Nagrania - Lektorski

Chełm

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
Lektorski
Lektorski
Telefon:
790XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość
Podgląd

Wykonuję nagrania głosu na zamówienie

Zleć mi nagranie do swojej produkcji. Posiadam duże doświadczenie i wiele wykonanych zleceń, w tym na potrzeby mediów o ogólnopolskim i globalnym zasięgu.
Wszelkie usługi nagraniowe wykonuję zdalnie. Gotowe pliki dźwiękowe prześlę na Twoją skrzynkę mailową. Wykonuję różnorodne usługi i nagrania lektorskie, nagrywanie głosu na potrzeby spotów reklamowych, filmów, komunikatów głosowych, zapowiedzi do central telefonicznych.
Posiadam własne studio. Usługi wykonuję bez pośredników, dlatego masz gwarancję najniższej ceny. Jakość wykonywanych nagrań stoi na wysokim poziomie. Jeśli poszukujesz wykonawcy nagrania do swojej produkcji, polecam sprawdzić na przykładowych nagraniach czy mój głos będzie odpowiedni. Jeśli tak to skontaktuj się ze mną za pośrednictwem mojej witryny - znajdziesz na niej wszelkie dane do przesłania swojego zamówienia. Nie ma znaczenia czy jest to film promocyjny na potrzeby Internetu, reklama radiowa, jingiel, billboard sponsorski, powitanie telefoniczne, komunikaty głosowe do centralki, reklama innego typu - wykonuję nagrania o szerokim wachlarzu wykorzystania.

Wykonuję także tłumaczenia filmów z języka angielskiego. W zakres usługi wchodzi tłumaczenie ze słuchu materiałów filmowych, tworzenie napisów do filmów, montaż napisów z materiałem filmowym oraz wykonanie ścieżki lektorskiej z jej montażem do filmu. Jeśli potrzebne jest przetłumaczenie filmu z jęz. angielskiego i stworzenie jego polskiej wersji (napisów lub wersji z lektorem) to zapraszam do kontaktu.

Zapraszam do zapoznania się z przykładowymi realizacjami na mojej stronie internetowej:

http://lektorski.pl

Na stronie posłuchasz mojego głosu i zapoznasz się z cennikiem usług. Zachęcam do kontaktu poprzez formularz kontaktowy lub e-mailowo

Słowa kluczowe: Spoty reklamowe, filmy reklamowe, studio nagrań, radio, nagrania lektorskie
Realizacje
Zdjęcia i grafika (1)
Dokumenty i arkusze (1)
 • Cennik usług w formie dokumentu PDF
Audio (3)
WWW (1)
 • Ico_small_web Firmowa strona internetowa, a na niej cennik usług i pełna oferta na nagrania lektorskie
Pracownicy
 • Piotr Baran
  Piotr Baran

  Nagrania i montaż

Sprzęt i wyposażenie
 • Mikrofon Audio-Technica
  Mikrofon Audio-Technica

  Podstawowe narzędzie pracy lektora

Osiągnięcia
 • Wykonanie zlecenia dla firmy z branży telekomunikacyjnej (lipiec 2016)

  Zlecenie polegało na wykonaniu nagrań głosowych na potrzeby automatycznego systemu telekomunikacyjnego. Obejmowało nagranie i stworzenie dużej liczby (kilkuset) plików dźwiękowych z nagranym głosem lektorskim. Wyzwanie polegało na stworzeniu plików audio w określony sposób i strukturze wymaganej przez system telekomunikacyjny. Wykonujący nagrania lektor musiał wykazać się doświadczeniem i nieszablonowym podejściem.

 • Realizacja nagrania do reklamy telewizyjnej (wrzesień 2018)

  Zlecenie polegało na pilnej realizacji nagrania do spotu reklamowego emitowanego w telewizji TVN.

Aktualności
 • Zapraszamy do korzystania z usług (wrzesień 2018)

  Firma zwiększa swój zasięg. Oferta dostępna jest także na tym serwisie.

Warunki współpracy
 • Aby założyć zamówienie na nagranie należy skontaktować się poprzez formularz kontaktowy ze strony lub e-mailowo i przesłać do wyceny treść do nagrania przez lektora.
  Wycenę przesyłam mailowo. Po akceptacji ceny i przesłaniu danych do faktury przyjmuję zamówienie.
  Gotowe nagranie przesyłam razem z fakturą do opłacenia (termin płatności 7 dni).
  Czas realizacji nagrania: najczęściej 2 dni robocze lub wg indywidualnych ustaleń.

  Na mojej stronie www dostępny jest szczegółowy cennik, jednak każde zlecenie jest wyceniane indywidualnie. Cennik ma charakter orientacyjny.
  Wystawiam faktury VAT.

Zakres działania
 • Centrale telefoniczne z Chełma

  Telefon internetowy, centrale telefoniczne ceny, centrale telefoniczne, serwer voip, montaż central telefonicznych, konfiguracja voip, konfiguracja telefonu voip, ceny central telefonicznych, serwis central telefonicznych

 • Studia nagrań i lektorzy z Chełma

  Nagrania lektorskie, studio muzyczne, studio nagrań, udźwiękowienia, studia nagrań, lektorzy, studio dźwiękowe, studio nagraniowe, usługi audio, rekonstrukcja uszkodzonych plików audio, studia muzyczne

 • Agencje i domy mediowe z Chełma

  Reklama internetowa, kampanie reklamowe, reklama telewizyjna, filmy reklamowe, reklama w mediach społecznościowych, spoty reklamowe, reklama prasowa, kampania w mediach

 • Muzycy z Chełma

  Zespoły muzyczne na wesele, muzycy weselni, kapela weselna

Aktualne zlecenia z naszym udziałem ()