Nijhof Wassink Volvo-używane

Nowa Wieś Wielka

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Nijhof Wassink Volvo-używane
Nijhof Wassink Volvo-używane
Telefon:
243XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Szukasz pewnego źródła sprawdzonych części zamiennych?  Większość oryginalnych części zamiennych jest dostępnych w naszych magazynach, pozostałe możemy dostarczyć w ciągu 24h. Oryginalne części zamontowane w serwisie mają do 24 miesięcy gwarancji co daje klientowi najwyższy poziom bezpieczeństwa. Czasem rozsądną alternatywą jest wysokiej jakości zmiennik, taką opcję również oferujemy naszym Klientom.
Jest jeszcze jedno źródło godnych uwagi części zamiennych. To samochody wycofywane z ruchu na skutek wypadku czy poważnej awarii. W takim samochodzie znajdują się setki w pełni sprawnych, nadających się do ponownego użytku części zamiennych. W CENTRUM CZĘŚCI UŻYWANYCH w Kutnie zajmujmy się demontażem, weryfikacją, regeneracją i sprzedażą używanych części zamiennych. To bardzo dobra alternatywa z której korzysta co roku prawie 1000 naszych klientów. Części w CCU możesz  zamówić lub zlecić ich wyszukanie w każdym naszym oddziale. Montując część używaną, oszczędzasz swoje pieniądze i dbasz o środowisko.

Słowa kluczowe: Części do ciężarówek, Volvo części ciężarowe, części tir Volvo, części do ciężarówek używane, szrot Volvo ciężarowe, części do ciężarówek Volvo, części do ciężarówek Renau
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()