Maciek z Pixel Legend

Szczecin

  • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Maciek z Pixel Legend
Maciek z Pixel Legend
Telefon:
884XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Cześć!

W naszej firmie zajmujemy się przede wszystkim tworzeniem gier, systemów wirtualnej rzeczywistości, aplikacji webowych oraz mobilnych. Stawiamy na bezpośredni kontakt dlatego w tym miejscu możesz napisać właśnie do mnie. Jesteśmy zawsze chętni ciekawych propozycji. Wiemy z doświadczenia, że pisanie oprogramowania i realistyczne szacunki wychodzą tylko wtedy jeśli od początku jest bezpośredni i uczciwy kontakt. Nie powiemy Ci, że możemy zrobić wszystko na każdy termin, za to już na początku oszczędzimy Ci masę pieniędzy przez to, że zadamy właściwe pytania o Twój projekt. Uwierz mi, mamy w tym spore doświadczenie.

Działamy od 2008 roku i w tym czasie projektowaliśmy już m.in. aplikacje mobilne dla przemysłu samochodowego (Mercedes, Supagard) tj. systemy ekomercyjne, dedykowane backendy, aplikacje do salonów samochodowych. Napisaliśmy i rozwijamy platformę do sprzedaży stolików dla VIPów w klubach Las Vegas (Luxdelux). Stworzyliśmy apkę społecznościową do komunikacji i wspierania sprzedaży voucherów dla Campusów i studentów na zachodnim wybrzeżu USA. Rozwijamy system ERP do zarządzania pracownikami w przemyśle budowlanym (Szwecja). Zbudowaliśmy portal składający się z 12 stron dla szkockiej firmy crewingowej, system ecommerce dla sieci sprzedaży whisky (Szkocja). Programowaliśmy przeglądarkową grę promocyjną wspierającą sprzedaż Assasin’s Creed. Stworzyliśmy system społecznościowy spinający instruktorów nauki jazdy i uczniów (Szkocja).

W 2014 roku jako jedyna firma z Polski zostaliśmy dopuszczeni do programu SME Instrument w ramach wsparcia Komisji Europejskiej dla wybranych firm z EU, żeby rozwijać nasz projekt mobilnego wehikułu czasu Pastguide. Mamy w tym wsparcie fińskiego akceleratora Creatifi. To całkiem niezwykła aplikacja działająca w oparciu o wirtualną rzeczywistość, beacony i geolokację. Możesz zobaczyć jak działa na tym filmie: https://www.youtube.com/watch?v=ORA8pwrHAlk

Dzięki współpracy z polskimi klastrami (Klaster.it, Technoparki), akceleratorami rekrutujemy najbardziej utalentowanych programistów i artystów z branży. Jeśli chcesz możemy pokazać Ci przykłady prac i nasze referencje. Z doświadczenia widzę, że naszym Klientom podoba się najbardziej to, że właściwie co tydzień lub dwa dostarczamy działający fragment kodu do przetestowania i szybko doprowadzamy do zbudowania minimalnego produktu. Potrafimy też doradzić w kwestii samego modelu biznesowego - pomagamy w tym przedsiębiorcom we współpracy z Polską Agencją Rozwoju Przedsiębiorczości i Regionalnym Centrum Innowacji i Transferu Technologii.

Zadzwoń do mnie lub napisz na buzz@pixellegend.com

www.pixellegend.com

Słowa kluczowe: Usługi informatyczne, programowanie, komputery, aplikacje, gry, android, ios, html, VR, wirtualna rzeczywistość, gogle,
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()