Ocr, dtp, formatowanie, MAGART Agnieszka Majkusiak

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Ocr, dtp, formatowanie, MAGART Agnieszka Majkusiak
Ocr, dtp, formatowanie, MAGART Agnieszka Majkusiak
Telefon:
514XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Wykonuję usługi w zakresie przygotowania dokumentów do tłumaczenia oraz po tłumaczeniu. W zakres prac wchodzi OCR, dtp, konwersja nieedytowalnych plików do postaci edytowalnej, formatowanie dokumentów, obróbka i odwzorowywanie grafik z tekstem do tłumaczenia, przepisywanie tekstu, tworzenie tabel, schematów i automatycznych spisów treści.

Posiadam 5-letnie doświadczenie - zdalna współpraca z biurami tłumaczeń.

Pracuje zdalnie- oferuje usługi dla klientów z całej Polski.

Działam w zakresie ocr prostych i złożonych.
Proste kwalifikuję jako "wyciągniecie" tekstu z dokumentu, którego loyaut nie jest skomplikowany tzn. nie zawiera elementów graficznych (schematów/wykresów) które miałyby być edytowalne. W razie potrzeby elementy graficzne są opisywane w postaci dwujęzycznej legendy- tabelki.
Konwersje złożone to w miarę możliwości odwzorowanie dokumentu zawierającego grafiki, schematy/wykresy z elementami tekstowymi które podlegają tłumaczeniu. Tutaj jest pełne odwzorowanie również kolorystyki dokumentu.

Powyższe konwersje needytowalnych dokumentów są realizowane za pomocą narzędzi do OCR  i ostatecznie jest przekazywany plik edytowalny word/ powerpoint/excel.

Za usługi wystawiam fakturę (bez podatku vat).

Zapraszam do współpracy!

Słowa kluczowe: OCR, DTP, formatowanie, konwersja, konwersje, edycja pdf, nieedytowalne, docx, pdf, jpg, przygotowanie, przygotowanie do tłumaczenia, tłumaczenia, zdalnie, trados,
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()