WWW dla każdego! - PERITUS-ACT

(1)

Katowice

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
PERITUS-ACT
PERITUS-ACT
Telefon:
605XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Główną działalnością PERITUS-ACT jest zarządzanie projektami przemysłowymi branży motoryzacyjnej oraz przemysłu produkcyjnego. Jako dostawca specjalistycznych usług programistycznych, we współpracy z naszymi klientami, instalujemy oraz dostarczamy najnowsze technologie, głównie na terenie fabryk samochodów rynku automotive.

Zajmujemy się również szeroko pojętym programowaniem. Tworzymy oprogramowanie oparte na technologiach internetowych, tzw. web-based programming. Są to głownie: JAVA w tym frameworki (Spring Boot, Spring, Hibernate, Vaadin), REACT Native, SQL, HTML5 + CSS3, Python, JavaScript (jQuery), REACT.js. Wykonujemy na zamówienie aplikacje, szyte na miarę potrzeb naszych klientów.

W PERITUS-ACT projektujemy i tworzymy nowoczesne strony oraz sklepy internetowe w oparciu o najlepsze rozwiązania tj. Systemy CMS (WordPress, Magento i Prestashop), React.js, JAVA Spring Boot, HTML5 + CSS3.

Słowa kluczowe: Projektowanie stron internetowych, tworzenie portali internetowych, strony internetowe, aplikacje web, aplikacje mobilne, portale internetowe, tworzenie stron www
Realizacje
WWW (1)
 • Ico_small_web Realizacja projektu naszej własnej strony https://peritus-act.com Projekt został wykonany w oparciu o indywidualny projekt graficzny i na jego podstawie został stworzony na silniku CMS WordPress. Na stronie został zastosowany moduł tłumaczący stronę w 2 językach: polski, angielski. Przedstawiamy także katalog naszych produktów: https://peritus-act.com/produkty Zachęcamy gorąco do odwiedzin strony i do korzystania z naszych usług z zakresu IT. Zajmujemy się m.in. tworzeniem stron i sklepów internetowych, tworzeniem aplikacji WEB & Mobile, tworzeniem indywidualnych systemów dla branży automotive i wiele innych.
Warunki współpracy
 • Drodzy Klienci,

  zapraszamy do kontaktu bezpośredniego w celu ustalenia współpracy:
  E-mail: sales@peritus-act.com
  Tel.: 324933143
  Mobile: 605999439

Zakres działania
20 najnowszych zleceń z naszym udziałem
 • Prosta aplikacja na Android

  Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani realizacją Państwa zlecenia. Estymowany na podstawie ogłoszenia czas realizacji to od 30 do 40 dni roboczych. Nasza firma kładzie duży nacisk na połączenie szybkiej i skutecznej komunikacji z wykonaniem na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć oczekiwania naszego klienta i zrealizować je w 100%. Zapraszamy do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Zlecę wykonanie aplikacji do ogłoszeń jak vinted

  Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani realizacją Państwa zlecenia. Estymowany na podstawie ogłoszenia czas realizacji to od 60 do 75 dni roboczych. Nasza firma kładzie duży nacisk na połączenie szybkiej i skutecznej komunikacji z wykonaniem na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć oczekiwania naszego klienta i zrealizować je w 100%. Zapraszamy do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Modyfikacja sklepu WoCommerce

  Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani realizacją Państwa zlecenia. Estymowany na podstawie ogłoszenia czas realizacji to od 4 do 8 dni roboczych. Nasza firma kładzie duży nacisk na połączenie szybkiej i skutecznej komunikacji z wykonaniem na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć oczekiwania naszego klienta i zrealizować je w 100%. Zapraszamy do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Baza danych z dowolnym frontendem

  Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani realizacją Państwa zlecenia. Estymowany na podstawie ogłoszenia czas realizacji to od 7 do 11 dni roboczych. Nasza firma kładzie duży nacisk na połączenie szybkiej i skutecznej komunikacji z wykonaniem na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć oczekiwania naszego klienta i zrealizować je w 100%. Zapraszamy do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Modernizacja strony WWW + pozycjonowanie

  Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani realizacją Państwa zlecenia. Estymowany na podstawie ogłoszenia czas realizacji to od 7 do 11 dni roboczych. Nasza firma kładzie duży nacisk na połączenie szybkiej i skutecznej komunikacji z wykonaniem na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć oczekiwania naszego klienta i zrealizować je w 100%. Zapraszamy do kontaktu.

  Do negocjacji
 • strona internetowa

  Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani realizacją Państwa zlecenia. Estymowany na podstawie ogłoszenia czas realizacji to od 10 do 13 dni roboczych. Nasza firma kładzie duży nacisk na połączenie szybkiej i skutecznej komunikacji z wykonaniem na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć oczekiwania naszego klienta i zrealizować je w 100%. Zapraszamy do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Zlece wykonanie Sklepu internetowego presta...

  Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani realizacją Pana zlecenia. Estymowany na podstawie ogłoszenia czas realizacji to od 12 do 17 dni roboczych. Nasza firma kładzie duży nacisk na połączenie szybkiej i skutecznej komunikacji z wykonaniem na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć oczekiwania naszego klienta i zrealizować je w 100%. Zapraszamy do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Przygotowanie stopki do maili

  Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani realizacją Pana zlecenia. Estymowany na podstawie ogłoszenia czas realizacji to od 2 do 4 dni roboczych. Nasza firma kładzie duży nacisk na połączenie szybkiej i skutecznej komunikacji z wykonaniem na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć oczekiwania naszego klienta i zrealizować je w 100%. Zapraszamy do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Landing Page - jednostronicowy

  Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani realizacją Państwa zlecenia. Estymowany na podstawie ogłoszenia czas realizacji to od 5 do 9 dni roboczych. Nasza firma kładzie duży nacisk na połączenie szybkiej i skutecznej komunikacji z wykonaniem na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć oczekiwania naszego klienta i zrealizować je w 100%. Zapraszamy do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Postawić wordpress i przenieść dotychczasowe artykuły z aktualnego

  Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani realizacją Państwa zlecenia. Estymowany na podstawie ogłoszenia czas realizacji to od 10 do 12 dni roboczych. Nasza firma kładzie duży nacisk na połączenie szybkiej i skutecznej komunikacji z wykonaniem na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć oczekiwania naszego klienta i zrealizować je w 100%. Zapraszamy do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Zlecę wykonanie strony - sklepu online

  Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani realizacją Pani zlecenia. Estymowany na podstawie ogłoszenia czas realizacji to od 10 do 15 dni roboczych. Nasza firma kładzie duży nacisk na połączenie szybkiej i skutecznej komunikacji z wykonaniem na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć oczekiwania naszego klienta i zrealizować je w 100%. Zapraszamy do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Prosta strona www z możliwością zakupów

  Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani realizacją Pana zlecenia. Estymowany na podstawie ogłoszenia czas realizacji to od 6 do 10 dni roboczych. Nasza firma kładzie duży nacisk na połączenie szybkiej i skutecznej komunikacji z wykonaniem na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć oczekiwania naszego klienta i zrealizować je w 100%. Zapraszamy do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Przebudowa sklepu woocommerce

  Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani realizacją Pani zlecenia. Estymowany na podstawie ogłoszenia czas realizacji to od 14 do 18 dni roboczych. Nasza firma kładzie duży nacisk na połączenie szybkiej i skutecznej komunikacji z wykonaniem na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć oczekiwania naszego klienta i zrealizować je w 100%. Zapraszamy do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Instalacja Certyfikatu SSL na stornie

  Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani realizacją Państwa zlecenia. Estymowany na podstawie ogłoszenia czas realizacji to od 1 do 3 dni roboczych. Nasza firma kładzie duży nacisk na połączenie szybkiej i skutecznej komunikacji z wykonaniem na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć oczekiwania naszego klienta i zrealizować je w 100%. Zapraszamy do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Zlecę postawienie systemu WORDPRESS na serwerze + Sklep

  Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani realizacją Pana zlecenia. Estymowany na podstawie ogłoszenia czas realizacji to od 15 do 21 dni roboczych. Nasza firma kładzie duży nacisk na połączenie szybkiej i skutecznej komunikacji z wykonaniem na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć oczekiwania naszego klienta i zrealizować je w 100%. Zapraszamy do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Wykonanie sklepu internetowego

  Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani realizacją Pana zlecenia. Estymowany na podstawie ogłoszenia czas realizacji to od 10 do 15 dni roboczych. Nasza firma kładzie duży nacisk na połączenie szybkiej i skutecznej komunikacji z wykonaniem na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć oczekiwania naszego klienta i zrealizować je w 100%. Zapraszamy do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Zlecę wykonanie sklepu prestashop

  Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani realizacją Państwa zlecenia. Estymowany na podstawie ogłoszenia czas realizacji to od 12 do 18 dni roboczych. Nasza firma kładzie duży nacisk na połączenie szybkiej i skutecznej komunikacji z wykonaniem na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć oczekiwania naszego klienta i zrealizować je w 100%. Zapraszamy do kontaktu.

  Do negocjacji
 • zaprojektowanie portalu z filmami online

  Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani realizacją Pana zlecenia. Estymowany na podstawie ogłoszenia czas realizacji to od 60 do 75 dni roboczych. Nasza firma kładzie duży nacisk na połączenie szybkiej i skutecznej komunikacji z wykonaniem na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć oczekiwania naszego klienta i zrealizować je w 100%. Zapraszamy do kontaktu.

  Do negocjacji
 • Program do przyjmowania zgłoszeń

  Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani realizacją Pana zlecenia. Estymowany na podstawie ogłoszenia czas realizacji to od 30 do 40 dni roboczych. Nasza firma kładzie duży nacisk na połączenie szybkiej i skutecznej komunikacji z wykonaniem na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć oczekiwania naszego klienta i zrealizować je w 100%. Zapraszamy do kontaktu.

  Do negocjacji
 • przerobienie strony www i dodanie możliwości zakupu

  "Dzień dobry, Jesteśmy zainteresowani realizacją Pani zlecenia. Estymowany na podstawie ogłoszenia czas realizacji to od 4 do 8 dni roboczych. Nasza firma kładzie duży nacisk na połączenie szybkiej i skutecznej komunikacji z wykonaniem na najwyższym poziomie. Zawsze staramy się dobrze zrozumieć oczekiwania naszego klienta i zrealizować je w 100%. Zapraszamy do kontaktu."

  Do negocjacji

Otrzymane oceny i komentarze (1)

(5,00) | Otrzymane oceny: 1
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
atrakcyjność projektu:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
udzielanie praktycznych porad:

Komentarz:

Świetny kontakt, ekspresowe wykonanie i profesjonalne podejście do klienta. POLECAM!