Perfekt Dom-Ogród

Limanowa

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Perfekt Dom-Ogród
Perfekt Dom-Ogród
Telefon:
796XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Firma PERFEKT Dom-Budownictwo to zupełnie nowa jakość w sektorze budowlanym.
Nasza Firma jest w stanie wykonać  każdy budynek jednorodzinny, wielorodzinny, użyteczności publicznej. Wykonujemy budynki od podstaw pod klucz. Oferujemy również wykonawstwo z pełnym materiałem w atrakcyjnych cenach.
Przychodząc do Nas mają Państwo pewność iż poprowadzimy Państwa inwestycje od początku do końca zgodnie z terminem. Zapewniamy wysoką jakość świadczonych usług, 5 lat gwarancji na usługi, fachową pomoc i doradztwo na każdym etapie prac.
Służymy doświadczeniem zdobyty w kraju oraz poza granicami. Współpracujemy i budujemy dla dużych developerów oraz coraz szerszego grona prywatnych Klientów.
Nasza Firma czyni wszelkie starania, aby proces budowy, remontu czy wykończeń był bezstresowy i obfitował jedynie w pozytywne emocje.
Zrzeszamy najlepszych fachowców z branży  projektowej, budowlanej, konstrukcyjnej, instalacyjnej. Posiadamy pełen sprzęt i doświadczenie.
Nasza firma jako jedyna na rynku wykonuje wszystkie etapy prac związanych z wzniesieniem oraz wykończeniem budynku.

Słowa kluczowe: Deweloperstwo, usługi deweloperskie, budowa domów, sprzedaż i budowa domów, deweloperzy
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (1)
  • Budowa SSO 3 domków w zabudowie szeregowej

    Witam. Zajmujemy się kompleksową budową budynków mieszkalnych od podstaw. Bardzo proszę o przesłanie dokumentacji projektowej lub link do projektu. Przygotuję szczegółową ofertę. Adres e-mail: perfekt.budownictwo@gmail.com Pozdrawiam

    Do negocjacji