc wiodącym, polskim producentem energoelektroniki. Proponuje metody unikatowe zarówno w Polsce, jak i na świecie, współpracując z czołowymi firmami zajmującymi się OZE.
Spirvent tworzy zespół doskonale wykształconych pasjonatów energoelektroniki, którzy nie tylko są otwarci na wymagania rynku, ale i czują potrzebę ochrony środowiska naturalnego. Wynalazcami pracującymi w Spirvencie są głównie doktoranci i inżynierowie Politechniki Poznańskiej. Stawiają na własne rozwiązania wykorzystując zdobyte wykształcenie jak i doświadczenie, w oparciu o kapitał polskich przedsiębiorców.
SPIRVENT dbając o dobro swoich Klientów dostosowuje się do Ich potrzeb i wymagań.

Słowa kluczowe: Artykuły elektryczne, urządzenia elektryczne, zarządzanie i przetwarzanie energii, systemy do zarządzania i przetwarzania energii, energia ze źródeł odnawialnych.
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()