Profesjonalnie - Robert Więcław

Wola Batorska

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Robert Więcław
Robert Więcław
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Jesteśmy firmą zajmującą się pielęgnacją i profesjonalną wycinką drzew trudnych, kolidujących z liniami energetycznymi, budynkami, oraz na cmentarzach.
Zajmujemy się ponadto oczyszczaniem terenu, karczowaniem działek, rekultywacją nieużytków, frezowaniem pni

Słowa kluczowe: Wycinka drzew, usługi ogrodnicze, ścinka drzew kraków, podcinka drzew kraków, karczowanie terenu, podcinka drzew, ścinka, drzew, pielęgnacja, Karczowanie działek, wycinanie drzew, Karczowanie p
Realizacje
Zdjęcia i grafika (3)
Umiejętności
 • Pielęgnacja chirurgia drzew

  Ekspert (1 rok)

 • Wycinka drzew metodą alpinistyczną

  Ekspert (2 lata)

 • Usługi ogrodnicze

  Ekspert (2 lata)

Sprzęt i wyposażenie
 • Husqvarna 372xp husqvarna
  Husqvarna 372xp husqvarna

  Profesjonalna pilarka stworzona do bardzo wymagających prac. Wyposażona w Silnik X-Torq o zmniejszonym zużyciu paliwa i emisji spalin. Skrzynia korbowa i wał korbowy są wyjątkowo wytrzymałe a gaźnik z tłumieniem drgań umożliwia pracę przy dużych prędkościach i dużych obciążeniach. Pilarka łączy niską wagę, dużą moc i szybkie przyspieszeniem z łatwością operowania.

 • Husqvarna 435t husqvarna
  Husqvarna 435t husqvarna

  Husqvarna T435 jest pierwszą pilarką służącą do pielęgnacji drzew, która spełnia europejskie wymagania środowiskowe dla maszyn tego typu. Mniejsza waga i potężny silnik, który emituje o 69% mniej zanieczyszczeń od innych urządzeń tego rodzaju, czynią tę pilarkę łatwiejszą w użyciu oraz przyjazną środowisku.

 • husqvarna 350 husqvarna
  husqvarna 350 husqvarna

  * Model Husqvarna 350 to potężna i wszechstronna pilarka całoroczna, posiadająca wiele cech pilarki profesjonalnej. Są to: duża moc przy niewielkim ciężarze, wysoko umieszczony środek ciężkości, wąski korpus oraz wyjątkowo niski poziom drgań. Łatwy rozruch dzięki systemowi Smart Start oraz pompce paliwowej. Model jest wyposażony w Eko pompę z regulowanym przepływem oraz mocowany z boku napinacz piły łańcuchowej.

 • Sprzęt aplinistyczny PETZL
  Sprzęt aplinistyczny PETZL

  Firma Petzl to producent niezawodnych i cenionych przez alpinistów akcesoriów wspinaczkowych. Są to produkty najwyższej jakości, przeznaczone dla najbardziej wymagających klientów. Petzl jest marką, którą miłośnicy alpinizmu darzą dużym zaufaniem. Dostarcza im ona bowiem produktów zapewniających bezpieczeństwo i wygodę podczas wspinaczkowych zmagań.Posiadamy w ofercie szeroki wybór akcesoriów Petzl. Znajdują się tu między innymi latarki czołowe, a także profesjonalne raki, czyniące niemal każdą ścianę łatwiejszą do zdobycia.Stworzyliśmy nasz sklep, aby zapewnić klientom bezpieczeństwo i komfort podczas wszelkiego typu podróży i wypraw. Produkty firmy Petzl wpisują się w tą zasadę, dając swoim użytkownikom pewność, że nie zawiodą ich nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach.

Zakres działania
 • Prace ogrodowe

  Prace ogrodnicze, pielęgnacja ogrodów, usługi ogrodnicze, koszenie trawy, strzyżenie żywopłotów

 • Koszenie trawy

  Strzyżenie trawy, strzyżenie trawników, koszenie trawy, strzyżenie terenów zielonych, pielęgnacja trawników

 • Koszenie, usługi koszenia

  Koszenie łąk, koszenie nieużytków, koszenie trawy, usługi koszenia, koszenie trawników

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()