:: - Paweł Klecha

(2)

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Paweł Klecha
Paweł Klecha
Telefon:
726XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Moja znajomość języków i szybkość przyswajania wiedzy pozwala na prawidłowe i sumienne wykonanie zlecenia.
Piszę wykorzystując technologie:
- Android(Kotlin/Java)
- PHP
- MySQL, Room, PostgreSQL

Mail kontaktowy: pawelklecha.pl@gmail.com

Słowa kluczowe: C#, c, c++, android, tanio, zdalnie, bezpiecznie, PHP, baza danych, program, aplikacja, telefon, bezpieczeństwo,programista android, programowanie java, java, programista java, szybko
Realizacje
Zdjęcia i grafika (4)
 • Aplikacja generująca druki do przelewów Dokładne wypełnienie poszczególnych rubryk, przekształcenie kwoty w słowa, zapis domyślnych komórek dla zleceniodawcy przelewu.
 • Praca nad aplikacją do komunikacji ze znajomymi. Stworzenie szybkiej, bezpiecznej i przejrzystej aplikacji do rozmów w oparciu o najnowsze technologie. Napisanie skryptów PHP, stworzenie bazy MySQL oraz bazy lokalnej Room. Napisana głównie w celu zapoznania się z wieloma nowymi dogonieniami wprowadzonymi w Androidzie w ostatnim czasie.
 • Stworzenie aplikacji działającej na API Inspekcji Ochrony Środowiska Stworzenie przyjemnego dla oka interfejsu graficznego, umieszczenie na mapie Polski stacji pomiarowych, których kolor zależał od aktualnej jakości powietrza. Szczegółowe pomiary różnych substancji, które umożliwiała dana stacja po kliknięciu w jedną z nich. Wygenerowanie wykresu z pomiarów wykonanych w ostatnich 3 dniach. Obliczanie odległości od każdej ze stacji oraz wyznaczenie najbliższej z nich.
 • Tłumacz alfabetu Lorma Stworzenie animacji oraz responsywnego interfejsu opierając się o zasady Material Designu, wykorzystując jednocześnie najnowszą bibliotekę przeznaczoną na system Android. Zakładka Nauka umożliwiająca przejrzenie wszystkich gestów alfabetu osób głuchoniewidomych, sekcja tłumacząca w całości zdania z alfabetu łacińskiego(również opcja rozpoznawania tekstu ze zdjęcia oraz zamiana mowy na tekst), fragment Gesty rozpoznający rysowane przez użytkownika poszczególne znaki alfabetu Lorma. Aplikacja została napisana w języku Kotlin i jest cały czas rozwijana. Aplikację można pobrać pod tym linkiem: https://play.google.com/store/apps/details?id=pl.kstudio.lorm
Umiejętności
 • Tworzenie aplikacji na systemy Android (Kotlin/Java)

  Zaawansowany (3 lata)

 • PHP

  Zaawansowany (3 lata)

 • Bazy Danych

  Zaawansowany (3 lata)

 • Grafika

  Zaawansowany (4 lata)

Doświadczenie
 • Aplikacja umożliwiająca komunikacje z osobami głuchoniewidomymi poprzez alfabet Lorma (październik 2018 - obecnie)

  Programista Android / Grafik: Stworzenie animacji oraz responsywnego interfejsu opierając się o zasady Material Designu, wykorzystując jednocześnie najnowszą bibliotekę przeznaczoną na system Android.
  Zakładka Nauka umożliwiająca przejrzenie wszystkich gestów alfabetu osób głuchoniewidomych, sekcja tłumacząca w całości zdania z alfabetu łacińskiego(również opcja rozpoznawania tekstu ze zdjęcia oraz zamiana mowy na tekst), fragment Gesty rozpoznający rysowane przez użytkownika poszczególne znaki alfabetu Lorma. Aplikacja została napisana w języku Kotlin i jest cały czas rozwijana.

 • Stworzenie aplikacji do zamawiania dań z restauracji. (czerwiec 2018 - czerwiec 2018)

  Programista Android: Stworzenie bezpiecznej i łatwej w użyciu aplikacji do zamawiania jedzenia z restauracji przez aplikację mobilną na środowisku typu Android. Stworzenie skryptów PHP, bazy MySQL, strony umożliwiającej zaakceptowanie zamówienia.

 • Stworzenie programu generującego druki do przelewów. (kwiecień 2018 - kwiecień 2018)

  Programista C#: Dokładne wypełnienie poszczególnych rubryk, przekształcenie kwoty w słowa, zapis domyślnych komórek dla zleceniodawcy przelewu, aby uniknąć ciągłego ich wpisywania, podgląd druku, a jednocześnie stworzenie przyjemnego dla oka interfejsu graficznego.

 • Stworzenie aplikacji działającej na API Inspekcji Ochrony Środowiska (maj 2018 - maj 2018)

  Programista Android: Stworzenie przyjemnego dla oka interfejsu graficznego, umieszczenie na mapie Polski stacji pomiarowych, których kolor zależał od aktualnej jakości powietrza. Szczegółowe pomiary różnych substancji, które umożliwiała dana stacja po kliknięciu w jedną z nich. Wygenerowanie wykresu z pomiarów wykonanych w ostatnich 3 dniach. Obliczanie odległości od każdej ze stacji oraz wyznaczenie najbliższej z nich.

 • Praca nad aplikacją do komunikacji ze znajomymi. (maj 2018 - obecnie)

  Programista Android: Stworzenie szybkiej, bezpiecznej i przejrzystej aplikacji do rozmów w oparciu o najnowsze technologie. Napisanie skryptów PHP, stworzenie bazy MySQL oraz bazy lokalnej Room. Napisana głównie w celu zapoznania się z wieloma nowymi dogonieniami wprowadzonymi w Androidzie w ostatnim czasie.

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • Komputer stacjonarny. Różne
  Komputer stacjonarny. Różne

  Procesor: Intel Core i7 4790k Karta Graficzna: Asus GeForce GTX 970 Strix RAM: 16GB G.SKILL 2133MHz RipjawsX CL9 Płyta główna: ASRock Z97 EXTREME4

Warunki współpracy
 • Tylko praca zdalna.

Zakres działania
Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z moim udziałem ()

Otrzymane oceny i komentarze (2)

(5,00) | Otrzymane oceny: 2
2018.07.09
Zlecenie: Projekt Android
Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:

Komentarz:

Wszystko super sprawnie zrobione :)

Ocena:
jakość pracy:
terminowość:
komunikacja i kontakt:
dotrzymanie warunków:
Dodatkowe oceny:
elastyczność wobec oczekiwań klientów:
krótkie terminy realizacji:
użyteczność zaproponowanych rozwiązań:
zastosowanie innowacyjnych rozwiązań:

Komentarz:

Bardzo polecam Pana Pawła, profesjonalne podejście, szybki kontakt oraz dobrze wykonana praca. Takich ludzi na oferii brakuje :)