Pizzeria Brooklyn

Szczecin

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Pizzeria Brooklyn
Pizzeria Brooklyn
Telefon:
914XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Pizzeria Brooklyn Pizza to miejsce, w którym przywracamy pizzy jej prawdziwy smak. Pragniemy przekonać naszych Gości, że to popularne, powszechnie uwielbiane danie może być prawdziwą ucztą dla podniebienia.
Sekretem naszej pizzy jest odpowiednio wyrobione i wypieczone ciasto. Do tego aromatyczny sos z dojrzałych pomidorów, ciągnący się ser i dobrze skomponowane dodatki, które zawsze są świeże i wysokiej jakości. Tak przygotowana pizza staje się wykwintnym, niezwykłym daniem. Autorska receptura i talent naszych kucharzy sprawiają, że Brooklyn Pizza zaspokoi nawet wybredne kulinarne gusta. Odwiedź nas i pozwól miło się zaskoczyć bogactwem smaków.
Wszystkie składniki naszej pizzy pochodzą od sprawdzonych i uznanych dostawców. Naszym klientom możemy również zaproponować dania zapiekane jaki i ciekawe i smaczne sałatki.
Zapewniamy profesjonalną, życzliwą obsługę i przytulny wystrój. Wszystko to sprawia, że nasz lokal jest doskonałym miejscem na spędzenie czasu z rodziną, przyjaciółmi i znajomymi.
Gościom pizzerii gwarantujemy również szybką i terminową dostawę.  Zamówienie prosimy składać telefonicznie.

Słowa kluczowe: Pizzerie, pizzeria, pizza nocą
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()