Www.protegosecurity.eu - PPHU MEGA

Warszawa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
PPHU MEGA
PPHU MEGA
Telefon:
(22XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Jana Kazmierza 64
01-248

Warszawa

Podgląd

Zapraszamy:   www.protegosecurity.eu
PROTEGO SECURITY- jako jedyni w Polsce w cenie usługi ochrony fizycznej oferujemy: tablet z nieograniczonym dostępem do internetu wraz z aplikacją AdminPro (innowacyjny system zarządzania obiektem).  Jest to nowość na rynku ochrony.  Zachęcamy do spotkania z naszym konsultantem w celu prezentacji praktycznego zastosowania systemu AdminPro. Na spotkaniu uzyskacie Państwo szereg informacji dotyczących najskuteczniejszych rozwiązań dotyczących ochrony osób i mienia.                                                                                      Działalność naszej firmy to: ochrona osób i mienia; projektowanie, montaż i serwis systemów alarmowych, oraz ich monitorowanie drogą radiową połączone z interwencją grup szybkiego reagowania.

Ukierunkowanie naszej firmy tylko i wyłącznie na ochronę osób i mienia wpływa znacząco na nasz profesjonalizm oraz wysoką jakość usług. Ochrona osób i mienia to nie tylko nasz zawód, ale również sposób na życie oraz pasja.

Kadra zarządzająca Protego Security to najwyższej klasy fachowcy z wieloletnią praktyką w wiodących przedsiębiorstwach zajmujących się ochroną osób i mienia w Polsce i na świecie. To wieloletnie doświadczenie  pozwala nam na przygotowanie i kompleksową realizację zadań związanych ze świadczeniem usług ochrony osób i mienia. Ściśle współpracujemy z wieloma specjalistami z dziedzin związanych z branżą ochrony, m.in. antyterroryzmu, prawa, kryminalistyki oraz strzelania i technik interwencji.

Uproszczona struktura organizacyjna oraz fakt, że pracujemy w niewielkich, wyspecjalizowanych oraz mających szerokie kompetencje zespołach wpływa na naszą sprawność oraz szybkość podejmowanych decyzji. Daje nam to wyraźną przewagę nad konkurencją o tradycyjnej strukturze organizacyjnej.

Naszą dewizą jest mobilność. Dzięki temu zasięgiem działania obejmujemy cały kraj. W ten sposób możemy swobodnie i sprawnie realizować zarówno zlecenia lokalne, jak również kontrakty sieciowe o zasięgu ogólnopolskim.

W swojej pracy utrzymujemy stałą i bardzo bliską współpracę z lokalnymi posterunkami Policji i Straży Miejskiej w celu zapobiegania popełnianiu przestępstw i wykroczeń oraz prewencji zjawisk kryminogennych.

W ramach społecznie odpowiedzialnego biznesu pomagamy charytatywnie, wspieramy i aktywnie współdziałamy z Fundacją Św. Gezelina. Celem naszego działania jest niesienie pomocy dzieciom niepełnosprawnym, upośledzonym umysłowo, dzieciom z rodzin rozbitych i patologicznych, oraz niesienie pomocy osobom starszym i bezdomnym.
Kontakt:  tel.  (22) 115 32 64       email:    biuro@protegosecurity.eu
Więcej szczegółów na www.protegosecurity.eu.  Zapraszamy.

Słowa kluczowe: Ochrona, ochrona warszawa, ochrona fizyczna, zarządzanie obiektem, zarzadzanie obiektem, bezpieczeństwo, bezpieczenstwo, zarzadzanie nieruchomosciami, zarządzanie nieruchomościami, administracja
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
Dokumenty i arkusze (1)
  • W cenie usługi ochrony fizycznej proponujemy AdminPro System (szczegóły zw załączniku oraz na www.protegosecurity.eu)
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()