Program dla gabinetu - Medfile.pl - Biostat sp. z o.o.

Rybnik

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Medfile.pl - Biostat sp. z o.o.
Medfile.pl - Biostat sp. z o.o.
Telefon:
731XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Posiadamy 15-letnie doświadczenie w kreowaniu rozwiązań dla medycyny.  Program dla Gabinetu lekarskiego i fizjoterapeutycznego. Elektroniczna Dokumentacja Medyczna. Rejestracja online. Grafik wizyt. Strona www gabinetu. Darmowy dla małych gabinetów. Kartoteka pacjenta. Powiadomienia SMS.

Medfile Oprogramowanie dla gabinetu lekarskiego, praktyk lekarskich i przychodni umożliwiające sprawniejsze jego działanie. Dzięki tej aplikacji, lekarz może zapisywać swoich pacjentów na wizyty, drukować recepty, czy też skierowania na badania. Dostępna jest również opcja powiadomienia SMS o wizycie i możliwość jej odwołania, bądź przełożenia na inny dzień, za pomocą komputera czy telefonu. Pacjenci mogą
w łatwy sposób zapisywać się na wizyty, a lekarze mają przejrzyście ułożony harmonogram dnia. Lekarz od razu widzi, gdy pacjent zrezygnował z wizyty, czy ją przełożył.

Program przynosi korzyści zarówno lekarzom, jak i pacjentom, czy innym pracownikom służby medycznej. Oszczędza czas, pozbywamy się nadmiernej ilości dokumentów w formie papierowej, eliminujemy problem nieczytelnych recept, a co za tym idzie zmniejsza się ryzyko pomyłek przy wydawaniu leków. . Rozbudowany grafik wizyt, Kompleksowa kartoteka pacjenta, Bazy leków ICD-10/ICD-9, kody ICF, Recepty, obsługa płatności, Wśród licznych funkcji systemu znajdziemy: Rezerwacja online wizyt przez pacjentów, Powiadomienia SMS o wizytach, Strona www gabinetu/wizytówka, Aplikacja mobilna (aplikacja na telefony komórkowe iOS, Android), Specjalistyczne narzędzia diagnostyczne (dla fizjoterapeuty, kardiologa, ginekologa, dentysty), System pełnej integracji – e-WUŚ / NFZ, Bezpieczeństwo i stały dostęp do danych, Indywidualne uprawnienia dla Użytkowników, Dedykowany Opiekun Klienta 24/7.

Dlaczego  Medfile to dobry wybór dla prowadzących gabinety lekarskie i poradnie?
1. Kalendarz/grafik wizyt
Medfile udostępnia grafik wizyt w podziale na specjalistów i gabinety z uwzględnieniem dnia, tygodnia, a także miesiąca.
2. Kompleksowa kartoteka pacjenta
Pełna dokumentację dotyczącą historii choroby każdego pacjenta. - Indywidulane karty wizyty w oparciu o dostępny wzór, skierowania, zaświadczenia,  Własne formularze, Recepty, rachunki.
3. Bazy leków ICD-10/ICD-9, kody ICF
4. Recepty, obsługa płatności
Program Medfile umożliwia wystawianie recept refundowanych lub nierefundowanych zgodnych z wytycznymi NFZ.
5. Rezerwacja on-line wizyt
Samodzielny zapis przez pacjenta na wizytę lekarską z poziomu strony www 24/7. Wizyty potwierdzane są za pomocą SMS.
6. Powiadomienia SMS
7. Darmowa strona www gabinetu.
8. Aplikacja mobilna na komórki (iOS, Android)
 9.Dedykowane specjalistyczne narzędzia diagnostyczne
10. System pełnej integracji – e-WUŚ / NFZ
e-zwoleniena, e-Recepty.
11.  Bezpieczeństwo zgodność z RODO.
12.  Indywidualne uprawnienia dla Użytkowników
13. Opiekun Klienta
14. Integracja z platformą P1 - eRecepty, e-zwolnienia.

Naszym celem jest dostarczanie klientom nowoczesnego oprogramowania najwyższej jakości, dostosowanego do poszczególnych branż i konkretnych firm. Bardzo często są to unikalne aplikacje realizujące zaawansowane zadania optymalizacji procesów i procedur. Specjalizujemy się w technologiach bazodanowych Oracle, Postgres, MySql oraz językach programowania PHP, JavaScript, HTML, jQuery, Delphi, C++, Node.js, Python.

OPROGRAMOWANIE NA ZAMÓWIENIE

Staramy się minimalizować koszty zadań wykonywanych przy użyciu naszych programów, dlatego też stale je ulepszamy, wprowadzając innowacyjne rozwiązania. Ich działanie opieramy o model SaaS (Software as a Service) zapewniając niemal natychmiastową aktualizację i łatwą dostępność z dowolnego miejsca. Tworząc nasze oprogramowanie na pierwszym miejscu postawiliśmy dopasowanie każdego modułu do potrzeb danej branży i konkretnego przedsiębiorstwa oraz tworzenie odpornych na błędy ludzkie formularzy i procedur. Oferujemy integrację z programami księgowymi, platformami Allegro i eBay, a także zewnętrznymi systemami komunikacji np. przy użyciu Webserwisów.

RZETELNY PARTNER

Na projekty, które zrealizowaliśmy dajemy gwarancję. Gwarancja przysługuje na 2 lata od oddania aplikacji do użytku zamawiającemu. Przysługuje ona,  gdy kod źródłowy programu oraz baza danych nie będą modyfikowane przez inne podmioty. Nasze serwery są dostępne od 98% czasu w roku do 100%. Posiadamy urządzenia zapasowe w wielu różnych lokalizacjach co sprawia, że oferujemy niezachwianie działanie naszych usług. Obsługa serwerowni działa przez 24h na dobę przez cały rok. Dodatkowo dokładamy wszelkich starań aby wszystkie projekty,  realizowane były zgodnie z ustalonym harmonogramem, co sprawia że projekty realizowane są rzetelnie oraz terminowo. Dla wszystkich naszych aplikacji, udzielamy wsparcia technicznego po okresie realizacji usług.  

INNOWACYJNE ROZWIĄZANIA MOBILE

Nasze aplikacje są dostępne na każdym urządzeniu mobilnym (smartfon, laptop, tablet) i dopasowują się do wielkości i rozdzielczości ekranu, na którym są wyświetlane (responsywność). Zapewnia to ładny wygląd i wysoki poziom estetyki, niezależnie od urządzenia.
Działanie naszych aplikacji opieramy na modelu SaaS, co oznacza, że klienci nie muszą instalować oprogramowania na swoich serwerach. Dzięki temu oszczędza się czas i środki, ponieważ zapewniamy najlepsze serwery i wsparcie doświadczonego zespołu IT. Do korzystania z naszych dedykowanych rozwiązań wystarczy komputer (osobisty, laptop, tablet, smartfon), dostęp do Internetu i zaktualizowana przeglądarka internetowa.

Zapraszamy na nasze portale:

www.biostat.com.pl
www.medfile.pl.

Kontakt z przedsawicielem:

Anna Baron
abaron@biostat.com.pl
tel. 731 030 629

Słowa kluczowe: Program dla gabinetu, aplikacje www, aplikacje webowe, programowanie, aplikacje internetowe, aplikacje mobilne, dedykowane oprogramowanie, aplikacje mobilne, platformy sprzedażowe, analizy danych
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
 • Medfile Program dla gabinetu lekarskiego.
WWW (7)
 • Ico_small_web
  http://www.medfile.pl Cena Do 100 zł
  rogram dla Gabinetu lekarskiego i fizjoterapeutycznego. Elektroniczna Dokumentacja Medyczna. Rejestracja online. Grafik wizyt. Strona www gabinetu. Darmowy dla małych gabinetów. Kartoteka pacjenta. Powiadomienia SMS. Aplikacje mobilne.
 • Ico_small_web Nasza autorska strona. Więcej przykładów projektów już wkrótce!
 • Ico_small_web Aplikacja eCRF do pełnej obsługi programu badawczego - platforma, która została stworzona przez profesjonalistów z myślą o kompleksowej obsłudze programów badawczych.
 • Ico_small_web Oprogramowanie kompleksowe do studia CALL CENTER.
 • Ico_small_web Firmowy portal BioStat. Dedykowany rozwiązaniom badawczym w sektorze farmaceutycznym.
Pracownicy
 • Rafał Piszczek
  Rafał Piszczek

  Absolwent kierunku Informatyka i Ekonometria, ukończył także Filologię Angielską. Od kilkunastu lat współpracuje z kluczowymi światowymi koncernami farmaceutycznymi w zakresie zarządzania programami badawczymi oraz wdrażania rozwiązań IT. Autor kilkudziesięciu publikacji naukowo-badawczych z zakresu zastosowania data mining/metod ilościowych w analizach marketingowych oraz branży farmaceutycznej. Doświadczenie naukowe zdobywał m.in. jako pracownik Katedry Ekonometrii (2002-2012) realizując w tym czasie także kilkaset projektów badawczych i biznesowych w BioStat. Pomysłodawca i twórca innowacyjnych aplikacji służących do zarządzania badaniami oraz prowadzenia rejestrów medycznych (m.in. eCrf.biz.pl, cati-system.pl, Medfile.pl). W roku 2012 został uhonorowany tytułem Człowieka Roku w kategorii Biznes w Rybniku. W BioStat odpowiada obecnie za długofalową strategię rozwoju spółki oraz wdrażanie innowacyjnych rozwiązań.

 • Dr inż. Ewa Tkocz-Piszczek
  Dr inż. Ewa Tkocz-Piszczek

  Dr inż. matematyki AGH w Krakowie (Wydział Matematyki Stosowanej), ponadto absolwentka Filologii Angielskiej. W latach 2003-2012 pracownik naukowy i dydaktyczny w Instytucie Matematyki Politechniki Śląskiej. Autorka kilkudziesięciu publikacji naukowych oraz uczestnik licznych konferencji krajowych i zagranicznych. Od ponad dekady zdobywa doświadczenie w koordynowaniu i zarządzaniu projektami badawczymi z zakresu badań rynku i opinii, badań marketingowych, ewaluacji. Kierownik lub członek zespołu badawczego w ponad 200 projektach. W BioStat odpowiada za zarządzanie i koordynowanie projektów oraz wspomaga działania rozwoju spółki. Specjalizuje się w komercjalizacji wiedzy naukowej w praktyce biznesowej oraz transferze innowacji z sektora nauki do biznesu.

 • Szymon Błąkała
  Szymon Błąkała

  Programista, Project Manager. Autor niezliczonych aplikacji internetowych w zakresie zarządzania procesami biznesowymi. Doświadczenie zdobywał realizując ponadprzeciętne projekty, wymagające stosowania nowatorskich technologi, nie spotkanych wcześniej na polskim rynku. Technologie w jakich się specjalizuje to przede wszystkim PHP, różnorodne systemy bazodanowe, HTML5/Javascript oraz Nodejs.

 • Dr Marian Płaszczyca
  Dr Marian Płaszczyca

  Head of Statistics and IT. Absolwent kierunku biotechnologia na Uniwersytecie Jagiellońskim, doktor nauk biologicznych. Wieloletni pracownik Polskiej Akademii Nauk i Uniwersytetu Sztokholmskiego oraz autor publikacji naukowo-badawczych z dziedziny fizjologii roślin, inżynierii genetycznej i bioinformatyki. Od 2012 roku odpowiedzialny w BioStat za rozwój i utrzymanie infrastruktury informatycznej, ze szczególnym uwzględnieniem oprogramowania badawczego eCRF.biz.pl™ oraz CATI-SYSTEM™. Współautor wielu raportów i opracowań z badań obserwacyjnych dla wiodących ośrodków akademickich oraz rynku firm farmaceutycznych i technologii medycznej. W obszar zainteresowań zawodowych Mariana wchodzą: optymalizacja informatycznego wsparcia badań, automatyzacja zadań, wdrażanie technologii open-source stosowanych w świecie naukowym w codziennej praktyce biznesowej. Pasjonat poszukiwania innowacyjnych rozwiązań informatycznych w statystyce.

 • Rafał Nowak
  Rafał Nowak

  Starszy Programista. Autor specjalistycznych oprogramowań w branżach : handlowych, produkcyjnych, budowlanych, farmaceutycznych i badawczych. Posiada ponad 20 letnie doświadczenie w zakresie programowania oraz elektroniki przemysłowej. Autor rozwiązań hardwarowych w dziedzinie wizualizacji procesów technologicznych.

 • Mateusz Tokarczyk
  Mateusz Tokarczyk

  Autor graficznych projektów kilkudziesięciu stron internetowych, rysunków i obrazów, a także twórca materiałów reklamowych BioStat. Doświadczenie zdobywał w projekcie "WEBmaster i PROgramista aplikacji webowych - specjaliści ICT" oraz pracując na stanowisku grafika. Odpowiedzialny za graficzne elementy wizerunku firmy i powiązane sprawy techniczne. Twórca rozwiązań wizualnych stron internetowych oraz materiałów reklamowych dotyczących produktów firmy, m. in. oprogramowania medfile.

 • Dariusz Majchrzak
  Dariusz Majchrzak

  Specjalista ICT w zakresie programowania aplikacji webowych i webmasteringu. Twórca i współtwórca licznych narzędzi wykorzystywanych w statystycznych analizach ilościowych. Współtwórca, koder i opiekun stron internetowych poświęconych statystyce. Darek jest autorem kilku aplikacji wspomagających pracę analityków w BioStat. Zaprogramował kilka kalkulatorów statystycznych wykorzystywanych do naukowo-badawczych analiz społeczno-ekonomicznych dostępnych dla internautów. Jego atutem jest znajomość wielu interaktywnych bibliotek programistycznych, wspomagających prace nad stronami internetowymi także w wydaniu mobilnym.

 • Paweł Lisowicz
  Paweł Lisowicz

  Absolwent kierunku informatyka ze specjalizacją inżynieria oprogramowania i bazy danych w Górnośląskiej Wyższej Szkoły Handlowej w Katowicach. Współautor kalkulatora statystycznego dla naukowo-badawczych analiz społeczno-ekonomicznych oraz marketingowych. Ukończył również kwalifikacyjny kurs "WEBmaster i PROgramista aplikacji webowych - specjaliści ICT". W BioStat Paweł odpowiada za wsparcie infrastruktury komunikacyjnej dla technologii ankietowej Voip, przygotowywanie, obróbkę/montaż nagrań audio oraz video, wdrażanie innowacyjnych technologii usprawniających funkcjonowanie, zapewnienie poprawnej konfiguracji sieci internetowej oraz oprogramowania komputerowego. Jest także odpowiedzialny za serwisowanie sprzętu.

 • Dr Monika Kurpanik
  Dr Monika Kurpanik

  Absolwentka Uniwersytetu Śląskiego, doktor nauk o Ziemi w zakresie geografii społecznej. Jest autorką kilkunastu artykułów naukowych i współautorem publikacji książkowej. Jej zainteresowania badawcze związane są z percepcją szeroko rozumianego otoczenia społeczno-gospodarczego, co chętnie przekłada na badania związane z postrzeganiem wizerunku/środowiska/produktu. W BioStat odpowiedzialna jest za kierowanie badaniami z zakresu społeczno-ekonomicznego oraz ewaluacje programów unijnych. Koordynowała liczne projekty badawcze związane z tematyką społeczną, zajmując się całościową realizacją projektu, tj. opracowaniem koncepcji badań, analizą zebranego materiału i tworzeniem raportów końcowych. Monika jest także doświadczonym moderatorem badań jakościowych. W dotychczasowej pracy, nabyła umiejętność zarządzania projektami badawczymi o zróżnicowanej tematyce i skierowanych zarówno do klientów instytucjonalnych jak i biznesowych.

Dyplomy i certyfikaty
Sprzęt i wyposażenie
 • Medfile - Program dla gabinetu lekarskiego www.medfile.pl
  Medfile - Program dla gabinetu lekarskiego www.medfile.pl

  Autorska aplikacja Medfile - dedykowany program dla gabinetów lekarskich i poradni rehabilitacyjnych - służy tworzeniu oraz bieżącemu prowadzeniu elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM), opartej o model SaaS (praca w chmurze). Program jest dostępny dla mniejszych gabinetów lekarskich w wersji darmowej - Medfile FREE. Elektroniczne kartoteki z powodzeniem zastępują tradycyjne dokumenty papierowe, których wadą jest niska czytelność, a także czasochłonność. Wprowadzenie dokumentacji online pozwala znacznie skrócić czas pracy personelu administracyjnego w placówkach, a zarazem zwiększyć zadowolenie pacjentów z obsługi. Nasza aplikacja Medfile pozwala uprościć proces wdrożenia zmian. Oprogramowanie jest przystosowane zarówno do używania przez pojedyncze gabinety oraz duże ośrodki zdrowia i przychodnie. System pozwala na intuicyjne przygotowywanie oraz przechowywanie dokumentacji medycznej, a także sporządzanie skierowań, recept oraz ustalanie terminów wizyt.

 • eCRF - elektroniczny Case Report Form BioStat
  eCRF - elektroniczny Case Report Form BioStat

  Elektroniczny system obsługi programów badawczych eCRF którego jesteśmy autorem.

 • Sala fokusowa Fokus
  Sala fokusowa Fokus

  Oferujemy usługi kompleksowego przeprowadzania projektów FGI w sali fokusowej przystosowanej w profesjonalny sposób do badań marketingowych oraz szerzej - do badań opinii. Dajemy gwarancję jakości na wszystkich etapach realizacji badania FGI, począwszy od wynajmu sali i rekrutacji uczestników, przez sformułowanie scenariusza, aż po moderowanie dyskusji, transkrypcję wywiadu i analizę wyników.

 • Cati System Cati

  Proponujemy naszym Klientom kompleksowe rozwiązania w przygotowaniu i realizacji projektów badawczych wykonywanych techniką badań telefonicznych (CATI - Computer Assisted Telephone Interviewing) z wykorzystaniem naszego Studia CATI. Oferujemy kompleksową obsługe projektów począwszy od fazy tworzenia scenariusza badania, poprzez dobór grupy docelowej i przeprowadzenie wywiadów z użyciem opracowanego kwestionariusza, aż po raport wynikowy zawierający zaawansowane analizy zebranych danych. BioStat dysponuje własnym studiem do realizacji badań CATI, mieszczącym się w siedzibie firmy w Rybniku, co umożliwia koordynatorowi i kierownikom projektów możliwość kontroli jakości prowadzonych wywiadów.

Osiągnięcia
 • Nagroda "Człowiek Roku" w kategorii Biznes (marzec 2012)

  Prezes Spółki, otrzymał nagrodę "Człowiek Roku w Kategorii Biznes" w Rybniku. Nagroda przyznawana jest co roku przez lokalną społeczność dla innowacyjnych firm naszego regionu.

 • Nagroda Pro silesia. (październik 2018)

  Nagrodę „Pro Silesia” otrzymują przedsiębiorstwa wykazujące się wyjątkowymi działaniami międzysektorowymi w obszarze biznesu, nauki i samorządu oraz współpracy międzynarodowej. Ocenie podlegają ostatnie 3 lata działalności firmy.
  Nagroda została przyznana za praktyczne zastosowanie innowacyjnych rozwiązań badawczych i gromadzenie danych w biznesie. Ważnym elementem było również zaistnienie na arenie międzynarodowej, dzięki współpracy międzysektorowej. Big data i data mining to fundamenty naszego biznesu. Wszystko to pozwala wypełniać nam naszą misję: „Transfer wiedzy ze świata nauki do świata biznesu”.
  Statuetka ”Biznes – nauka - samorząd” autorstwa dr hab. Katarzyny Pyka (Instytut Sztuki Uniwersytetu Śląskiego w Katowicach, Wydział Artystyczny) to oczywiście ogromne wyróżnienie, ale również symbol. Unikatowo rzeźbiona forma szklana wręczana laureatom w trakcie Europejskiego Kongresu Małych i Średnich Przedsiębiorstw. Szkło szlachetne, bezbarwne, szlifowane, tworzy wertykalną formę.

Aktualności
 • Medfile - Program dla gabinetu lekarskiegi i przychodni (listopad 2018)

  Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom polskich lekarzy uruchomiliśmy darmową wersję programu do gabinetu lekarskiego. Autorska aplikacja Medfile - dedykowany program dla gabinetów lekarskich i poradni rehabilitacyjnych - służy tworzeniu oraz bieżącemu prowadzeniu elektronicznej dokumentacji medycznej (EDM), opartej o model SaaS (praca w chmurze). Program jest dostępny dla mniejszych gabinetów lekarskich w wersji darmowej - Medfile FREE.

 • Programista PHP poszukiwany ! (maj 2016)

  Otwieramy rekrutację do naszego teamu !
  Więcej na : http://www.biostat.com.pl/praca-informatyk.php

Warunki współpracy
 • Zaproś nas na spotkanie - wybierz czas i miejsce lub od razu wyślij do nas brief. Przygotujemy dla Ciebie wycenę w 24h. Pomożemy wdrożyć i przeszkolić personel.

Zakres działania
 • Programiści, front i back-end developer, agencje interaktywne z Rybnika

  Projektant, programista, front-end developer, back-end developer

 • Usługi graficzne i multimedialne z Rybnika

  Projektowanie wnętrz, usługi graficzne, multimedia, wizualizacje wnętrz, animacja, wizualizacje budynków, grafika, usługi multimedialne, wizualizacje 3d

 • Agencje badania rynku z Rybnika

  Badania marketingowe, , ankieta telefoniczna, badania telefoniczne, badania rynkowe, badania internetowe, usługi badania rynku, ankiety elektroniczne, ankiety telefoniczne, badanie telefoniczne, ankiety internetowe

 • Bazy danych z Rybnika

  Obsługa baz danych, administrator baz danych, ochrona baz danych, projektowanie baz danych, tworzenie baz danych

 • Konsultanci IT z Rybnika

  Audyt informatyczny, doradztwo informatyczne, audyt bezpieczeństwa sieci, audyt oprogramowania, audyt bezpieczeństwa it, audyt bezpieczeństwa informacji, doradztwo it, audyt it

Kupuj materiały budowlano-dekoracyjne nawet 10% taniej
Dołącz do Programu DOM Leroy Merlin

Masz już kartę DOM? Dopisz ją do swojego konta na oferii!

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()