Robert Ganobis

Tychy

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Robert Ganobis
Robert Ganobis
Telefon:
888XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Na co dzień zajmuję się edycją sklepów internetowych, dodawaniem produktów oraz pozycjonowaniem stron internetowych.
Najczęściej pracuję w prestashop, wordpress oraz iai-shop.  W razie potrzeby zajmuję się również obróbką graficzną w programie gimp. Jeśli chodzi o czas dodawania produktów, to dla mnie jest nieistotny, ponieważ na komputerze pracuję w każdą godzinę dnia, jak i w nocy.

Kontakt: sharwin@o2.pl

Słowa kluczowe: Optymalizacja SEO, pozycjonowanie seo, prestashop, gimp, dodawanie produktów, sklepy internetowe
Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem (4)
 • Dodawanie produktów do sklepu internetowego

  Witam, jestem zainteresowany ofertą. Na co dzień zajmuję się tego typu zleceniami, z dodawaniem produktów i pozycjonowaniem stron internetowych. Najczęściej pracuję w prestashop, wordpress oraz iai-shop. W razie potrzeby zajmuję się również obróbką graficzną w programie gimp. Pracę mogę zacząć od zaraz. Cena może być negocjowana. Kontakt: sharwin@o2.pl Pozdrawiam!

  Do negocjacji
 • Praca Dodawanie Wprowadzanie produktów do sklepu internetowego

  Witam, jestem zainteresowany ofertą. Na co dzień zajmuję się tego typu zleceniami, z dodawaniem produktów i pozycjonowaniem stron internetowych. Najczęściej pracuję w prestashop, wordpress oraz iai-shop. W razie potrzeby zajmuję się również obróbką graficzną w programie gimp. Interesuje mnie praca zdalna. Kontakt: sharwin@o2.pl Pozdrawiam!

  Do negocjacji
 • Zdalne wprowadzania produktów aukcji do portalu Allegro

  Witam, jestem zainteresowany ofertą. Na co dzień zajmuję się tego typu zleceniami, z dodawaniem produktów i pozycjonowaniem stron internetowych. Najczęściej pracuję w prestashop, wordpress oraz iai-shop. W razie potrzeby zajmuję się również obróbką graficzną w programie gimp. Kontakt: sharwin@o2.pl Pozdrawiam!

  Do negocjacji
 • Dodawanie produktów do sklepu prestashop

  Witam, jestem zainteresowany ofertą. Na co dzień zajmuję się tego typu zleceniami, z dodawaniem produktów i pozycjonowaniem stron internetowych. Najczęściej pracuję w prestashop, wordpress oraz iai-shop. W razie potrzeby zajmuję się również obróbką graficzną w programie gimp. Pracę mogę zacząć od zaraz. Miałem już do czynienia z podobnym zleceniem. Cena może być negocjowana. Kontakt: sharwin@o2.pl Pozdrawiam!

  Do negocjacji