KAS-DOM

Toruń

 • right quoteWyślij wiadomość: Nie można napisać samemu do siebie.
KAS-DOM
KAS-DOM
Telefon:
575XXXX
« Pokaż
Wspomnij, że ogłoszenie znalazłeś na Oferia.pl
wyślij wiadomość

Firma KAS-DOM Usługi Remontowo-Budowlane
Oferujemy profesjonalne usługi budowlane o szerokim i małym zasięgu: remonty i wykończenia wnętrz, prace murarsko-tynkarskie-malarskie, budowa konstrukcji dachowych, prace ciesielskie i dekarskie, prace stolarskie, instalacje elektryczne, adaptacje budynków i poddaszy, wymiana okien i drzwi, montaż mebli, instalacja sprzętu AGD i RTV, budowa budynków mieszkalnych jednorodzinnych z drewna. Mały remont, czy duży projekt to zadanie jest dla nas, sprawdź naszą ofertę na stronie internetowej Kas-Dom Usługi Remontowo-Budowlane lub ne Facebooku. Zapraszamy do kontaktu. Gwarantujemy konkurencyjne ceny.

Słowa kluczowe: Remont, ekipy remontowe, firmy remontowe, usługi remontowe, usługi wykończeniowe, usługi wykończenia wnętrz, usługi projektowania wnętrz
Zakres działania
Aktualne zlecenia z naszym udziałem (2)
 • remont w mieszkaniu 48 m2

  Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani realizacją zlecenia. Proszę o podanie numeru telefonu lub kontakt telefoniczny 575453972 w celu omówienia szczegółów i terminu. Pozdrawiam, Marek.

  Do negocjacji
 • Złożenie gotowej kuchni

  Dzień dobry, jesteśmy zainteresowani realizacją zlecenia. Proszę o podanie numeru telefonu lub kontakt z nami tel. 575453972 w celu omówienia szczegółów i terminu. Z pozdrowieniami, Marek.

  Do negocjacji