Zmieniamy punkt widzenia - SEM PRO MEDIA SP. Z O.O.

Tarnów

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
SEM PRO MEDIA SP. Z O.O.
SEM PRO MEDIA SP. Z O.O.
Telefon:
734XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Agencja Sem-Pro Media powstała z potrzeby szybkiego, efektywnego, ale także efektownego marketingu. Jednym z naszych pierwszych klientów była sieć Xtreme Fitness Gyms. Z czasem, nabierając doświadczenia, nawiązaliśmy współpracę z innymi znanymi markami. Dzięki działaniom Sem-Pro Media stały się one ważne i popularne na rynku. Jedno wiemy na pewno – podstawami skutecznej strategii marketingowej są: ciężka praca, wnikliwość i kompleksowość działania.

Co nas charakteryzuje?
Wsparcie
W swojej branży jesteśmy ekspertami, znamy się na tym, co robimy. Możecie liczyć na rozmowę i to, że wsłuchamy się w Wasze potrzeby, a następnie zrobimy wszystko, by stały się one fundamentem promocji. Doradzamy, konsultujemy, omawiamy nasze projekty i Wasze pomysły.

Team
Nasz zespół to ludzie, którym zależy na świetnej współpracy i jej efektach – jesteśmy zaangażowani i kompetentni. Rozwiejemy każdą wątpliwość i będziemy dążyć do tego, by obrana przez nas strategia była jak najbardziej skuteczna. U nas każdy klient ma dedykowanego indywidualnego opiekuna – usprawnia to współpracę, a także pozwala na nawiązanie relacji, która zaprocentuje w sprzedaży.

Działanie
Działamy szybko, ale przede wszystkim skutecznie. Staramy się, by efekty naszej pracy były widoczne, a wyniki spektakularne.

Słowa kluczowe: Marketing, reklama, agencja reklamowa, agencje reklamowe, kampanie reklamowe, firma marketingowa, kampanie marketingowe
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()