Marek Drozda

Slawoszowice

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Marek Drozda
Marek Drozda
Telefon:
576XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Papier jest cierpliwy, ale czy Ty także? Tłumaczenia, które zlecasz, bezpośrednio wpływają na Twój wizerunek i to, jak postrzegają Cię Twoi klienci i kontrahenci. Radzimy zatem – kwestie dotyczące Twojej marki powierzaj tylko specjalistom, gwarantującym usługi najwyższej jakości. Pozwól Lingua Lab być ambasadorem Twoich interesów i reprezentować Cię w tłumaczeniach pisemnych.

Jednym z naszych podstawowych obszarów działalności są specjalistyczne i wąskospecjalistyczne tłumaczenia pisemne (zwykłe i przysięgłe) z wielu dziedzin tematycznych i w zakresie wszystkich języków europejskich oraz azjatyckich i arabskich, w szczególności zaś z języków zachodnioeuropejskich na środkowo- i wschodnioeuropejskie.

Wykonujemy także korektę merytoryczną tłumaczeń oraz redakcję językową, zależnie od typu tekstu. Twoje zlecenia powierzamy starannie dobranemu zespołowi lingwistów, zgodnie z tematyką i kombinacją językową Twojego tłumaczenia.

Słowa kluczowe: Tłumaczenia tekstów, tłumaczenia tekstu, tłumaczenie dla biznesu, tłumaczenie dokumentów, tłumacz przysięgły
Zakres działania
Aktualne zlecenia z moim udziałem ()