Mazurskie Domy

Mrągowo

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Mazurskie Domy
Mazurskie Domy
Telefon:
502XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Mazurskie Domy to spółka z siedzibą w Wyszemborku. Firma powstała ponad 20 lat temu i od tego czasu zajmuje się budową drewnianych domów i innych konstrukcji. Rozwiązania, które promuje są ekologiczne i bardzo estetyczne.
Przedsiębiorstwo w ramach swojej działalności projektuje i buduje domy z pojedynczych i podwójnych belek drewnianych. Obiekty mieszkalne powstają w wybranych stylach, np. skandynawskim, myśliwskim, country i alpejskim. Każdy z nich ma swoje zalety i cieszy oczy wyjątkowymi wykończeniami. Walory estetyczne domów są niezaprzeczalne, ale klienci cenią domy budowane przez firmę także za przestrzeń, która jest wewnątrz. Po zakończeniu prac budowlanych nowi właściciele mogą dowolnie zaadaptować wnętrza na swoje potrzeby. Zaletą obiektów jest też ich energooszczędność. Odpowiednia izolacja sprawia, że nie trzeba zbyt mocno grzać, by w środku było ciepło. Warto też pamiętać o właściwościach drewna, które naturalnie nawilżają powietrze, a to jest zdrowe dla układu oddechowego człowieka. Mazurskie Domy oddają klientom konstrukcje z wykonanymi dachami, wstawionymi drzwiami i oknami, a także położonymi podłogami. W przypadku domów piętrowych wstawiane są także schody wraz z poręczami. Więcej informacji o nas znajdą Państwo na stronie internetowej.

Słowa kluczowe: Domy drewniane, domy z bali, domy drewniane parterowe, domy drewniane całoroczne, domy z bali całoroczne, domy drewniane letniskowe, domy z bali letniskowe
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()