MarKam Kamil Marciniec

Wola Rafałowska

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
MarKam Kamil Marciniec
MarKam Kamil Marciniec
Telefon:
607XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

MarKam to znajdująca się w Woli Rafałowskiej na Podkarpaciu firma świadcząca profesjonalne usługi dekarskie i ciesielskie. Wykonujemy konstrukcje drewniane na zamówienie klienta wedle projektu. Decydując się na współpracę z naszą firmą, zyskują Państwo usługi doświadczonego cieśli, który spełni wszystkie potrzeby fachowo i terminowo. Wykonujemy szereg konstrukcji drewnianych na zamówienie. Jeżeli dana budowla, mebel, czy element drewniany znajduje się w zakresie naszych kompetencji, z chęcią wykonamy jego specjalną wersję zgodnie z podanymi wytycznymi. Do każdego zlecenia podchodzimy indywidualnie, mając zawsze na uwadze potrzeby i wymagania klientów. W trakcie realizacji zamówienia, nasz cieśla w 100% skupia się na powierzonych zadaniach. Dzięki czemu altany, ławy, stoły czy więźby dachowe są wyprodukowane precyzyjnie, a łączenia wykonane mocno i solidnie.

Słowa kluczowe: Altany, wiaty, domki ogrodowe, domki letniskowe, domki narzędziowe, tarasy, pergole, meble ogrodowe, balustrady, domki dla dzieci, domy szkieletowe, konstrukcje drewniane
Realizacje
Zdjęcia i grafika (2)
  • Altana Firma MarKam zajmuje się wykonywaniem altan. Wszystkie zlecenia wykonujemy solidnie. Jeśli potrzebują Państwo stylowej altany w ogrodzie aby spędzać w niej chwile z rodziną zapraszamy do współpracy.
  • Wiata samochodowa Wykonujemy wiaty samochodowe wedle zaleceń klienta. Wszystkie projekty wyceniane są indywidualnie. Pomagamy w wyborze materiałów, kształtu, zabezpieczenia drewna.
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()