MMS FINANSE

Wejherowo

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
MMS FINANSE
MMS FINANSE
Telefon:
660XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

MMS FINANSE działa w zakresie księgowości i szeroko pojętego doradztwa finansowego. Wieloletnie doświadczenie pozwala nam oferować Państwu profesjonalizm w działaniu i kompleksową usługę w zakresie finansów. Rozwijamy się dzięki zaufaniu klientów.

Firma pośredniczy w zawieraniu umów kredytowych, pożyczkowych, leasingowych i ubezpieczeniowych w imieniu oraz z upoważnienia wielu instytucji finansowych, takich jak: Banki, Firmy Leasingowe oraz Towarzystwa Ubezpieczeniowe. W naszej ofercie znajdują się najlepsze banki i towarzystwa ubezpieczeniowe, a dzięki współpracy z wieloma podmiotami, mamy możliwość przygotowania najlepszej oferty w danym momencie na rynku finansowym. Jesteśmy niezależni i niepowiązani kapitałowo z żadnym podmiotem finansowym.

Misją naszego biura jest profesjonalna i kompleksowa obsługa finansów naszych Klientów poprzez dostarczenie oferty kredytowej, pożyczkowej, leasingowej, ubezpieczeniowej. 

Słowa kluczowe: Dotacje unijne, fundusze unijne, księgowość, kancelaria adwokacka, kancelaria prawna, komornicy, pomoc prawna, prawnicy, usługi finansowe, notariusze, usługi prawne, usługi prawnicze
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()